Vyrai labiau nei moterys mėgsta glamones

Pasirodo, vyrai labiau nei moterys mėgsta glamones. Vyrai labiau mėgsta apsikabinti mylimąsias miegodami ir stengiasi nepamiršti jas pabučiuoti. Ilgą laiką buvo manyta, kad būtent moterys trokšta švelnumo, bet per apklausą dailiosios lyties atstovės tvirtino, kad naršymas socialiniame tinkle „Facebook“ yra malonesnis nei glamonės prieš miegą.

Apklausa parodė, kad moterys prisigalvoja įvairiausių pasiteisinimų, kad tik nereiktų glamonėtis su mylimaisiais prieš miegą. O vyrai apklausoje tvirtino pasiilgstantys švelnumo prieš užmiegant. Ši apklausa gali pakeisti nusistovėjusią nuomonę, kad moterys, o ne vyrai, trokšta švelnumo.

Tyrimas parodė, kad viena iš trijų moterų nemėgsta glamonių prieš miegą ir sugalvoja įvairių pasiteisinimų, kad jų išvengtų. Viena iš keturių apklaustų moterų tvirtino, kad prieš miegą geriau leistų laiką socialiniame tinkle „Facebook“, nei glamonėtųsi su mylimuoju. Beveik trečdalis moterų sakė, kad džiaugiasi, jog po medaus mėnesio vyrai nustojo reikalauti glamonių. Be to trečdalis respondenčių prisipažino, kad jas erzina partnerio kvėpavimas į kaklą. 36 proc. vyrų mano, kad apkabinimų prieš miegą trūkumas sukelia konfliktus lovoje. Tą patį pripažino 26 proc. moterų.