Santuoka – ar verta tuoktis?

Kiekvienas ir kiekviena renkasi kas jiems patraukliau. Kita vertus, sociologiniai tyrimai liudija, kad daugiau nei keturi penktadaliai Lietuvos gyventojų nori gyventi šeimoje, tačiau tik 60,7% vyrų yra vedę ir tik 51,6% moterų yra ištekėjusios. Taigi ne vienai ir ne vienam vis nepavyksta sutikti gyvenimo draugo ar draugės, su kuriais galėtų laimingai sulaukti senatvės ir užauginti keletą vaikų.

12 thoughts on “Santuoka – ar verta tuoktis?”

 1. Taip sutinku su edita,nes nesuprantu kam durniu voliot,jei tik siaip rasineja,nes tikrai zmones nori rast sau drauga,ar drauge.O ne vaikiskus zaidimus zaist,jug yra one ten tikrai stumokliu tinklapis.

  Reply
 2. Aš manau, kad vyrai ir patys nežino ko jiems reikia. Tai nori, kad būtų išsilavinusi, gerą darbą turėtų ir dar apie juos šokinėtų, o kam tuomet JŪS VYRAI reikalingi?

  Reply
 3. Verta tuoktis tik tada, jei abu tiki duodama priesaika, o jei jau sulauze karta, tai taip gailisi, kad nereikia nei velniu duoti..
  Deja, dalis suokia priesaikos zodzius, net nesigilindami, kas ta istikimybe is josios ar jojo puses..
  Santuoka ne is isskaiciavimo, ne del aistros dideles, o is draugystes, vidutines aistros, turint dideli abipusi pasitikejima ir su Dievo pagalba butu patikima..
  P.s. bet dazniausiai kazkuri puse buna isimylejusi aklai, o kita tuo tik naudojasi..

  Reply
 4. net neisivaiduoju ka atsakyti ,is vienos puses taip nes seima turetu buti kaskas sventa,bet kai pasiziuri kaip zmones ziuri i seima, kaip lengvai ja iskeicia, ja griauna todel kyla klausymas ar verta? i si klausyma nera atsakymo

  Reply
 5. Mano nuomonė – neverta tuoktis.Galbūt todėl, kad geram žmogui būtinai papuola kekšė ar kekšius.Retai sutiksi dorą vyrą, bent aš jau nesutikau tokio.Gyveni ir kenti, nes vienai užauginti vaikus yra labai sunku.

  Reply

Leave a Comment