Kvapų magija

Apie šeimininką labai daug gali papasakoti jo aromatas. Kalba, žinoma, bus ne apie prakaito, česnako ar silkės kvapą. Kalba – apie kvepalus.

Gėlių aromatai: lelija, frezija, gardenija, jazminas, rožė

Jei jūs žavitės šios grupės aromatais, tai jūs esate lengvai bendraujantis, kompanijoje mėgstamas žmogus. Esate patikimas draugas ir ištikimas bičiulis, nors artimų draugų turite nedaug. Jūs aistringai mėgstate gražius daiktus, originalią dekoruotę ir būtinai ką nors kolekcionuojate. Visur, kur bebūtumėt Jūs stengiatės įnešti savo gairelę, ir net atlikdami kasdienius darbus siekiate tai daryti kaip nors neįprastai. Vietoj triukšmingų vakarėlių renkatės jaukią namų atmosferą, kuri Jūsų kūrybingumo dėka niekada nebūna nuobodi ir vienoda. Tai auksinių rankų, svetingi šeimininkai ir šeimininkės.

Medžio aromatai: sandalmedis, kedras

Medžio aromatų gerbėjai išsiskiria elegancija ir stiliaus pojūčiu, išlaikytumu ir ištikimybe klasikai. Tikri intelektualai, jie turi įvairiapusių žinių ir sugeba šeimininkauti pokalbiuose visokiomis temomis. Jie atsargūs ir susivaldantys, neprarandantys savitvardos pačiose nepatogiausiose situacijose. Tai tikri širdžių ėdikai, jautrūs ir subtilūs. Mylėti tik kartą – tai ne jiems.

Žali, gaivūs, miško aromatai: bambukas, žolė, samanos, šienas, ryto rasa

Tai sveiko gyvenimo būdo šalininkai, sporto ir poilsio gamtoje mėgėjai. Jie vertina viską, kas natūralu ir be „konservantų“. Gal būt netgi yra vegetarai. Tai energingi, sąmojingi žmonės, besikeliantys anksti ir jau iš pat ryto būnantys judrūs, sugebantys kasdienėms problemoms rasti neįprastus sprendimus – tai jiems suteikia gyvenimiško pasitenkinimo. Didelė „žaliųjų“ aromatų gerbėja – dainininkė Madona.

Rytietiški kvapai: vanilė, ambra, prieskoniai

Rytietiškų aromatų mėgėjai – meno žinovai, tai vertinantys vienatvę, ištikimi tradicijoms žmonės. Tarp jų dažnai pasitaiko retro gerbėjų, besižavinčių antikvarinių vertybių kolekcionavimu. Minioje tokie žmonės išsiskiria efektinga išvaizda, pastebimais aksesuarais. Jų kalboje gausu išraiškingų epitetų ir terminų, tokių kaip „postmodernas“ ir „manierizmas“. Ir, be to, šie žmonės pakankamai išsilavinę, kad žinotų, ką tai reiškia. Jei kalbėti apie asmeninį gyvenimą, tai net turėdami kuklius gamtos duotus duomenis jie sugeba jį paversti įspūdingu performansu. Rytietiškais kvapais žavėjosi tokia išskirtinė neordinari asmenybė, kaip dailininkas Pablas Pikasas.

Citrusiniai aromatai: mandarinas, citrina, greipfrutas, visi citrusai

Tuos, kurie renkasi citrusais dvelkiančius aromatus, išskiria puikus organizuotumas. Asmeninės sėkmės pagrindu jie laiko griežtą discipliną, tvirtą strategiją, patikrintą taktiką. Tai tikri perfekcionistai, jie mėgsta viską suplanuoti iki menkiausių detalių. Bet jei netikėtai vienas iš sudėliotos gyvenimo „grandinės“ narelių nutrūksta, šiems žmonėms tai būna šokas: jie gali tapti impulsyviais ir nevaldomais. Tačiau prabėga keletas akimirkų, jie nusiramina ir lengvai sugalvoja dešimt būdų, kaip išsikapstyti ir sudėtingos situacijos. Meilės reikaluose citrusų gerbėjai mėgsta dominuoti. Ne veltui ne vieną širdį sudaužęs prancūzų aktorius Alenas Delonas garsėjo savo aistra šiems aromatams.

Vaisų aromatai: juodieji serbentai, avietės, persikas, arbūzas, melionas

Šie romantikai neįtikėtinai komunikabilūs, mėgsta triukšmingas kompanijas, lengvai užmezga draugystes. Jai galima pasitikėti – jie tiesiog išsiners iš kailio, kad padėtų brangiam žmogui. Šie žmonės visuomeniški, moka dirbti komandoje, turi puikų humoro jausmą, mėgsta linksmas išdaigas ir patys lengvai įsijungia į juokingas provokacijas. Tai tikros kompanijos sielos. Flirtas, romantiški žaidimai, efektingas merginimas – jų hobis. Bet širdyje jie linkę mylėti tik kartą. Vaisių aromatus noriai renkasi aktorės Kameron Diaz ir Gražuolė Džulija Roberts.

Jūros gaiva: jūros augmenija, bangos, brizas, lietus

Tarp tokių aromatų gerbėjų nemažai bijančių uždarų erdvių, todėl juos taip raminančiai veikia bekraščių jūros platybių kvapai. Šie žmonės nemėgsta bereikalingų papuošalų, interjere renkasi funkcinį stilių – hai tek, jų apranga – uniforma – džinsai ir marškinėliai. Tačiau tuo pat metu jie ryškūs serfingo, parašiutų, snieglenčių sporto aistruoliai. Iškilus tėvų ir vaikų ginčui, jie visada palaiko pastarųjų pusę. Jų kūrybiniai ieškojimai visada pavirsta į kažką avangardinio. Tas pats ir meilėje – jie laisvi, tarsi vėjas, niekur ilgam neužsibūna, ir nei kiek nepergyvena dėl kažkam padarytų dvasinių žaizdų.

Gaivūs aromatai: šviežias gaivus oras, apledėjusios viršūnės

Gaivių aromatų mylėtojai stengiasi nenutolti nuo kolektyvo. Užkietėjęs miestietis, jis net neįsivaizduoja gyvenimo be miesto, nelabai mėgsta poilsį „kaime“. Vertina komfortą, žavisi madingomis naujovėmis, susigaudo šiuolaikiniame mene. Naminius rūpesčius jis laiko tuščiu laiko švaistymu: daug maloniau su draugais ar kolegomis pasėdėti kavinėje ar sušio bare. Pažįstamų toks žmogus turi daug, o štai draugų – vienas kitas. Jis aukštai save vertina ir ilgai renkasi partnerius, kol išsirenka „kažką tikrai vertą“. Kartais pro gaivų kvapą visgi prasimuša ir nemalonios kaprizingo būdo gaidelės.

Comments are closed.