9 ženklai, kad mylimojo šeima tavęs nemėgsta

915 1

Nerimaujate dėl to, ar patinkate savo mylimojo tėvams? Įtariate, kad jų svetingumas tik apsimestinis, o iš tiesų jūs jiems net labai nepatinkate? Normalu, kad labai jaudinatės bendraudama su mylimojo tėvais – juk norite jiems patikti. Tačiau kad ir kokia beviltiška atrodytų situacija, pasistenkite į viską pažvelgti blaiviai.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt aprašo 9 požymius, kurie rodo, kad jo tėvai greičiausiai svajoja apie kitokią marčią.

1. Jie pasikviečia jus vakarienės. Puiku! Tačiau jei vakarienės pakviečia ir jo buvusiąją, kurią jie labai vertina, tuomet jie greičiausiai jūsų nemėgta. O jei jie vis dar turi įsirėminę jos ir sūnaus nuotrauką, o jūsų nuotraukų niekur nėra nė kvapo, galite neabejoti – jūs nesate mylimiausia jų viešnia.

2. Jei „netyčia“ jūs nusifotografavote su jo šeima per Kalėdas ar kitą šventę, tėvai įsirėmina šią nuotrauką. Ir vėl pasakysime – puiku! Išskyrus tuos atvejus, kai visose nuotraukose jūsų veidas „netyčia“ pridengtas kokia nors kita maža nuotrauka.

3. Kas nors iš jo namiškių šeimos nuotrauką, kurioje esate ir jūs, paviešina „Facebook‘e“, tačiau „netyčia“ nurodo blogą jūsų vardą. Pavyzdžiui, pavadina jus joo buvusios draugės vardu. Ir taip nutinka nuolat.

4. Jo tėvas su didžiausiu susižavėjimu kiekvieną kartą pasakoja, kaip jo sūnus svajojo tapti kunigu ir koks, jo nuomone, geras kunigas jis būtų buvęs. Dar jis prideda, kad galbūt todėl, kad jo sūnus „yra ku

unigas iš prigimties“, jam taip nesiseka su moterimis. Ir tai jis sako žiūrėdamas jums tiesiai į akis!

5. Kiekvieną kartą, kai užsimenate, kad nusprendėte siekti aukštojo mokslo diplomo, jo artimieji lepteli ką nors ironiško, pavyzdžiui, „vaje, tik netapk Einšteinu“ arba „atsirado mat didžioji mokslininkė“.

6. Per jo mamos gimtadienį prieš užpūsdama žvakutes ji pasako, kad didžiausias j. . .

Join the Conversation

1 comment

  1.    Reply

    Straipsnis turėtų vadintis: 9 ženklai, kad mylimojo šeima yra tikri monstrai .. Čia jau ne apie mėgimą/nemėgimą kalba eina o pasyvų agresivumą ir, kone, psichologinį smurtą.

×
×