Geriausios vietos naujoms pažintims?

Susimąsčiau vieną vakarą, kokios būtų geriausios vietos naujoms rimtoms pažintims užmegzti ir nusprendžiau pasidalinti su Jumis:

Meno galerija

Kiekvienam juk iš mūsų būtų šiek tiek naudinga “pasikultūrint”. 😉 Juk menas yra geriausia vieta įgauti šiek tiek įkvėpimo ir kartu puiki vieta sutikti merginą. Tokios merginos dažniausiai jau turi gerą išankstinį nusistatymą į meną mėgstančius vaikinus, taigi neužmirškite iš anksto pasidomėti apie vykstančias parodas.

Parkai šunims

Žinoma, jų kol kas nelabai daug yra, bet tiks ir paprasti parkai 😉 Nepamirškite pasiimti su savim šuniuko! Jei neturite ir nenorite pir rkti, visada galima pasisiūlyti išvesti kaimynės šunį (bus dviguba nauda).

Gyvos muzikos koncertai

Kodėl? Nes, mano nuomone, ten susirenka įvairi liaudis ir tikrai galima bus rasti sau tinkančią antrąją pusę. Žinoma, aš nekalbu apie kokius nors didžiulius koncertus, tam labiau tiktų koks nors mažas, neitin žinomos grupės koncertukas.

Kokios kitos vietos, Jūsų manymu, būtų nemažiau geros rimtoms pažintims?

9 thoughts on “Geriausios vietos naujoms pažintims?”

 1. Labai geros Aleksandro idėjos 😉 Man patinka žmonės prie meno, tai būtų neblogai į parodų atidarymus pavaikščioti 😉 Tik kažkaip man vis tiek neišeina su tom pažintim: jei einu su drauge, nelabai kas veržiasi pažindintis, o viena neprisiruošiu į tokius renginius.

  Reply
 2. O alkoholiniai susibėgimai gali baigtis vestuvėmis? Paprastai jie baigiasi kitą rytą skaudančia galva ir gėda dėl nuotykių, kurių nereikėjo…

  Reply
 3. … o man visąlaik atrodydavo, kad pokalbyje kokia nors ne meilės tema, koncerte (aišku, per pertrauką), meno galerijoje, o ypač bažnyčioje (per mišias) užsiimti pažintimis ir flirtais netinka – tarsi naudotum renginį ne pagal paskirtį, arba veidmainiautum. Kai eini tarsi pas vieną, o iš tiesų ieškai kito. Na nemėgstu dviprasmybių. Bet daugelis tokiu būdu ir šeimas sukūrė, o aš ne…

  Reply
 4. Galiu merginoms pasiūlyti porą vietų. Parodos, kurios skirtos vyriškiems žaislams – auto-moto, technikos. Sporto varžybos. Tokiose vietose paprastai konkurencija palyginti nedidelė, o vyrų gausa didelė ir paprastai jie labai trokšta pademonstruoti savo išmanymą apie eksponuojamą dalyką ar varžybų subtilybes. Tereikia paprašyti paaiškinti, pakomentuoti- pradžia jau yra :).

  Reply
 5. ….flirtui visos vietos tinka, “ypač bažnyčioje (per mišias) užsiimti pažintimis” tikrai g. – svarbu laikas, žvilgsniai, veiksmai 🙂 (pvz., ramybės linkėjimo metu g. prieiti prie bet kurio žmogo ir paspausti ranką… ir ne tik 🙂

  Reply

Leave a Comment