Kur bėga moters dienos?

Ar žinojai, kad vidutinė statistinė moteris sporto klube praleidžia kiaurus metus, 31 savo gyvenimo metus laikosi dietos ir net 2 metus gražinasi vonioje?

Nors neretai atrodo, kad mūsų gyvenimas – tai tik darbas, miegas ir šeima, statistika skelbia ką kita. Ar kada susimąstei, kiek laiko iš tikrųjų užima įvairi tavo veikla?

Metas sužinoti, kaip leidi savo brangų laiką, nuo šukuosenos iki dietos!

Plaukai

Plaukų džiovinimui fenu sugaištama apie 17 savaičių. Bet tai – dar niekis, palyginus su valandomis, skirtomis plaukų trinkimui, kirpimui ir šukuosenos formavimui. Pasak statistikos, šiai veiklai tu sugaišti maždaug 2 metus. Iš jų apie 650 dienų namuose stengiesi susikurti įvaizdį „lyg ką tik iš kirpyklos“.

Gražinimasis

Koks tavo grožio ritualas išsiruošus vakare pasilinksminti? Vonia, kūno šveitiklis, drėkinamasis kremas, savaiminio įdegio kremas, nagų lakavimas, plaukų šukavimas – visa tai prieš išeinant kelioms valandoms?

Ką gi, tu ne viena.

Dauguma moterų 136 savo gyvenimo dienas paaukoja pasiruošimui kur nors pasilinksminti – tiek pat laiko sugaištų astronautas, panūdęs nuskristi Mėnulį ir atgal 22 kartus.

Besigražindama moteris praleidžia apie 3 276 valandas, kai vyrams paprastai teprireikia 1 092 valandų. Beje, net ir paprasčiausiam susiruošimui į darbą moteriai per visą gyvenimą prisireikia maždaug… 9 mėnesių!

Vonioje

Mokslininkai apskaičiavo, kad miegodami praleidžiame 26,4 savo gyvenimo metų. O vonioje ir tualete užtrunkame maždaug 2,2 metų. Tai mėnesiu ilgiau, nei vidutinis vyras. Tik moterys ilgiau vonioje užtrunka įvairiais higieniniais ir grožio sumetimais, o vyrams didesnę šio laiko dalį užima nusilengvinimas.

Per savaitę vyras tualete praleidžia 45 minutes, o moteriai užtenka 35. Štai ir paaiškinimas, kodėl būtent vyrai dažniau į tualetą eina su laikraščiu – juk jei jau ten užtrunka ilgiau, vadinasi, ir laiką reikia leisti turiningiau.

Kalorijų skaičiavimas

Kiek dietų jau spėjai išbandyti šiemet? Vidutinė statistinė moteris per savo gyvenimą rimtai laikosi maždaug 6 skirtingų dietų, bet dažniausiai nė viena jų nėra veiksminga.

Tipiška dieta padeda atsikratyti maždaug 6 procentų buvusio kūno svorio, bet, pasak statistikos, per ateinančius 5 metus svoris dažniausiai sugrįžta.

Deja, moterys tokiam beprasmiškam dietų žaidimui sugaišta net po 31 savo gyvenimo metus.

Sportas

Ką veikiame tada, kai neskaičiuojame suvartojamų kalorijų? Ogi deginame jau suvartotas!

Per savo gyvenimą apie 12 mėnesių praleidžiame sporto klubuose, bet, deja, nuo to tik nedaugelis tampa tvirtais atletais.

7 proc. mūsų įsigytų sporto klubo abonementų lieka nepanaudoti (arba neišnaudoti iki galo).

Apsipirkinėjimas

Kad ir kokia krizė besiaustų, apsipirkinėjimas lieka vienu iš moteriškų malonumų. Tam jos sugaišta net 8,5 savo gyvenimo metų. Pavertus valandomis, jų susidaro net 25 184 valandos ir 53 minutės

Jei vidutinis apsipirkinėjimas truktų darbo dieną, nuo 8 iki 17 val. su pietų pertrauka, apsipirkinėtoja dirbtum 3 148 darbo dienas. Visai neblogas stažas!

Vidutinė moteris (nepamiršk – statistika subendravardiklina ir užkietėjusias parduotuvių maniakes, ir skeptiškąsias parduotuvių asketes) vien savo reikmėms per metus užeina į 90 skirtingų parduotuvių. 30 iš jų – rūbų parduotuvės, 15 – batų, 18 – aksesuarų, 27 – galanterijos ir kosmetikos.

Plepalai

Kai kitą kartą tavo draugas papriekaištaus, kad jau pusvalandį plepi su drauge telefonu, gali atrėžti, jog pusvalandis – niekai, palyginus su tuo, jog vidutinė moteris plepalams iššvaisto apie 3 metus. Ir vis dėlto, pasak statistikos, vyrai – didesni liežuvautojai, nei moterys. Aptarinėdami kolegas ir bendrus pažįstamus bei šiaip įvairias nesvarbias aktualijas vyrai sugaišta po 76 minutes kasdien, kai moterims užtenka 52 minučių. Tuo metu merginos dažniausiai aptaria kitas moteris, sekso reikalus ir draugių svorio pokyčius, o vyrai – nuotykius, kai jie buvo neblaivūs, senus pažįstamus ir seksualiausias koleges.