9 požymiai, kad ji yra neištikima

Deja, tobulų santykių nebūna. Taigi net jei jums atrodo, kad jūsų santykiai tobuli, visada yra tikimybė, kad ji jums buvo (arba yra) neištikima. Pateikiame 9 ženklus, kurie rodo, kad ji galbūt jums neištikima.

Tik atkreipdamas dėmesį į tam tikras detales vyras gali įtarti, kad jo moteris jam neištikima. Tiesa, jeigu ir jūsų partnerė rodo šiuos ženklus, tai dar nereiškia, kad ji jus išdavė, tačiau tai gali būti perspėjimas, kad jūsų santykiuose tikrai ne viskas gerai.

1. Ji dažnai pabrėžia „mano“ ar „tavo“, bet beveik niekada nesako „mes“. Jei ji sako „mano šeima“ ir „tavo šeima“, „mano draugai“ ir „tavo draugai“, tuomet ji stengiasi nebepriklausyti „jo šeimai“  bei atskirti savo ir partnerio gyvenimus.

2. Ji visada randa, dėl ko prie jūsų prikibti. Žinoma, visiems pasitaiko blogų dienų, kai nėra nuotaikos ir viskas nervina (beje, moterims tokių dienų pasitaiko reguliariai kas mėnesį). Tačiau jei ji visada kuo nors nepatenkinta, visada pikta ir irzli, turėtumėte sunerimti. Nuolatinis priekabiavimas ir jūsų kaltės ieškojimas padeda nuraminti jos sąžinės jausmą. Taigi, jei ji atkreipia dėmesį į kiekvieną jūsų trūkumą, pats laikas pasikalbėti.

3. Ji turi paslaptingą draugą. Jei ji įsigyja draugą, kuris ją kartais parveža, paskambina, o ji vengia apie jį kalbėti, susirūpinkite. Nesvarbu, ar tai bendradarbis, ar senas vaikystės draugas, jeigu nenori nieko apie jį pasakoti, ji kažką slepia.

4. Kai užduodate jai nepatogų klausimą, ji nukreipia temą. Galite įtarti savo partnerę, jei ji negali atsakyti į paprasčiausius klausimus arba atsako į juos tik gerai pagalvojusi. Pavyzdžiui, jai reikia laiko pagalvoti, kai paklausiate jos, su kuria drauge buvo susitikusi.

5. Ji vis mažiau laiko skiria jums. Jei anksčiau ji mėgdavo sekmadieniais su jumis nueiti į kiną, o dabar verčiau eina į šokių pamokas (žinoma, viena), jūsų santykiuose kažkas negerai. Jei ji nebenori tiek daug laiko kaip anksčiau praleisti su jumis, tam tikrai yra priežastis, kurią turėtumėte išsiaiškinti.

6. Ji pastebimai ėmė labiau rūpintis savo išvaizda. Jei ji visada labai rūpinosi savo išvaizda, tuomet nėra dėl ko nerimauti. Tačiau jei šalia jūsų ji guli su „močiutės apatiniais“, o eidama į susitikimą su drauge būtinai turi dėvėti naujus seksualius apatinius, galite įtarti, kad ji jus apgaudinėja.

7. Ji staiga tapo labai savarankiška. Tai labai svarbus požymis, kad jai jūs neberūpite. Jei moteris anksčiau klausė jūsų nuomonė net dėl to, ar jai tinka šis lūpdažis, o dabar visus sprendimus priiminėja pati ir nebekalba apie ateities planus, jūsų santykiai greičiausiai jau ties skyrybų riba. Kitaip tariant, ji parodo jums, kad jai jūsų nebereikia.

8. Ji nenori su jumis mylėtis. Moterims seksas niekada nėra tik seksas. Joms tai – meilės išraiška. Jei ji nebenori su jumis mylėtis ir tapo nebe tokia karšta, jausmai tikriausiai taip pat atšalo.

9. Ji nenori sakyti, ką veiks ir kur eis. Jei ji išbėga tuoj pat, kai tik paskambina kokia nors draugė, ir nenori jums pasakoti, kur buvo ir ką veikė, sunerimkite. Jei jūs atsisakote su ja eiti į teatrą, o ji dėl to labai neišgyvena ir pasikviečia ką nors kitą, susirūpinkite santykiais.