Kaip atsikratyti daiktų, primenančių nenusisekusius santykius?

Niujorkietė įkūrė interneto svetainę, kur žmonėms ji suteikia galimybę atsikratyti daiktų, primenančių nenusisekusius santykius.

Šią svetainę 28 metų amerikietė Annabel Acton atidarė iš karto po skausmingų skyrybų su vaikinu. Tai įvyko prieš pat Kalėdas. Nelaiminga moteris panoro parduoti du lėktuvo bilietus į Londoną, meno kūrinį ir papuošalus, kuriuos ji gavo dovanų iš buvusio vaikino. Ji nusprendė sukurti internetinį puslapį, kuriame paaiškintų, kas ją paskatino ieškoti pirkėjų. Netrukus su ja susisiekė daugiau interneto naudotojų, kurie norėjo atsikratyti dovanų, primenančių nesėkmingus santykius.

Taip gimė svetainė Neverlikeditanyway.com. arp įvairių joje parduodamų daiktų yra ir vestuvinė suknelė. Mergina skelbime teigia suknelę pirkusi už 700 dolerių, tačiau nurodoma nauja, „išsiskyrimo kaina“: 400 dolerių. Skelbime taip pat rašoma: „Nusipirkau šią suknelę, nes ji man labai patiko, bet mano santykiai su vaikinu žlugo, nes jis mane apgaudinėjo“.

Internetinėje svetainėje taip pat galima įsigyti minkštą žaislą – meškiuką, kuris pavadintas „Mano pirmoji šv. Valentino dovana!!!“.

A. Acton sako, kad visi žmonės turi namuose daiktų, dovanotų buvusių partnerių ir keliančių nemalonių prisiminimų. „Tos dovanos mums iš tiesų nepatiko, bet apsimetėme, kad tik mūsų partneris būtų patenkintas, – sako ji. – Tai puikus būdas atsikratyti blogų prisiminimų, nepatikusių dovanų ir gyventi toliau“.