Patarimai vyrams: bendraudami internete atskleiskite savo vyriškumą

Juk žinote, kad moterims patinka vyriški vyrai – patikimi, tvirti, žinantys, ko nori gyvenime. Būkite tokie ir sužavėsite bet kurią damą! Patariame, kaip atskleisti vyriškumą, jeigu su dama susipažinote ir bendraujate internetinėje pažinčių svetainėje.

1. Kai su patinkančia moterimi kalbatės apie savo gyvenimo peripetijas, niekada nesakykite „man tai per sunku“, „tai neteisinga“. Verčiau sakykite „aš tai sutvarkysiu“ arba „aš išspręsiu problemą“. Vyrai, kurie pasyviai stebi gyvenimo tėkmę, moterims neatrodo seksualūs ir patrauklūs. O koks esate jūs? Ar tas, kuris krypsta ten, kur papučia vėjas, ar tas, kuris imasi atsakomybės už savo likimą? Jei pirmasis variantas, galbūt pats laikas keistis?

2. Nepasakokite smulkiai apie savo dienotvarkę. Nebūtina savo susirašinėjimo draugei kiekvieną kartą smulkiai pasakoti, kad einate skustis barzdos ar praustis. Jai nebūtina žinoti, kiek kartų per mėnesį lankotės kirpykloje. Taip pat neskubėkite aiškintis dėl savo poelgių, kol jūsų to niekas neklausia. Kodėl jūs vairuojate tokį automobilį, kodėl jūs pakeitėte darbą… Jūs suaugęs žmogus ir neprivalote niekam aiškintis dėl savo poelgių. Tiesiog gyvenkite!

3. Kai užmezgate naują pažintį su moterimi internetinėje pažinčių svetainėje, pasitikėkite savimi kad ir ką jai rašytumėte. Jei nesate tikras dėl savo žodžių, verčiau nieko nesakykite. Niekada nekvieskite damos į pasimatymą maždaug tokia fraze: „Gal jūs sutiktumėte skirti man šiek tiek laiko ir išgerti kavos?“ Juk nesate vargšelis, kuriam kokia nors moteris turėtų iš gailesčio skirti vieną kitą valandą pasimatymui. Jei norite kviesti damą į pasimatymą, kvieskite taip: „Man tikrai labai patinka su tavimi bendrauti ir aš labai norėčiau su tavimi susitikti, pavyzdžiui, kitą savaitgalį“.

4. Turėkite tikslų ir jų siekite. Pradėkite lankyti kalbos kursus, siekite paaukštinimo darbe – ieškokite naujų horizontų savo gyvenime. Kai susirašinėjimo draugė jūsų klausia apie ateities planus, pasakykite, kokie jūsų gyvenimo tikslai, kad sieksite to ir ano. Juk kiekviena dama svajoja apie herojų, tad nustokite būti „mamytės sūneliu“, kuris vis dar gyvena su tėvais, ir imkitės tvarkyti savo gyvenimą iš esmės. Patikėkite, savarankiškas vyras kur kas paprasčiau sudomins bet kurią moterį.

5. Pradėkite skaityti (žinoma, jei to dar nedarote). Jei negalite pakęsti grožinės literatūros, nieko baisaus. Skaitykite profesinę literatūrą, istorines knygas ar bet kurias kitas, kurios jus domina. Galbūt jums bus sunku tuo patikėti, tačiau dažniausiai moterys atkreipia dėmesį į tai, ar vyras skaito ir ar kuo nors domisi. Juk vienas iš vyriškumo bruožų – protas, todėl turėtumėte kuo nors domėtis. Taigi nenustebkite, jei jūsų susirašinėjimo draugė jūsų paklaus, kiek knygų perskaitėte per pastaruosius metus, arba jei ji atėjusi į svečius ims žvilgčioti į jūsų lentynas.