Visada galima bandyti iš naujo

Susitikinėjimas su nauju žmogumi, kol nepradedi geriau jo pažinti, visada yra šiek tiek rizikingas nuotykis. Naujus santykius užmegzti tampa dar sunkiau, kai kartą jau nusvilai ir nebesinori taip lengvai kažkokiam nepažįstamajam patikėti savo širdies. Kaip pradėti kurti naujus, stipresnius santykius ir nebekartoti buvusių klaidų?

Užuot vėl patyrusios naujų pažinčių įtampą, nemažai išsiskyrusių porų nusprendžia tiesiog viską pabaigti ir su niekuo nebesusitikinėti, ar bent jau nebeieškoti naujos meilės. Iš tikrųjų, tyrimai parodė, jog 55 % išsiskyrusių moterų per mėnesį nė karto nesimylėjo, 22 % pasakė dariusios taii 1-3 kartus, o 13 % pranešė turėjusios santykių 3-6 kartus per mėnesį.

Visiškas atsisakymas sekso bei naujų pažinčių skamba kilniai ir pasiaukojančiai, ypač išsiskyrusioms motinoms, kurios nenori, kad vaikai būtų trikdomi, ar skaudinami. Tačiau svarbu atsiminti, jog seksualumas yra neatsiejama mūsų, moterų, dalis. Paneigti seksualumą ir meilės troškimą, tai tas pats, kas paneigti moteriškumą apskritai. Vaikai ar kiti artimi žmonės turi matyti mus laimingas. Tačiau to niekada nebus, jei užsidarysi namie ir vengsi naujų pažinčių.

Taigi, kaip peržengti save ir pradėti naujus santykius apsaugant tiek savvo širdį, tiek namų ramybę?

Iš naujo atrask save

Per ilgalaikius santykius su kitu žmogumi, galėjai gerokai pasikeisti. Galbūt atsisakei senų draugysčių, o galbūt, stengdamasi įtikti savo partneriu, netgi atsisakei mėgstamos veiklos ar laisvalaikio praleidimo būdo. Dabar pats laikas viską grąžinti į savas vėž

žias ir iš naujo atrasti save. Pasiryžk naujiems, nepatirtiems dalykams: galbūt seniai svajojai pakeisti darbą arba paskraidyti sklandytuvu, tačiau bijojai. Mesk visas savo baimes į šalį ir pradėk naują gyvenimą. Bent kartą per savaitę susitik su draugėmis, palepink save. Atgaivink fizinio ir emocinio artumo troškimą.

Ieškok to vienintelio

enuostabu, mažiausia, ko norėtum po skausmingų skyrybų, tai vėl rizikuoti būti įskaudinta. Atsipalaiduok! Neleisk sau galvoti, jog ir vėl gali pasikartoti kažkas panašaus. Veikiau nesuteik vilčių tiems, kurie tau nepaliko įspūdžio. Prisimink saldų pasimatymų skonį ir neabejok, jog rasi sau skirtą.

„Ar jau minėjau, kaip jis mane apgavo?”

Niekada nekalbėk apie savo buvusiuosius: nei per pirmą, nei per antrą, nei per trečią pasimatymą. Nieko tokio, jei paminėsi, jog neseniai išsiskyrei, bet nesileisk į ilgas diskusijas, kad tai netaptų išssiverkimu ant potencialaus tavo naujo draugo pečių. Jam visai nebūtina žinoti, kaip tas niekšas tave apgaudinėjo. Pasikeis tavo nuotaika, balso tonas, tapsi apimta pykčio, ypač jei žaizdos dar šviežios, – to tikrai nereikia pirmam pasimatymui!

Neskubėk supažindinti jo su savo vaikais!

Jei turi vaikų – neskubėk. Tiek jam, tiek jiems tai gali sukelti nemažai įtampos. Kas, jeigu tavo vaikams jis nepatiks arba priešingai – prie jo prisiriš? Veikiau nesivesk jo namo, jei nesi tikra, jog santykiai rimti ir ilgalaikiai. Juk nenori, kad tavo vaikai pri

iprastų prie žmogaus, kuris užsuko tik šiam savaitgaliui ir galbūt daugiau niekada nebepasirodys. Tačiau, jeigu vaikai, jau paaugę, neturėtum slėpti, jog susitikinėji su kažkuo. Užsimink, jog turi draugą, taip jie pripras prie šios minties ir galės išsakyti savo nuomonę ar baimes.

Nesusidėk su tavęs nevertais!

Ir pats svarbiausias dalykas: neleisk, kad tavo poskyrybinė būsena pakeistų tavo troškimus ar vertybes. Nenuleisk „kartelės”, nemanyk, jog turėtum sumažinti reikalavimus savo būsimam draugui. Susitikinėdama su visokiais nevykėliais ne tik pati jausiesi blogai, bet rodysi blogą pavyzdį savo vaikams. Tegul jie pamato, jog išsiskyrimas yra labai skausmingas, tačiau neamžinas. Širdis gali būti išgydyta, tik reikia pasirinkti tinkamą gydytoją!

0 thoughts on “Visada galima bandyti iš naujo”

 1. “Visiškas atsisakymas sekso bei naujų pažinčių skamba kilniai ir pasiaukojančiai . Tačiau svarbu atsiminti, jog seksualumas yra neatsiejama mūsų, moterų, dalis. Paneigti seksualumą ir meilės troškimą, tai tas pats, kas paneigti moteriškumą apskritai. Vaikai ar kiti artimi žmonės turi matyti mus laimingas.” O nelaimingas neturi metyti?
  Ir apie ką čia galiausiai – apie seksą ar apie naujas pažintis? Gal vis tik tai – ne tas pats? Ką “visada galima bandyti iš naujo”?
  Meilės troškimas ir seksualumas – irgi ne tas pats.
  Laimė galima ir be sekso. Garantuoju. O tai, kad lytis ir lytiškumas neatsiejamas nuo žmogaus, visai nereiškia, kad turiu būtinai “mylėtis” su kuo nors kas mėnesį ar kas savaitę!
  O be artimų santykių (nepainiokim čia sekso, jis nebūtinas) žmogui kaži ar įmanoma jaustis laimingam.

  Reply
 2. Man sis straipsnis nepatiko,ir tikrai nesirengiu vos tik issiskyrusi pulti ieskoti sekso partnerio,neisivaizduoju tokiu santykiu be abipusio jausmo.Is vienos puses -cia raginama nesusideti su netinkamais zmonemis,is kitos-pulti kazkam i glebi.Nematau logikos.

  Reply
 3. Tai va,kad nesuprasi,ka daryt pagal si straipsni.Vaikams parodykite,taip negalvokite,anaip galvokite…Teoriskai viskas teisingai,o gyvenime gaunasi labai ivairiai.Kam rasyti taip “sausai”?Cia uzsuka paskaitineti zmones su ivairia gyvenimo patirtimi.Visada norisi tos patirties,tos atviros sirdies…Visi zinome,kaip turi buti,bet ar zino kas,kaip yra?

  Reply
 4. Kiek zmoniu tiek nuomuoniu, informacijos nebuna perdaug tik ja reikia moketi atsirinkti. Kol kazko nepadarei negali teigti, kad vienaip ar kitaip nebus ir nesiruosi taip daryti kaip sitame straspsnije parasyta.
  Kol vyko skirybos sakiau, kad daugiau jokiu prisirisimu ir pastoviu santykiu, bet… kai issiskyriau ir po dvieju menesiu i mano gyvenima isiverze kita moteris, viskas apsiverte aukstyn kojom.
  Niekada nesakykit niekada, nes butent taip ir nutinka.

  Reply
 5. tikra nesamone.,jei tikraj mylejai,taj joks seksas su kitu nepades uzsimirsti.,ir nauja draugyste aplamai, neistrins prisiminimu.,juokinga kai issiskyres zmogus vos po savaites draugauja su kitu zmogumi…-reiskes taip jis mylejo,gerbe savo buvusi……..zodziu siais laikais tikros meiles nera!o tie kurie tikraj ja jaute, lieka iskaudinti visam laikui…atrodo ir keiki gyvenima,pjaustaisi venas,pasidarai tatoo,rukai,geri,vartoji-ir kas is to?ogi nieko,kai buvusiam nieko nebereiski,nieko blogo nepadarius.tokiu atveju- tik kankiniesi ir nori kuo greiciau i dangu

  Reply

Leave a Comment