Ko nori vyras iš moters?

Sekso? Draugystės? Vienadienio romano? Atsakymai – šiame straipsnyje. Daugelis moterų mano, kad vyrams moteris reikalinga pasilinksminimams. Taip, žinoma, kad yra ir tokių vyrų, tačiau nemažai vyrų ieško gyvenimo moters, kuri būtų ne tik ideali, fantazijų nestokojanti sekso partnerė, bet ir ištikima draugė ir gera vaikų mama. Tad kokia gi turi būti moteris, vyrų akimis?

1. Ištikima draugė. Vyrams labai svarbu turėti su kuo pasikalbėti. Galimybė žmonai atsiverti ir papasakoti apie darbe ištikusius sunkumus – didžiulė dovana. Tad kiekvieną dieną reikia atrasti bent kelias minutes, per kurias išklausytumei savo vyrą, nebartumei jo, kaip mažo vaiko, o nuoširdžiai patartumei ir padėtumei, iškilus problemoms.

2. Gera vaikų mama. Daugelis vyrų, prieš vesdami moterį, stebi kaip ji elgiasi su mažaisiais. Jei mergina myli vaikus, žaidžia su jais, skiria dėmesio ir mielai atsiliepia apie giminaites mažylį – nejučia ji tampa pavyzdine būsima mama: rūpestinga, mylima, nuoširdžia.

3. Puiki namų šeimininkė. Manai, kad nėra joks privalumas sugebėti plauti langus ar grindis? Tai nėra tiesa. Vyrams labai svarbu, kad jo moteris sugebėtų gardžiai gaminti maistą, rūpintis namais ir atžalomis.

4. Pašėlusi meilužė. Be viso to, ką išvardijome, labai svarbu, kad moteris ne tik puikiai virtų cepelinus ir sriubas, bet ir sugebėtų atsiduoti aistrai. Pašėlusios naktys, didingasis orgazmas ir viliotiniai vėlai vakare – puiki dovana net ir pavargusiam vyrukui.

5. Iškalbi pašnekovė. Moteris turi būti ne tik graži ir seksuali, ji dar turi sugebėti protingai bendrauti, laiku ir vietoje, esant reikalui, patylėti arba pasakyti svarią frazę. Išsilavinimas, bendros žinios apie pasaulį – svarbu kiekvienai, nepriklausomai nuo amžiaus.

Comments are closed.