Kur ieškoti antrosios pusės

609 0

Žmonės su savo antrosiomis pusėmis susipažįsta pačiose įvairiausiose vietose. Jei jūs tikrai pasiryžę rasti savo gyvenimo meilę, pasižadėkite sau nesėdėti sudėjus rankų, o aktyviau bendrauti su naujais žmonėmis. Patikėkite, yra daugybė vietų, kur galite susipažinti su naujais žmonėmis.

Pirmiausia krupščiai apgalvokite, kokio žmogaus jūs ieškoti. Tai padės jums geriau suprasti, kokiose vietose jis ar ji galėtų lankytis. Juk jei ieškote išvaizdą prisižiūrinčio vyruko, tokį tikriausiai galite sutikti sporto klube, o jei ieškote rimtuolės, kuri greičiausiai mokykloje buvo „moksliukė“, dažniau lankykitės bibliotekoje. Būkkite visada pasiruošę rodyti dėmesį. Jei pastebėjote jums patinkantį vyruką ar moterį, nusišypsokite, palaikykite akių kontaktą, galų gale pradėkite pokalbį ir paprašykite telefono numerio.

Pateikiame 11 strateginių vietų, kur turite nemažai galimybių sutikti savo gyvenimo vyrą ar moterį:

1. Sporto klube ar treniruotėje. Pradėkite lankyti grupinius užsiėmimus. Dviračių sportas, bėgimas, joga – yra daugybė grupinių užsieėmimų, kuriuos lanko ir vyrai, ir moterys. O galbūt jus sudomins žiemos (slides, pačiūžos) ar vandens (plaukimas) sportas? Išsirinkite sporto šaką, kuri jums patinka, tačiau kuri yra populiari ir tarp vyrrų, ir tarp moterų, ir pirmyn į treniruotę! Jei nenorite lankyti grupinių užsiėmimų ar neturi tam galimybės, galite kiekvieną vakarą pasivaikščioti, juk tai irgi šioks toks sportas. Nustebsite atradę, kiek daug žmonių propaguoja šį paprastą būdą daugiau judėti.

2. Galbūt jums patinka kokia nors men

no rūšis ir norėtumėte sutikti žmogų, kuris turėtų panašių pomėgių? Prisijunkite prie knygų klubo, pradėkite lankyti chorą ar pradedančiųjų fotografų būrelį. Įvairios meno galerijos, nekomercinis kinas, muziejai – tai taip pat tos vietos, kur galite sutikti savo gyvenimo meilę. Bent jau nueikite į mėgstamos grupės koncertą.

3. Savo antrąją pusę galite sutikti ir darbe. Kalbame ne tik apie bendradarbius kaip potencialius partnerius, juk romanas darbe – gal ir ne pati geriausia mi. . .

Join the Conversation