7 ženklai, kad jis įsimylėjo jūsų draugę

Ar pastebėjote, kad jums patinkantis vyrukas vis dažniau intymiai nužvelgia jūsų draugę? Galbūt jam patinkate visai ne jūs, o ji? Pateikiame 7 ženklus, kad jums patinkantis vyrukas įsimylėjo jūsų draugę.

1. Jei jis jus kur nors kviečia, stengiasi pakviesti ir ją. Turėtumėte sunerimti, jei jums patinkantis vyras primygtinai reikalauja, kad pakviestumėte savo draugę, jei jis rengia vakarėlį savo namuose.

2. Jis nuolat apie ją klausinėja. Jis domisi, kas jai patinka, ką ji mėgsta, koks mėgstamiausias jos patiekalas, muzikos grupė, apie ką ji svajoja. Jis nori kuo daugiau apie ją sužinoti.

3. Jis jai skambina. Jei jis dažnai jai skambina, tai vienas iš ženklų, kad ji greičiausiai jam patinka. Vyrai paprastai neskambina moterims, jei šios jų nedomina.

4. Jis lengvai sutinka paskutinę minutę pakeisti savo planus vien todėl, kad susitiktų su ja. Kai vyras įsimyli, jis pasirengęs padaryti bet ką, kad tik kuo daugiau laiko pralesitų su ja. Jei jis sužinojęs, kad vakarėlyje dalyvaus jūsų draugė, pakeičia savo savaitgalio planus ir taip pat priima kvietimą, galite įtarti, kad jam patinka jūsų draugė.

5. Jis daug apie ją kalba. Vyrai paprastai nemėgsta liežuvauti. Tačiau jei vyras įsimylėjo, nieko keisto, kad jis daug kalba apie savo simpatiją. Jei jis labai daug kalba apie jūsų draugę, ji neabejotinai jam patinka.

6. Jis vis stengiasi „netyčia“ ją paliesti. Vyrai stengiasi prisiglausti prie moters, jei ši jiems patinka. Tad stebėkite, kur krypsta jo rankos – ar arčiau jūsų, ar arčiau jūsų draugės.

7. Jis perka jai dovanas. Jei jis padovanojo jai kokį niekutį, papuošalą ar net gėlių, neabejokite, kad ji jam patinka.