7 požymiai, kad jis – mamytės sūnelis

Mamytės sūnelį atpažinti gali būti sunku. Juk jei vyras dėmesingas savo mamai, jūs tiesiog galite pagalvoti, jis labai rūpestingas ir atsakingas vyras. Pateikiame 7 požymius, kad jis neabejotinai yra mamytės sūnelis.

Žinoma, reikia pasakyti, kad nėra nieko blogo, jei vyras palaiko artimus santykius su mama ir ja rūpinasi. Tai netgi labai sveikintina. Blogai tuomet, jei vyras niekaip nenori suaugti ir giliai širdyje vis dar jaučiasi mažuoju mamytės sūneliu, todėl jam skanus tik mamos maistas, jis džiaugiasi, jei ji vis dar plauna jo kojines, o priimdamas svarbiausius gyvenime sprendimus klauso tik mamos nuomonės.

Tokiam vyrui nė viena pasaulio moteris negali prilygti jo mamai ir būtent todėl jis negali iš tikrųjų mylėti jokios moters – juk ji ne jo mama. Su tokiu vyru ilgalaikiai harmoningi santykiai neįmanomi, todėl geriausia, jei vos susipažinusi su vyru suprastumėte, ar jis yra mamytės sūnelis.

7 požymius, kad jis neabejotinai yra mamytės sūnelis:

1. Jis kalbasi su ja kiekvieną dieną. Jei jūs kartu dar visai neseniai, o jis, kalbėdamas su jumis telefonu, sako perskambinsiąs vėliau, nes skambina jo mama, verta suklusti. Nieko blogo, jei jis pakankamai artimas su savo mama ir su ja kalbasi apie viską (na, beveik apie viską). Tačiau jei trisdešimtmečio vyro didžiausia problema ta, kad jau antra diena, kaip nepaskambina mama, atkreipkite dėmesį. Jis greičiausiai nepasirengęs gyventi savo gyvenimo.

2. Kai reikia priimti svarbius sprendimus, jis daro taip, kaip sako mama. Galbūt jis retai kalba apie savo mamą, retai kalba su ja telefonu, tačiau jei vyras pats nesugeba priimti sprendimų, ir vos iškilus rūpesčiams skambina mamai ir viską daro taip, kaip ji sako, galite neabejoti, kad jis – mamytės sūnelis. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kaip jis vertina jūsų nuomonę. Subrendęs vyras, kuris nori sukurti šeimą ir gyventi savo gyvenimą, turėtų daugiau dėmesio kreipti į gyvenimo draugės (vėliau žmonos) nuomonę, nes juk su šiuo žmogumi kurs savo gyvenimą. Jei taip nėra, pripažinkite faktą, kad jūsų draugas praktiškai dar vis gyvena su savo mama.

3. Jis lygina jus su savo mama. Mamytės sūnelis ieško tokios draugės, kuri kuo labiau primintų jo mamą. Ir jei jo mylimoji ką nors daro ne taip, kaip jo mama, jis puola priekaištauti. Jei pastebėjote, kad jis nuolat lygina jus su savo mama („Tu ne taip skuti bulves kaip mano mama“), būkite pasirengusi niekada gyvenime taip ir neprilygti jo mamai.

4. Jis visada renkasi savo mamą, ir niekada jūsų. Jei jis negali su jumis eiti į kiną ar atvažiuoti į jūsų gimtadienį, nes eina vakarieniauti su savo mama. Jei mylimoji nėra jam prioritetas, kažin, ar galite tikėtis ilgalaikių darnių santykių. Atkreipkite dėmesį ir į smulkmenas. Pavyzdžiui, jei jūs visi vakarieniaujate, o jis visada išsirenka tokį patiekalą, kurį siūlo paragauti jo mama, ir atsisako paragauti tai, ką siūlote jūs. Tai rodo, kad jūs tikrai nesate jo prioritetas. Jūsų gyvenimas yra per daug trumpas, kad aukotumėte jį vyrui, kurio gyvenimo tikslas – mama.

5. Ji skalbia jo drabužius ir jam gamina. Jei jis gyvena vienas, bet jo mama vis dar skalbia jo kojines ir kiekvieną dieną atveža pietus, greičiausiai viduje jis vis dar mažas berniukas. Net jei suaugęs vyras kartu gyvena su savo mama, jis savo kojines turėtų skalbti pats ir turėtų mokėti bent jau išsikepti kiaušinienę.

6. Jis mamai papasakoja net labai asmeniškus dalykus. Jei vyras su mama kalbasi net apie savo lovos reikalus, jo santykiuose su moterimi gali kilti rimtų problemų.

7. Ji dažnai jį lanko. Jei ji bent vieną dieną nepaskambino, tai atvažiavo į svečius. Pažįstama situacija? Tuomet jūsų draugas neabejotinai yra mamytės sūnelis. Nieko tokio, jei ji aplanko sūnų tuomet, kai jis ją pakvietė, bet jei ji dažnai ateina nekviesta, verta sunerimti.