”VICHY” Reklaminė Analizė

Reklamoje reklamuojamas VICHY gazuotas mineralinis vanduo yra su marakujos ir abrikoso skoniu. Mineralinis vanduo dėl savo sudėties yra sveikas ir naudingas bet kurio amžiaus žmogaus organizmui. Tad ši reklama skirta įvairaus amžiaus žmonėms.
Reklamoje vaizduojamas nuostabus, gažus gamtos vaizdas. Aplink žali ir vęšlūs paparčio krūmai, keli vaisiai ir tekantis tyras upelio vanduo. Reklamoje nėra aprašyta ar kaip nors kitaip pavaizduotas mineralinio vandens teigiamas poveikis žmogaus organizmui ir jo gerąsias savybes, tad reklama kreipiasi į jausmus gražaus vaizdo pagalba.
Reklamoje vyrauja natūralios, gaamtoje vyraujančios spalvos, kūrių pagrindą sudaro žalia spalva. Žalia – tai raminanti spalva. Žsų, žiedo ir marakūjų spalvų kontrastas. Tai juos išskiria iš aplinkos ir patraukia žvilgsnį. O juk būtent šių vaisių skonio yra reklamuojamas produktas.
Prekinis ženklas šioje reklamoje nevaizduojamas. Prekės pavadinimas puikiai matomas ant mineralinio vandens buteliuko etiketės. Pavadinimas parašytas naudojant teksto netolygų ištempimo žemyn efektą. Tokiu būdu jis tampa unikalus. Kitas reklamoje pateiktas tekstas „NAUJAS SKONIS.“ yra parašytas nieko neišsiskiriančiu šriftu, didžiosiomis spauzdintinėmis raidėmis, vienspalviame orandžiniame fone, kuris attspindi mineralinio vandens skonį sudarančių vaisių spalvą. Tekstas „NEPAPRASTAS VANDUO“ taipogi niekuo neišsiskiriantis, tamsiame fone, tačiau svarbus produkto apibūdinimas. Nes reklamuojamas mineralinis vanduo yra išgautas iš žemės gelmių, su abrikosų ir marakųjų skoniu. Tai jį padaro nepaprastu.
Analizuojama reklama išsiskiria iš ki

itų gražiu vaizdu ir menku aprašymu. Ji skatina įsigyti reklamuojamąjį produktą vaizdu, o ne žodžiais.

Leave a Comment