Kai šventės ant nosies… Ką padovanoti mylimajam?

Iki Šv. Kalėdų liko vos daugiau nei savaitė, o jūs dar nežinote, ką padovanoti savo mylimajam? Pats laikas apie tai pagalvoti! Pateikiame keltą idėjų, kaip galite nustebinti savo antrąją pusę vienų gražiausių švenčių metuose proga. Svarbiausia, kad tai jums nieko nekainuos!

1. Padovanokite jam pasižadėjimo aktą, kad daugiau niekada netylėsite, kai susipyksite. Patikėkite, toks elgesys nepadės išspręsti problemų jūsų santykiuose ir tik pablogins situaciją. Užuot tylėję, pasidalinkite savo jausmais su mylimuoju, pasakykite jam, kas jus neramina, kaip jaučiatės ir panašiai. Pasižadėjimo tekstą atspausdinkite ant popieriaus lapo, pasirašykite po juo ir, jei turite galimybę, įrėminkite.

2. Girkite, girkite ir dar kartą girkite savo mylimąjį tiek viešumoje, tiek namuose. Visi vyrai mėgsta būti liaupsinami. Jei nežinote, už ką galėtumėte jį pagirti, tai reiškia, kad blogai ieškote. Visi žmonės (ypač jūsų mylimasis, kurį už kažką jūs juk įsimylėjote!) turi tokių savybių, kurias verta pagirti. Leiskite jam žinoti, kokią svarbią vietą jis užima jūsų gyvenime. Niekada nemenkinkite ir nekritikuokite savo vyro kitiems girdint.

3. Atgaivinkite jūsų seksualinius santykius. Ilgainiui lovos reikalai tampa rutina. Pasistenkite dėl jūsų intymių akimirkų. Nustebinkite savo vyrą seksualiais apatiniais, dar neišmėgintais intymiais prisilietimais ar pasiūlydama iš bandyti ką nors naujo lovoje.

4. Nusipirkite seksualių drabužių, kad jūsų vyras galėtų jumis grožėtis. Patinka jums tai ar ne, jūsų vyras atkreipė į jus dėmesį dėl jūsų išvaizdos. Greičiausiai jūs jam pasirodėte nepaprastai graži. Priminkite jam, dėl ko jis jus įsimylėjo. Suteikite vyrui malonumą grožėtis moterimi, kuri savimi pasitiki ir savimi rūpinasi. Iškraustykite savo spintą ir išmeskite visus senus drabužius, kurie jūsų vyras nekenčia. „Močiutės“ apatiniai ir naktiniai tikrai nedera patrauklios moters spintoje.

5. Išmokite ką nors, ką jis mėgsta daryti. Ar jūsų vyras mėgsta žvejoti? Pasidomėkite apie žvejybą ir nustebinkite jį turimomis žiniomis. Ar jis domisi politika? Pasidomėkite politikos realijomis ir jūs. Jam bus malonu, kad domitės jo hobiu. Be to, turėsite apie ką pasikalbėti. Tapkite savo vyro drauge ir kartu leiskite laiką taip, kaip jam patinka.

6. Inicijuokite jūsų poros naują įprotį – kiekvieną naują dieną pradėkite bučiniu. Pabučiuokite jį kiekvieną kartą, kai susitinkate ar atsisveikinate.