Ko nori vyras iš moters?

Sekso? Draugystės? Vienadienio romano? Atsakymai – šiame straipsnyje. Daugelis moterų mano, kad vyrams moteris reikalinga pasilinksminimams. Taip, žinoma, kad yra ir tokių vyrų, tačiau nemažai vyrų ieško gyvenimo moters, kuri būtų ne tik ideali, fantazijų nestokojanti sekso partnerė, bet ir ištikima draugė ir gera vaikų mama. Tad kokia gi turi būti moteris, vyrų akimis?

1. Ištikima draugė. Vyrams labai svarbu turėti su kuo pasikalbėti. Galimybė žmonai atsiverti ir papasakoti apie darbe ištikusius sunkumus – didžiulė dovana. Tad kiekvieną dieną reikia atrasti bent kelias minutes, per r kurias išklausytumei savo vyrą, nebartumei jo, kaip mažo vaiko, o nuoširdžiai patartumei ir padėtumei, iškilus problemoms.

2. Gera vaikų mama. Daugelis vyrų, prieš vesdami moterį, stebi kaip ji elgiasi su mažaisiais. Jei mergina myli vaikus, žaidžia su jais, skiria dėmesio ir mielai atsiliepia apie giminaites mažylį – nejučia ji tampa pavyzdine būsima mama: rūpestinga, mylima, nuoširdžia.

3. Puiki namų šeimininkė. Manai, kad nėra joks privalumas sugebėti plauti langus ar grindis? Tai nėra tiesa. Vyrams labai svarbu, kad jo moteris sugebėtų gardžiai gaminti maistą, rūpintis nam mais ir atžalomis.

4. Pašėlusi meilužė. Be viso to, ką išvardijome, labai svarbu, kad moteris ne tik puikiai virtų cepelinus ir sriubas, bet ir sugebėtų atsiduoti aistrai. Pašėlusios naktys, didingasis orgazmas ir viliotiniai vėlai vakare – puiki dovana net ir pavargusiam vyrukui.

5. Iškalbi pašnekovė. Mot

teris turi būti ne tik graži ir seksuali, ji dar turi sugebėti protingai bendrauti, laiku ir vietoje, esant reikalui, patylėti arba pasakyti svarią frazę. Išsilavinimas, bendros žinios apie pasaulį – svarbu kiekvienai, nepriklausomai nuo amžiaus.

3 thoughts on “Ko nori vyras iš moters?”

 1. Nu tai jau taip. 😀 Blem, man tai juokingi tokie straipsniai. Tobulybių manijos kažkokios. Tai gal davai straipsnį, koks turėtų būt vyras? Tai lygiai taip pat: Turėtų mokėt pats darytis valgyt, tvarkytu namus kartu su savo žmona, neverstų jos sėdėt virtuvėj. NESĄMONĖ čia, o ne straipsnis.

  Reply
 2. Na jau neuzpykit, viskas normaliai, siokia tokia klaidele isivele, ne vyrai, o VYRAI. O tokiu, kaip zinia reeeeta. Jeigu VYRUI tai daryciau tikrai kaip tame straipsnyje.

  Reply
 3. Dite, o nepagalvojot, kad jei taip elgtumetes ir salia esantis vyras taptu VYRU?
  Siaip labai teisingas straipsnis, kaip ir parasyta tai yra svarbu vyrams, tai nera 100% privaloma is moters t.y. kad ir maisto gaminimas, nereikia kad ta maista ruostu 3 kart dienoj ir vis kazka naujo nustebintu ir t.t. uztenka, kad bent retkarciais padarytu kazka, parodydama, kad moka, o jei nesigauna, tai bent kad stengias ismokti ir tai padaryti. O jei kai kuriom moterim atrodo, kad per daug kartais namus sutvarkyti, buti istikimai vyrui, myleti vaikus ir kartais bent noreti sekso … tai gal nenuostabu, kad sunku rasti vyra?
  Isivaizduoju toki straipsni koks turetu buti vyras… pradziai turetu suprast ko nori moteris, tada turetu tai igyvendinti, bet net jei tai ir padarytu, greiciaujiai jau moteris butu persigalvojus ir vistiek vyras blogas butu 😀

  Reply

Leave a Comment