Lietuviškas maistas

Keturios priežastys, kodėl pravartus lietuviškas maistas:

1.Nuo gimimo įprasti produktai stiprina imunitetą. Naminiai augalai ir gyvuliai sugeba įveikti vietines bakterijas, virusus ir perduoda šią galimybę mūsų ląstelėms.

2.Mes genetiškai užprogramuoti rinktis šio stiliaus mitybą. Jūsų organizmas gamina būtent tuos fermentus, kurie reikalingi, kad būtų gerai pasisavinamas maistas. Pavyzdžiui, Japonijoje nepriimta auginti karves. Tos šalies gyventojai nesintetina fermentų, kurie leistų skaidyti pieno baltymus bei pieno cukrų. Todėl į japonišką meniu niekada nebus įtraukta pieno produktų. Mums pienas – įprastas maistas ir fermentų jam suvirškinti mes turrime. Todėl lietuviškas maistas retai apsieina be pieno produktų.

3.Vietos maiste esančius vitaminus, mineralus ir mikroelementus mūsų organizmas pasisavina daug greičiau ir lengviau, nei gautus iš egzotiškų vaisių. Kodėl? Todėl, kad jie veikia drauge su aktyviosiomis medžiagomis, tipiškomis mūsų platybėms, ir lengvai įsitraukia į apykaitos procesus.

4.Tradiciniai produktai ir patiekalai leidžia mums prisitaikyti prie konkrečios vietovės gyvenimo. Jei nori gerai jaustis svetimoje šalyje, tau reikia valgyti tik tos šalies patiekalus. Maistas keičia medžiagų apykaitą, imunitetą, leidžia prisitaikyti prie vietos klimato ir gyvenimo būdo. Norrite nesirgti, aktyviai kurti ir greitai orientuotis mūsų drėgname bei atšiauriame klimate? Laikykitės tradicinio valgiaraščio taisyklių.

0 thoughts on “Lietuviškas maistas”

Leave a Comment