Apie ką kalbėti, kai pritrūksta žodžių?

Gerai, jei susipažinę su jums patinkančiu vyru ar moterimi galite kalbėtis per naktis ir niekada nepritrūksta žodžių. Deja, ne visi žmonės tokie iškalbinti. Net jei jaučiame simpatiją kitam žmogui, kartais ima ir pritrūksta žodžių.

Romancestuck.com pataria, ko galėtume (o gal net turėtume) paklausti mums patinkančio žmogaus, prieš pradėdami ar neseniai pradėję naujus santykius.

Klausimai apie jį arba ją:

1. Kokie tavo geriausi vaikystės prisiminimai? 2. Kokias savo šeimos tradicijas tu labiausiai mėgsti? 3. Kokie tavo politiniai įsitikinimai? 4. Kokie tavo santykiai su tėvais? 5. Papasakok apie savo gimines. 6. Jei

i galėtum grįžti į vaikystę, bet tik į vieną dieną, kokia tai būtų diena? 7. Ką tu mėgai vaikystėje? Gal ką nors rinkai? 8. Kokių talentų tu turi? 9. Kaip manai, tu labiau esi ekstravertas ar intravertas? 10. Kur nukeliautum, jei galėtum nuvažiuoti į bet kuria pasaulio vietą?

Romantiniai klausimai apie santykius:

1. Koks, tavo manymu, turėtų būti idealus pasimatymas? 2. Ar tiki likimu? O ar tiki, kad yra siela? 3. Koks skirtumas tarp romantikos, meilės ir sekso? 4. Koks skirtumas tarp seksualumo ir jausmingumo? 5. Koks skirtumas tarp tiesiog sekso ir sekso iš mei

ilės? 6. Kaip manai, kas yra labiau romantiški – moterys ar vyrai? Kodėl? 7. Kokį romantiškiausią dalyką gyvenime esi padaręs ar padariusi? 8. Kaip manai, ar meilę reikia parodyti viešai? 9. Kokį geriausia gyvenime patarimą esi gavęs ar gavusi apie santykius? 10. Ar gali partneriai būti per
r daug įsimylėję?

Praktiniai klausimai apie santykius:

1. Ar šeima turėtų naudotis bendrais pinigais, ar kiekvienas savo? 2. Ar tiki Dievu? Kokią religiją išpažįsti? 3. Ar neprieštarautum, jei tavo mergina ar vaikinas turėtų priešingos lyties geriausią draugą ar draugę? 4. Ar nori vaikų? Ar susitaikytumėte su tuo, kad jūs arba jūsų partneris ar partnerė negali turėti vaikų?

5. Kas tave labiausiai pradžiugina ir nuliūdina? 6. Pasakyk tris daiktavardžius ir būdvardžius, kurie geriausiai tave apibūdina. 7. Kaip norėtumėte, kad žmonės jus prisimintų? 8. Ar persikeltumėte pas savo partnerį ar partnerę? 9. Kaip įsivaizduojate savo gyvenimą po 5 ar 10 metų? 10. Ar matote dalykus tik juodus ar tik baltus? O gal pasaulis jums – spalvotas? 11. Kokie tavo karjeros planai?

Klausimai apie seksą:

1. Koks skirtumas tarp sekso ir erotikos? 2. Kokių turi seksualinių fantazijų? 3. Kaip dažnai norėtum turėti lytinių san

ntykių su savo partneriu ar partnere? 4. Kokius žodžius norėtum girdėti, kai myliesi su savo partneriu ar partnere? 5. Kokios yra jautriausios tavo kūno vietos? 6. Ar naudoji sekso žaislus? 7. Ar kada maudeisi nuogas ar nuoga ne savo vonioje? 8. Kokia apranga, tavo nuomone, yra seksuali? 9. Ar norėtumėte turėti lytinių santykių neįprastose vietose? Pavyzdžiui, lėktuve. 10. Ar jūs pasirengę atvirai aptarti savo seksualinius pomėgius su savo partneriu ar partnere?