Nuogumas – moters ginklas

Fiziologas Leonidas Kitajevas – Smykas įsitikinęs, jog jei dailioji lytis ir toliau vaikštinės gatvėse, neslėpdamos savo grožybių, pribaigs vyriškumą.

Mokslininkas atkreipė dėmesį į nūnai bene labiausiai paplitusias vyriškas ligas: prostatitus, impotenciją ir prostatos vėžį. Beje, šiomis ligomis veik neserga musulmoniškos civilizacijos ir Tolimųjų Rytų vyrija. Mat europietės ir amerikietės gatvėse vaikšto kone nuogos, o rytietės – apsirengusios.

“Moterys stulbina apnuogintais pečiais, krūtimis, plikomis bambomis ir sėdmenis aptempiančiomis kelnėmis. O musulmonės ir Rytų moterys niekada nevaikšto “grynos”. Daugelyje musulmoniškų kraštų reikalaujama uždengti net rankas – ir jos laiikomos lyties organais. Idant nesužadintų seksualumo, moterys dengia veidus, o ką jau kalbėt apie kojas, – sako jis. Jei prisimintume netolimą praeitį, mūsų moterų tradiciniai apdarai buvo patogūs, laisvi, bet visiškai uždari.

“Pažvelkime į išnykusias civilizacijas – totalinį kūno kultą. Senovės graikai net olimpinėse žaidynėse dalyvavo nuogi. Jie išmirė. Dabartiniai graikai – visai kita tautam net jų kalba nepanaši į senovės graikų. Senovės Roma paskutiniu gyvavimo laikotarpiu irgi buvo ištvirkusi, Ir štai – virto griuvėsiais, kol atėjo krikščionys”, – įspėja mokslininkas.

Nepatenkintas troškimas

Paimkime pliką bambą. Vyras spokso į ją ir jo smegenyse, nepriklausomai nuo jo sąmonės, suveikia mechanizmas: jis atstumtas! Juk negali patenkinti fiziologinių troškimų, kurie jam gimsta gatvėje. Visur – nuogos kūno dalys, o pasąmonės neapgausi, ji automatiškai gimdo troškimą. Būna patinų, kuriems dėl atstūmimo lytinis potraukis tik padidėja. Gamta sut

tvarkė taip, kad kilęs troškimas turi būt patenkintas. O mes jį provokuojame.

Ko geidžia moterys?

Kai vyrai vaikšto iki pusės nuogi, moteris tai irgi jaudina. Ji kreipia dėmesį į vyro grožį, juk tai vienas kriterijų, kad su juo susilaukti palikuonys bus gyvybingi. Bet joms didžiulę reikšmę turi vyro protas. Jeigu jis baisus, jeigu ne proto bokštas – turtas veikia magiškai. Tai yra, moterų seksualinis potraukis gali kilti nepriklausomai nuo vyro grožio.

O vyrai, imantys pinigus iš moterų? Tai neturi įtakos jo požiūriui į ją. Ima pinigus, kad iššvaistytų. O moteris jaučia potraukį turtuoliui, pradeda jo geisti. Štai visa biologija.

Beje, “alaus pilvus” irgi galime priskirti prie vyriškų ligų. Fiziologas sako, kad pilvas reiškia stresą dėl vienokio ar kitokio nepasitenkinimo. Kai persivalgo vyras, jis pasąmonėje suvalgo savo priešininką 𕢓 tikrą ar išgalvotą – tai irgi turi atstumtumo kompleksą.

Moterų apkūnumas sveikas, kai pilna krūtinė ir klubai, bet liekna talija, ir patologinis – kai nepatenkinti troškimai. Ką “suvalgo” linkusi prisiryti moteris? Ogi tą grobį, kurio tikisi iš mylinčio patino, o šis neatneša. Ji valgo, valgo, ir kompensuoja meilės stygių. Pagrindinė moteriškų ligų priežastis – ne nuogi vyrai gatvėse, o vaikų ir maitinimo krūtimi stygius. Šių natūralių dalykų trūkumą organizmas suvokia kaip signalą, kad moteris nebuvo pasirinkta. Tada įsijungia susinaikinimo mechanizmas – kam gamtai moteris, kurios nie

ekas negeidžia?

Manekenės ir šunys

Jei grožį aiškintume gamtinio tikslingumo požiūriu, kaip tada dvasnos manekenės? Fiziologas galvoja, kad “lieso” grožio standartai – išsigimimo požymis. Moterys ekspluatuoja savo kūną malonumui ir liesėja, nes vyrai pradeda trokšti liesų – nevaisingų, juk su jomis patirta palaima neužkraus rūpesčių vaikais. O senovėje moters visada turėjo būti daug. Merginai ant kaklo užrišdavo siūlelį, ir kai jis įsiverždavo, tai buvo ženklas, kad ji subrendo.

Hedonizmas – pražūtingas. Štai slampina nutukęs ir ligotas šuo. Jo gyvenimas nuobodus, štai jis ir smaginasi ėsdamas. O mes smaginamės seksu, štai ir atlygis – vėžys arba impotencija. Tuo tarpu gyvenimas visada ribojo galimybes patirti malonumą ir džiaugsmą, derindamas juos su vargais ir skausmu.

O gentys, kuriose iki šiol visi vaikšto nuogi? Tokiose, anot mokslininko, gyvenimo trukmė striuka, nėra civilizacijos ir žmonės paprastai senatvės nesulaukia. Tiesiog apsinuoginusios tautos išmirs natūraliu būdu. Ne visiškai, žinoma, o dabartiniu pavidalu. Atsiras vis daugiau mišrių santuokų ir gyvybingesnė kultūra, kur moterys vaikšto prisidengusios, praris negyvybingą kultūrą. Galbūt rusai ir toliau save laikys rusais, tačiau atrodys kitaip ir kalbės kita kalba, pavydžiui, iraniečių, rusų ir anglų kalbų mišiniu.

0 thoughts on “Nuogumas – moters ginklas”

 1. “Nuogumas – moterų ginklas vyrams nužudyti”, toks būtų visas pavadinimas. Juk ne savigynai tas nuogumas… Kai vyrai tai supras, galės Seime išleisti įstatymą, draudžiantį nuogalėms pasirodyti viešose vietose. 🙂
  Bet nemanau, kad nuo to mūsų tauta taps gyvybinga. Nes ji nenori vaikų, skausmų ir vargų/materialinio nepritekliaus, daugiavaikiai laikomi kvailiais.
  Vyrų ligų priežastys, mano įsitikinimu, – pirmiausia begalinis sėdėjimas kur tik įmanoma (fizinio krūvio stoka), stresas ir nesveika mityba. Na ir lytinis pasileidimas, hedonizmas, čia sutinku su mokslininku.
  O moters ligas įvardinti kaip iš kūno “supratimo” (įdomu, kokiu organu kūnas arba gamta tai supranta?), kad “esu nepasirinkta” kylančią savinaiką, man atrodo per daug jau gudru. Tiesiog genda tie moters organai, kurie nepanaudojami pagal paskirtį, plius dar nuodijantis kontracepcija, sintetiniu maistu, stresuojant ir fiziškai pasyviai gyvenant.
  O valgo per daug ir vieni ir kiti, meilės/artumo/pripažinimo trūkumą kompensuodami arba slopindami chronišką buvimo vartotojiškoje ideologijoje stresą.

  Reply
 2. Reiktų skirti valdančiosios politinės – ekonominė klasės ir visažinių prasčiokų(rinkėjų) vyrų ir moterų tarpusavio santykių kultūrą, papročius ir intymų gyvenimą – seksą. Šitas narcizas suplaka tikrovę su prasimanymu ir rinkodara, reklama: žmogaus kūno grožį, nuogumą priešina su psichine ir fizine sveikata. Vakarai paskelbė laivę, lygybę(ne lygiavą) ir brolybę, o dabar ir seserybę ir nukėlė moterį nuo pjedestalo ant kurio buvo garbinama kaip dievybė, o realiame gyvenime nekilminga moteris buvo ne garbinama, o engiama ir visais įmanomais būdais išnaudojama. Musulmoniškuose kraštuose dievybe ji niekada nebuvo. Rytus pateikia kaip aukštos lytinės moralės žmones. O ar taip yra iš tikro? Manau, kad tai perdėta savireklama. Pas mus moteris yra vyro draugė ir bendražygė, vyro gimdytoja, kūrėja, o Islamo pasaulyje jos paskirtis kita. Mūsų moterys turi savo pažiūras, nuomonę, pasaulėžiūrą, pasaulėjautą, lygias teises susietas su solidarumu, meile, draugyste, abipuse kūryba, puoselėjimu. Šito autoriaus pastebėjimai yra iškreipti ir ciniški mūsų atžvilgiu. Vakarams pavojų kelia ne nuogybė, o visai kiti dalykai, kuriuos autorius žino, bet tyčia nutyli. Lytiniai santykiai vienaip ar kitaip susieti su meile, dvasine ir fizine žmogaus būsena, su kūryba – tiek gyva, tiek medžiagine, su laime ir sveikata. Žinoma, kad neoficialiai labiau gerbiamas tas individas, kuris moka apgauti, negarbingai nukonkuruoti ir paslėpti visas savo melagystes, menkumą, ydas ir pasileidimą, ištvirkimą po išmoninga politinės ideologijos ir apgaulės skraiste. Bet tai tik yda. O mes turime ne tik ydas, bet ir privalumus – pozityvą. Islame viešpatauja vyrai moterų sąskaita. Pas mus liberalai gyvena kvailių ir nulėpausių sąskaita. Tuo mes ir panašūs, kad gyvename kitų sąskaita. Liberalizmas nėra blogis, anaiptol, bet pas mus jo nėra – yra tik “Rubikonas”, kurio niekaip negalime perbristi. Oficialiai mūsų žmonės lygūs. Realiai yra kiek kitaip, bet ne taip blogai, kaip ten. Mes turime teisę gyventi, būti laisvi, laimingi ir tam tikrose vietose būti nuogi. Tai nereiškia pasaulio pabaigos ir mūsų pralaimėjimo: dabartiniai graikai – tai ne anie graikai, suprask LDK – tai ne Lietuva. Įdomu kas tada? Gudija, Rusija, Barbarija? Aha, Lietuva – tai Rusija. Puiku, būkit pasveikinti, mes Rusija. Deja, taip nėra ir niekada nebebus. Jau ir XX a. to nebuvo ir mūsų seksualinė kultūra buvo kitokia ir, manau, bus, kai apsivalysime – kiemą, dvasių namus, sielos rūmus išsišluosime.

  Reply
 3. Tai ne straipsnis o pezalas. Tautu isnykima sieti su nuogumo lapsniu – logika su neigiamu zenklu. Zmogaus elgesi pagrist vien vaisingumo instinktais – primityvu, zmogus jau seniai nebegyvulys. Gal nereikia rimtam saite spausdint geltonosios spaudos lygio straipsniu, ka?..

  Reply
 4. O vis tik daug kam nepatiks,bet straipsnis yra absoliutiškai tiklsus ir teisingas.Gaila,dėl objektyvių priežasčių negaliu pateikti argumentų-bet išvada-nuogumas ir sexėjimas veda į nacijos susinaikinimą.

  Reply

Leave a Comment