Nustebinkite savo sutuoktinį!

Po ilgų metų drauge santykiuose anksčiau ar vėliau įsivyrauja rutina. Kad grįžtų romantika, tereikia šiek tiek pasistengti. Juk genialu tai, kas paprasta – tiesiog dažniau stebinkite savo mylimą žmogų staigmenomis.

Staigmenos – puikus būdas išreikšti savo meilę kitam. Juk tik santykių pradžioje mes dedame daug pastangų, kad mūsų mylimasis ar mylimoji būtų tikrai laimingi. Vėliau imame elgtis taip, tarsi jo ar jos būvimas šalia yra savaime suprantamas dalykas. Deja, kokį lobį šalia savęs turėjome suprantame dažniausiai per vėlai. Žmogus juk ne robotas, jam reikia jaustis mylimam. Todėl kiekvieną dieną priminkite savo antrosioms pusėms, kokie jie jums svarbūs!

Pirmiausia nuspręskite, kurią dieną darysite staigmeną. Tai nebūtinai turi būti kokia nors sukaktis, juk išreikšti savo jausmus nereikia specialios progos. Taip pat gerai apgalvokite savo sumanymą, įsitikinkite, kad staigmeną darote ne sau – pagalvokite, ko norėtų jūsų sutuoktinis.

Nemanykite, kad norint padaryti staigmeną savo partneriui reikia labai daug pinigų. Jų kiekis priklauso nuo jūsų kūrybiškumo – kartais padaryti staigmeną kainuoja tik šiek tiek laiko. Priešingai, staigmenoms neišleiskite daugiau pinigų nei galite sau leisti, juk skolos – prasta staigmena jūsų sutuoktiniui.

Jei savo partnerį pažįstate labai gerai, tuomet sugalvoti, kaip jį nustebinti, bus kur kas lengviau. Tačiau jei nekyla jokių minčių, pateikiame keletą patarimų.

Pakeiskite savo išvaizdą! Jūsų žmona ne kartą buvo užsiminusi, kad jums daug labiau tinka trumpiau kirpti plaukai? Pirmyn į grožio saloną! Jūsų vyras jums nuolat primena, kad su suknele jūs atrodote nuostabiai, nors paskutinį kartą suknelę dėvėjote per vestuves prieš gerą dešimtmetį? Pirmyn į seksualių suknelių parduotuvę (pakeliui dar galite aplankyti ir apatinio trikotažo skyrelį)! Žinoma, jei jums tokie kardinalūs pokyčiai nėra priimtini, nereikia savęs versti daryti to, kam nesi pasirengęs. Tačiau nepamirškite, kad permainos dažniausiai visada išeina į gerą.

Padovanokite mylimajam ar mylimajai atostogas! Jau suplanavote, kada atostogausite? Nupirkite ir suplanuokite kelionę į užsienį per jūsų atostogas. Žinoma, kelionė į saulėtąją Ispaniją ar Graikiją jūsų partneriui tikrai paliktų įspūdį. Tačiau jei neturite tiek pinigų, nesižvalgykite taip toli. Patikėkite, pažintinė kelionė po Rygą ar Krokuvą ne ką mažiau padės atitrūkti nuo kasdienybės. Be to, turėsite puikią progą praleisti daugiau laiko kartu.

Surenkite vakarėlį! Ar niekada nesvajojote, kad gimtadienio proga jums kas nors surengtų vakarėlį-staigmeną, kai su artimiausiais draugais galėtumėte švęsti iki paryčių? Galbūt jūsų sutuoktinis taip pat kartais apie tai pasvajodavo… Būkite tas ar ta, kuris išpildo norus. Pasistenkite, kad vakarėlio metu grotų tokia muzika, kuri patinka jūsų partneriui, pasirūpinkite jo ar jos mėgstamais užkandžiais bei temą atspindinčiomis dekoracijomis. Žinoma, vakarėlį-staigmeną galima rengti ir kitomis progomis.

Padovanokite gėlių ar mažą dovanėlę! Moters diena? Gimtadienis? Vestuvių metinės? Nebūkite tokie nuobodūs! Dovanokite gėles pirmadienio ar rudens proga, dar tiksliau – be progos. Gėlės, ypač moteris, visada pradžiugina. Dar labiau nustebinsite, jei nusiųsite gėlių ar dovanėlę į darbą. Nežinote, ką padovanoti? Moteris visada apsidžiaugs dovanų gavusi kvepalų ar papuošalų. Jūsų Vyras mėgsta žvejybą? Padovanokite dovanų kuponą apsipirkti žvejų parduotuvėje. Nedovanokite to, ko norėtumėte jūs. Nedovanokite daiktų, kuriais naudositės abu: virtuvinio kombaino, baldų ir kitų su buitimi susijusių daiktų.

Nustebinkite romantiška vakariene! Jei turite vaikų, paprašykite, kad vieną vakarą juos pasaugotų seneliai. Paruoškite savo sutuoktiniui romantišką vakarienę žvakių šviesoje. Kotletai čia tikrai netiks, pagaminkite ką nors ypatingo. Jei nenorite gaminti, užsakykite maisto į namus. Prisiminkite pirmuosius pažinties metus – juk kadaise taip vakarieniaudavote kur kas dažniau, ar ne?

Sutvarkykite namus! Tai vienas paprasčiausių, tačiau visada suveikiančių būdų nustebinti savo sutuoktinį, ypač jei jūs neesate tas, kuris dažniausiai užsiima buities darbais. Pasinaudokite tuo!

Parašykite meilės laišką! Na, jei nesate Williamas Shakespeare‘as, užteks parašyti ir meilės raštelį, kurį įdėkite į piniginę ar knygą, kurią jūsų sutuoktinis skaito.

Paskambinkite jam ar jai be priežasties! Na, tiksliau pasakius, su priežastimi – paskambinkite tam, kad pasakytumėte, kaip labai jos ar jo pasiilgote ir kaip mylite.

Papramogaukite kartu! Žinoma, nesakykite sutuoktiniui, kur važiuojate, tegul jūsų vyrui ar žmonai tai būna staigmena. Pavyzdžiui, važiuokite pasivažinėti kartingais. Žinoma, jei norite žinoti, kas jūsų partneriui iš tiesų patiktų, turite jo nuolat atidžiai klausytis. Išgirskite, kai jūsų sutuoktinis sako, pavyzdžiui, „kaip norėčiau kada nors pažaisti biliardą..“

Sušokite striptizą! Manote, kad nemokate? Patikėkite, jūsų sutuoktiniui jūsų improvizacinis šokis bus pats gražiausias ir paliks neišdildomą įspūdį.

Paruoškite jam ar jai karštą vonią! Nepamirškite putų ir druskos voniai. Vėliau prisijunkite ir jūs…

Comments are closed.