Moterys ieško meilės internete

Niekada nesistenkite suprasti moters, vis vien nepavyks!

Kam moteris ateina į internetą? Aišku, jos tikslas – bendravimas. O ko ji tikisi iš minėto bendravimo – tai jau kitas klausimas.

Šiandien jau mažai kas naudoja internetą tik nuobodžiam profesionalios informacijos ieškojimo procesui. Praktiškai kiekvienas vartotojas turi savo puslapių socialiniuose tinkluose, lankosi bloguose, forumuose. Šiuolaikinis internetas – tai visata. Ten (internete) visi žmonės yra gražūs ir įdomūs, orai visada puikūs, į visus klausimus yra būtent TIE atsakymai, kuriuos mes norime išgirsti, todėl dauguma suvokia internetą kaip antruosius namus. Ir motterys sudaro nei mažiau, nei daugiau, o 45% interneto visatos gyventojų.

Jeigu mes paskaitysime statusus, kuriuos moterys nusistato savo puslapiuose, taps aišku, kad pagrindinis įmantrių, protingų ir nelabai protingų, sugalvotų ir cituotų frazių tikslas – vyras! Todėl tampa aišku, jog internete moteris bando išspręsti pagrindinę savo gyvenimo “problemą”.

Vargu ar moteris, pasiaukojančiai maiganti klaviatūrą, tiki, kad kitam virtualios visatos gale jai atsakinėja būtent tas princas, antroji pusė, su kuria dėl piktojo likimo valios moteris nesusitiko anksčiau. Viską galima paaiškinti kur kas proziškiau ir vadinasi taii labai paprastai – flirtas! Taip, gerbiamieji, būtent flirtas, kuriam visada atsiras vietos virtualiame bendravime. Juk kaip ten bebūtų, svarbiausia, ko reikia moteriai – tai dėmesio, susidomėjimo ja. Ir tegul tai būna net ne degančios aistros liepsna akys, o tiesiog malonūs žodžiai, pap

prasčiausi komplimentai – jie padeda moteriai atitrūkti nuo rūsčios gyvenimo prozos, kur jos tyko daugybė realių gyvenimiškų problemų.

Bet juk nutinka ir taip, kad minėti lengvi santykiai pereina į tikrą įsimylėjimą, ir tuomet jausmai gali konkuruoti net su realiais. Tačiau vardan teisingumo reikia pasakyti, kad flirtas – tai ne vienintelis moters tikslas internete. Yra ir teminių forumų (pvz.: super mamų forumas – vienas populiariausių Lietuvoje), kur moterys aptaria kažkokias rūpimas problemas, dalinasi patirtimi, “plauna kaulus”, klausia patarimo ir t.t.

Šiuolaikinėms moterims katastrofiškai trūksta bendravimo. Jau visiems gerai žinoma klaidinga nuomonė apie tai, jog internete laiką leidžia tik tuštutės ir nuotykių ieškotojos. Atsižvelgiančios į šiuolaikinį gyvenimo tempą moterys pagalvoja, ar joms apsimoka realiai susitikti su drauge, “gramdant” laisvas minutes nuo savo grafiko, ar taip pat sėkmingai aptarti savo prooblemas virtualiame pasaulyje.

Dažniausiai (turint omenyje moterų – “draugių” bendravimo ypatumus) daug paprasčiau būti atvirai su nepažįstamais žmonėmis, nebijant, jog tavo atvirumas bus panaudotas prieš tave.

Kuo daugiau apie tai galvojame, tuo aiškiau tampa tai, jog “Moters internete” tema yra per daug įvairiapusiška, kad būtų vienareikšmiška ir paprasta.

Bendrai paėmus.. Niekada nesistenkite suprasti moters, vis vien nepavyks! Kam moteris ateina į internetą? Aišku, jos tikslas – bendravimas. O ko ji laukia iš minėto bendravimo – tai jau kitas klausimas.

5 thoughts on “Moterys ieško meilės internete”

 1. “Atsižvelgiančios į šiuolaikinį gyvenimo tempą moterys pagalvoja, ar joms apsimoka realiai susitikti su drauge, “gramdant” laisvas minutes nuo savo grafiko, ar taip pat sėkmingai aptarti savo problemas virtualiame pasaulyje.” – nesutinku. Kartais tos drauges neturi laiko, kartais nenoriu to atskleisti, kartais reikia 3 nuomones. o plius drauge tau vyro nesuras, todel ir cia.

  Reply
 2. tik bukite atsargios,mielosios…nes tuo labai gerai naudojasi profesionalai sukciai.Zinodami moters psichologija ir ko jai truksta realiam gyvenime,ko ji iesko cia,jie apsimeta tuo issvajotu princu ir susirasineja su tavim gerus kelis menesius bandydami tavo jausmus po svetimu vardu,foto ir romantiskais laiskais,paprsatai ta buna JAV “kariskiai”su rangais ir dideliu noru susitikti,,tik veliau paaiskeja,kad po tuom slypi pinigu isviliojimas,t.y. kad Tave pamatyti,jie turi iseiti atostogu 12 savaiciu,kurioms isleist reikalingas tavo iskvietimas ,aisku atsiuncia ir daug reikalingu pildymui formu,kuriomis nepatiketi sunku ir…depozitas 1500$,kuri,beabejo,po sekmingo pasimatymo,grazins departamentas…ir manau,kad daugelis tikrai tuom patiki,as taip pat beveik jau buvau patikejus,jei ne abejones ir atsitiktinis pakliuvimas i uzsienio chat,kur viena jau praradusi tokiu budu pinigus klausinejo kompetetingu organu del kariskiu atostogu galimybes ir proceduros,o pasirode,kad..nei jaunikio,nei meiles,nei laiduoto depozito!!Tad bukite atidzios–military scamm!.

  Reply
 3. Nu jo majo! ar jums neatsibodo “pusti arabus”,tuos nusibodusius peizalus “moteris paslaptis”,”nemeginkit-nesuprasit ju vistiek” ir tratata tratata…turekit nors kiek padorumo,kuklumo,taip save aukstinanciai susireiksmindamos ar jau taip tie jusu mokslai isplove jusu makaules?..senu seniausiai vyrija jus pazysta kaip nuluptas.Paklauskyt mazo,dar nekalto berniuko,ir jis jums detaliai isdestis,kas yra bobos:bobos-nepripilami pinigu maisai,kiek i jas bepiltum pinigu-nepripilsi!neimanoma pripilt i kiaura ir vertinamos vyru esate ne uz savo “paslaptinguma”,o kaip parasciausios “dulkinimosi stakles”.Imeti i jusu “stakles” pinigeli ir valiai!o juk yra,yra pigiausias ir patikimiausias budas,isvengiant visu moteru platinamu ligu,apsitarnauti save paciam.Kai vyrai ta suprast,tai beliks jums “paslaptingosioms”grizti atgal is kur jus ir nukritote mums ant galvu,i deviniu pragaru dangu.

  Reply
 4. “Kam moteris ateina į internetą? Aišku, jos tikslas – bendravimas.”- tuo labai suabejočiau.. daugiau kaip pusė anketų- be jokių nuotraukų, o juk žinoma, kad “vyrai myli akimis”,reiškia joms nusispjaut į tai. Ir tikrai- kaip gi išsirinkt? Ar pagal anketą? T.y. rašyt keliom dešimtim? Visgi tikriausia moterų tikslai internete- pakvailiojimas, flirtavimas tuščiam laiko praleidimui ir t.t. Na ir šiaip daugumos moterų elgysys labai keistas- viskas apsiriboja “slaptos” anketos sukūrimu ir stebėjimu, kur tas princas ant balto žirgo, kuris tiesiog privalo atsirasti ir ją “auksinę” po devyniais slaptumo rūbais išskaičiuot 🙂

  Reply
 5. Tu su tokiu poziūriu į moteris ir smaukysi visą gyvenimą kaip ir dabar smaukai….nes netikiu kad turi tu tų pinigų ar bent jau padorią išvaizdą ,kad kuri be litų i tave žiūrėtu…galbūt dėl to čia ir piktiniesi…

  Reply

Leave a Comment