Kaip manote, ar žmogus, turėjęs daug neįpareigojančių lytinių santykių, gali staiga persiorientuoti rimtai draugystei?

Žmogus gali keistis. Sužinoti, ar jis tikrai pasikeitė, padeda laikas. Kilus abejonių dėl pasikeitimų, nereikia nieko skubiai spręsti ir spėlioti. Geriausia tiesiog pasikalbėti ir mėginti suprasti tikrąją situaciją.

29 thoughts on “Kaip manote, ar žmogus, turėjęs daug neįpareigojančių lytinių santykių, gali staiga persiorientuoti rimtai draugystei?”

 1. siaip tai niekas tokiais dalykais nesigiria (na gal as ir klystu), greiciausiai daug kalbanti ir mazai veikianti persona…

  Reply
 2. Pritariu, kad žmonės nesikeičia. Gali būti tik laikinas pasikeitimas. Ilgainiui grįš prie ankstesnio gyvenimo būdo. 🙁

  Reply
 3. Pritarčiau nuomonei, kad atsivertimai- labai retas reiškinys. Tikėjimas gerai, bet dažnai jis būna tik savęs apgaudinėjimas. Kas nori tikėti stebuklais ir turi tam laiko, galima ir tėkėti.

  Reply
 4. Manau negalima konkreciai pasakyti,nes kiekvienas zmogus yra skirtingas,gali buti,kad toks gyvenimo budas patinka,yra patogus, o jei zmogus atsisako taip gyventi,tai reiskia ,kad patirtis padeda.

  Reply
 5. Tikrai zmones nesikeicia. Labai retai gali taip nutikt, kad nepastovus zmogus taptu istikimas. Naivu butu tiketis tokiu dideliu permainu…

  Reply
 6. Labai klysta tie, kurie mano, kad zmones nesikeicia. Taip paprasciausiai patogiau jums galvoti ir pateisinti save ir kitus.

  Zmones keiciasi. Buna, kad nesikeicia kuri nors viena savybe, bet jokios taisykles nera. Kas tinka vienam, nebutinai tinka ir kitam.

  Zinau vyru, kurie turejo ir daug moteru ir gyvena su viena laimingai, zinau ir tokiu, kur turejo mazai, bet gyvendami poroje laksto pas kitas, zinau tokiu, kurie ir turejo mazai arba is viso neturejo ir su pirma rimta moterim gyvena laimingai… visokiu yra, bendros taisykles cia “kaip yra” – nera.

  Reply
 7. staigiai persiorientuoti tai gal ir negali.. bet tai gal po truputi eme ir pribrendo? kaip rimtai pribrendo kaip jau mineta turbut tik laikas parodys.. 🙂

  Reply
 8. O MAN PROBLEMU NER-MYLIU,TAI BUNU KARTU,NEMYLIU,NEDRAUGAUJU,BUNU LAISVA KAIP PAUKSHTE…NEGALI BUT SU VIENA-NEBUK.O JEI BUNI-TAI BUK 🙂 VISKAS PAPRASTA!

  Reply
 9. Čia gi kalbama ne apie bandymus, ieškojimus, o apie tai,jog žmogus turėjo daug neįpareigojančių santykių, manau, kad pasikeisti gali tik labai stipri asmenybė, bet jau žmogus tokį gyvenimą gyveno, vadinasi nebuvo tokia..taip,kad šansų mažai.

  Reply
 10. Skaitau jusu nuomones ir puikiai suprantu jas 🙂 kazkada ir pati taip maniau, kad jei jau vyras laksto, tai jau visam laikui.. Dabar is patirties galiu pasakyti ZMONES KEICIASI!!! Sia prasme, apie kuria kalbam tai tikrai! Kai sutinka TIKRAI MYLIMA MOTERI!
  Pazistu vyra, kuris per gyvenima turejo ne 10 ir ne 100 moteru- daugiau, ir tai ne jo paties padidinimai.. Kol sutiko JA..
  Viskas, dabar jam tik ji viena pries akis ir nera nei lakstymu nei ziurejimu, jis be jos neisivaizduoja saves ir taip jau virs metu.. O jie net ne kartu..
  Taigi zmones keiciasi.. Bet, manau, tai daugiau priklauso nuo paties zmogaus, nei nuo taisykliu..

  Reply
 11. O as pritariu Linai, jei sutinki gyvenimo meile, del jos viska gali padaryti 🙂 i kitu puse nej zvilgsnis nej mintys nekrypsta 😉

  Reply
 12. Aisku, kad gali. Yra zmoniu kurie mano, kad turedami tokius santykius ir atras ta vieninteli/e… arba tokiu keliu nuo problemu bega… arba tiesiog hiperseksualas? Ne visi keiciasi, bet kad visi iki vieno nesikeicia sakyti irgi negalima.

  Reply
 13. Keistis tai žinoma visi su amžiumi keičiasi,tik va klausimėlis,kaip keičiasi,jei įpratęs gyventi tokį gyvenimą,tai gal kurį laiką nugyvens ramiai,o po to vėl trauks buvęs gyvenimas,na čia jau didesnė tikimybė,bet niekada nesakykim niekada,tik laikas parodys.

  Reply
 14. Skaitau ir truputi juokinga,”jis be jos neisivaizduoja saves ir taip jau virs metu.. “, daugeli atveju remiuosi tik savo asmenine patirtimi, metai juokingai mazai, tegul pasako kaip situacija po penkiu ar daugiau, meile, jausmai, jie taip apsinesioja per laika, kad tai kas atrode idealu ir teisinga apsivercia aukstyn kojomis, gal cia sedi labai zalias jaunimelis, bet viskas truputi gyvenime kitaip, ir nera to tokio gero idealizmo, is savo gyvenimo galiu pasakyti tik tiek, kad, tam kad buti tik su vienu zmogumi ir niekur nesukti i sona yra dvieju zmoniu tarpusavio sutarimo, supratimo, kantrybes salyga, nenoriu teisinti vyru bet statistika tokia 70-90% vyru nutruksta nuo grandines…

  Reply
 15. Gali 100% ! Jeigu sutiko sutiko moteri kuria tikrai jis pamilo..tik nuo jusu priklausys kiek ta meile tesis…ir apskritai manau,kad vyro meile moterei ir jos trukme priklauso tik nuo moters…

  Reply
 16. Aisku, kad vyrai keiciasi…iki 40 metu duodasi su visom is eiles, laikui begant niekuo negaledami padaryti apsistoja ant vienos, nes kam gi reikalingas bus impotentas, tik tai vienintelei.

  Reply
 17. Na nevisai tai tiesa. Anksciau ar veliau jis vistiek rimtai isimyles ir tada baigsis visos gastroles.

  Reply
 18. Visaip būna. Vieni tikrai pasimoko, o kiti tik ir laksto per mergas. Na, tikrai yra įvairių vyrų ir skirtingai mąstančių.

  Reply
 19. Manau vyrai laksto tik iki to laiko, kol suranda savo vienintelę. Būna ir taip, kad jai netgi būna neištikimas daugybę kartu, kol supranta, kad būtent ta moteris jį palaikys visą gyvenimą.

  Reply

Leave a Comment