9 požymiai, kad jis – narcizas

Sunku bendrauti su vyru, kuris labiausiai pasaulyje myli save. Tačiau juk tik susipažinus ne taip jau lengva pastebėti, kad jis yra narcizas. Būkite šiek tiek pastabesnė ir be vargo tai pastebėsite! Pateikiame 9 požymius, kad jis – narcizas.

1. Jis abejingai reaguoja į jūsų problemas. Jei jūsų mylimasis rūpinasi ne tik savimi, bet visada užjaučia ir paguodžia jus, jei esate nusiminusi, tuomet nėra dėl ko nerimauti. Jei jis narcizas, jis niekada jūsų neužjaus ir nepaguos, jis net nereaguos į jūsų problemas, nes jos jam paprasčiausiai nerūpi. Juk svarbiausios problemos yra tik jo problemos.

2. Jis mano, kad yra labiau nusipelnęs nei kiti. Jei jis mano, kad turi daugiau teisių nei kiti, jei jis įsitikinęs, kad savo darbe yra vienintelis vertas paaukštinimo, bėkite nuo jo kuo toliau, nes jis – narcizas.

3. Jis mėgsta pasigirti. Jei jis mėgsta „šiek tiek“ pagražinti įvykius, greičiausiai jis narcizas. Pavyzdžiui, jei jis nuėjo į mėgstamos grupės koncertą, o paskui visiems pasakoja, kaip „su grupe šėlo visą naktį“, būkite atsargios. Narcizai yra linkę sureikšminti įvykius.

4. Jis reikalauja pernelyg daug dėmesio. Kai kurie vyrai sulaukia daugiau dėmesio nei kiti, bet tai nereiškia, kad jie yra narcizai. Tačiau jei pastebėjote, kad jūsų draugas sulaukia iš jūsų daug dėmesio, bet vis tiek skundžiasi, kad jam jo trūksta, greičiausiai jis yra narcizas.

5. Jis mėgsta fantazuoti. Mes visi turime svajonių, bet tik narcizai yra apsėsti savo svajonių. Jei jiems nepavyksta jų įgyvendinti, juos tai sužlugdo. Taigi įsitikinkite, kad jūsų draugas nėra linkęs per daug fantazuoti ir geba situaciją vertinti realiai.

6. Jis neatsako į jūsų jausmus. Jūsų draugas neabejotinai yra narcizas, jei jūs jam pasakote „aš tave myliu“, jis prašo pakartoti tai dar kartą, užuot ir jums prisipažinęs meilėje. Narcizas niekada nesutiks jums padėti ir niekada jums neprisipažins mylint.

7. Jis labai savininkiškas ir nori kontroliuoti jūsų gyvenimą. Narcizai paprastai labai mėgsta kontroliuoti kitus. Jie stengiasi, kad kiti elgtųsi taip, kaip nori jie.

8. Jis jaučiasi esantis Visatos centras. Jei pastebėjote, kad jūsų draugas jaučiasi svarbiausiu žmogumi pasaulyje, kad jis elgiasi taip, tarsi viskas vyktų tik dėl jo, neabejokite, kad jis – narcizas.

9. Lovoje jis niekada nesistengia jūsų patenkinti ir rūpinasi tik savo malonumu. Narcizai paprastai nesistengia patenkinti savo moters lovoje, jie rūpinasi tik savo poreikiais.