Vyrai nebereikalingi!

Klausydamas vienos A.Čekuolio laidos išgirdau įdomia mintį, kuri turėtų versti sunerimti vyrus. Minties emė maždaug tokia: vyrai niekam nereikalingi!

Grindžiama tuo, kad praeityje daug tūkstantmečių vyro vaidmuo buvo gerokai kitoks, genčiai užteko 2 vyrų, kad ji galėtų išgyventi. Vyrai medžiodami dažnai žūdavo, todėl nebuvo tokie esminiai giminės pratęsimui. Taigi iš esmės tik per paskutinius kelis tūkstantmečius, kai žmonės pradėjo gyventi sėsliau ir užsiimti žemdirbyste, vyrai pradėjo būti reikalingi kaip fizinė darbo jėga.
Ir tik po to įsivyravo stereotipas, kad vyrai yra šeimos galva. Bet paskutiniu metu dėl šeimos galvos „titulo“ užverda nauja kova, nes moterys vis labiau reiškiasi, dažnai perima šeimos galvos vaidmenį ir neaišku iki ko evoliucionuos žmonių santykiai, nes vyrai kaip fizinė darbo jėga dabar gali būti lengvai pakeičiami. Ar neatsitiks taip, kad vyrai taps nereikalingi tolesnėms žmonių kartoms.

Mane šitokios mintys ypač nustebino, nes anksčiau vyrą suvokiau kaip saugotoją. Bet kai pagalvoji ir gamtoje panašiai: patelės būna daug agresyvesnės gindamos savo jauniklius, patinas tik apvaisintojas, kuris po to niekam nebereikalingas. Pažvelgus į pavyzdžius arčiau mūsų, kad ir šioje svetainėje, situacija irgi klostosi panašiai. Moterys vis labiau ir labiau lipa ant galvos, o vyrai tik slepiasi savo šešėlyje. Čia turiu omenyje narių aktyvumą.

Taip kad vyrai nepasiduokim evoliucijai ir ginkim savo rūšį, kad netektų mums tapti antrarūšiais nereikalingais moterų šešėliais!