Neištikimos moterys

Kartais moterys tikina, jog į kito vyro glėbį jas pastūmėjo tai, jog partneris – iš tiesų pasibaisėtinas, šlykštus žmogus, o štai naujasis vyras – jautrus ir dėmesingas. Tikra nesąmonė! Tai – tik išsisukinėjimas.

Šis straipsnis nebus apie moterį, kuri apgaudinės jus, nes ją ignoruojate, neskiriate dėmesio jos trapiems poreikiams. Kalbėsime apie tai, ar jūsų partnerė bus neištikima nepriklausomai nuo elgesio su ja.

Tai gali būti neišvengiama

Galite būti pats nuostabiausias vyras žemėje: geriausias meilužis, linksmas, seksualus, džentelmeniškas… Tačiau jeigu moteriai „įgimta“ neištikimybė, ji vis tiek apgaudinės, nepriklausomai nuo jūsų pastangų. Tai tiesiog neturi nieko bendra su jumis, čia kalbėti reikia tik apie partnerę.

Svarbiausia atpažinti tokią moterį anksčiau nei ši išplėš jūsų širdį per sėklides.

Štai keletas ženklų, kad jūsų išrinktoji gali būti „gimusi apgaudinėti“:

1. Būdama su jumis partnerė apgaudinėjo buvusį vaikiną

Nors galbūt tai buvo įspūdinga, ši mintis seksą padarė tik įdomesniu ir labiau nepakartojamu, tačiau faktas, kad moteris gali taip elgtis leidžia manyti, jog jums teks patirti tą patį, ką ir buvusiajam.

2. Ji buvo neištikima visiems savo vaikinams

Sužinojote, jog mylimoji apgaudinėjo ne tik buvusį, bet ir visus kitus savo vaikinus. Tai reiškia, kad moteris yra „šakos pasileidėlė“ – nepaleis vienos šakos, kol nebus tvirtai sukibusi su kita.

Jei prieš išsiskirdama su vienu vaikinu, ji visada jau turi kitą, kas verčia jus galvoti, jog esate išimtis? Turite du pasirinkimus: laukti, kol partnerė užsikabins ant kitos šakos ar iškart pasakyti, kad gali pradėti jos ieškoti…

3. Ji sako „visi apgaudinėja“

Kai moteris apgavystę supranta kaip faktišką dalyką kiekvieno žmogaus gyvenime, nepriklausomai nuo sąmoningų sprendimų, galite būti tikras – netrukus išgirsite žodžius „tai tiesiog nutiko“.
Kai kažkas sako, jog visi tai daro, reiškia – jis taip pat. Žinoma, tai nebūtinai reiškia, kad partnerė ketina būti neištikima, tai reiškia, jog jei pasitaikys tokia proga, jos pasiteisinimas bus „visi apgaudinėja“.

4. Viešumoje demonstruoja savo seksualumą

Naktiniuose klubuose ji šoka su kitomis moterimis, iššaukiančiai rengiasi, traukia visų vyrų dėmesį, elgiasi taip, tarsi turėtų ypač godų apetitą seksui, tačiau atsidūrus namuose paaiškėja, jog taip toli gražu nėra.

Tokia mergina tiesiog linkusi apgaudinėti, ji užsideda kaukę, susikuria atvaizdą, siunčiantį žinutę visiems aplinkiniams vyrams. Jai tiesiog patinka lenktyniauti.

5. Ji dažnai kaltina jus apgavyste

Kai žmogus dažnai kaltina kitą be priežasties, jis dažniausiai taip numato savo elgesį. Jei partnerė linkusi į neištikimybę, ji žino, kaip lengva ir paprasta apgaudinėti, o tai gali sąlygoti nuolatinį kaltės jausmą ar paranoją. Jei moteris puola kamantinėti jums pavėlavus 15 minučių – tai negerus dalykus bylojantis ženklas.

6. Ji vis susiranda naujų draugų vaikinų

Nekalbame apie verslo ar darbo santykius, taip pat apie seniai turėtus draugus, tačiau jei mergina nuolat susipažįsta su naujais vaikinais, leidžia su jais laiką – tai ženklas, kad kažkas ne taip. Tokie veiksmai kelia bereikalingą pagundą.

7. Ji nemano, kad seksas yra ypatinga

Pasaulyje, kuriame seksas tapo efektyviu reklamos įrankiu, seksualinės paslaugos – bene normalus reiškinys, jūsų mergina intymumą gali suprasti kaip tiesiog paprastą veiklą. Jei panelė tvirtina, jog nori tik jūsų, tačiau seksą supranta kaip niekuo neypatingą žmonių užsiėmimą, kiek vertinga, jos manymu, bus likti ištikima?

8. Jai nerūpi, ar esate šalia

Ji nelaukia jūsų susitikimų. Jei buvote suplanavę vakarą ir paskutinę minutę atšaukėte, partnerė to nesureikšmina. Net jei nesimatėte kelias savaites – ji verčiau renkasi laiką praleisti su draugais, nei su jumis. Žinoma, tai gali reikšti, kad nelabai jai rūpite. Tačiau jeigu jus sieja rimtesni įsipareigojimai, tai ženklas, kad mylimosios lovą gali kartkartėmis šildyti kitas.

9. Gali būti per vėlu

Prieš planuojant rimtai įsipareigoti, turėtumėte išsiaiškinti, ką mergina mano apie monogamiją. Jums reikia moters, kurios požiūris į draugystę ir lūkesčiai sutampa su jūsų. Ir jei manėte, kad mylimoji – tobula partnerė, tačiau pastebėjote, kad ją apibūdina daugelis aprašytų bruožų, patariame antrąkart permąstyti savo ateities planus…