Tikros Velykos

Artėja viena gražiausių pavasario švenčių – Velykos. Prieš didžiausią ir gražiausią pavasario įvykį nuo senų laikų šeimininkės puošdavo namus. Įvairiais rankdarbiais išmarginti namai ir šventinis stalas atrodo jaukiai ir spalvingai. Siūlome jums keletą patarimų namų puošybai: pažadame, jog daug pinigų išleisti nereikės, o džiaugsmo bus visai šeimai.

Kuo daugiau šviesių, ryškių spalvų

Visų pirma, prieš artėjant Velykų šventei, būtinai susitvarkykite namus ir nepalikite nė vienos dulkelės. O taip pat Velykų belaukiant šventinę atmosferą pajusite pasikabinę geltonas arba oranžines užuolaidas. Mokslininkų nustatyta, kad ryškios, šviesios spalvos teigiamai veikia nuotaiką, todėl kambarius papuošę geltonomis, oranžinėmis ir panašaus atspalvio užuolaidomis, lovų, pagalvių užvalkalais, kitomis dekoracijomis, tikrai pajusite daug teigiamų emocijų šventės belaukiant.

Žalumynai

Papuoškite namus žalumynais. Prisiskinkite “kačiukų” ar kitokių augalėlių ir iš jų pasidarykite puokšteles. Jos labai gražiai papuošia stalą, tinka ir ant palangių pastatyti. Itin gyvybingai atrodys plaukiojančių vandenyje gėlių puokštelės stikliniame dubenėlyje ar vazoje.

Dekoracijos

Originaliai namai atrodys pasigaminus velykinius viščiukus iš veltinio, kuriais galima papuošti namus. Pasiėmus vilną tereikia ją sukti tol, kol pasidarys pūkuotas gumulėlis. Iš veltinio pagaminus arba iš popieriaus iškirpus akytes, snapelį, kojytes, priklijuokite prie veltinio ir pagamintais viščiukais išpuoškite savo namų kambarines gėles ar dekoruokite šventinį stalą. O taip pat iš veltinio galima pasigaminti ir įvairiaspalvių margučių arba zuikučių.

Labai populiari Velykų puošmena – iš kiaušinio kevalo padaryti paukščiukai.

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 274 žodžiai iš 539 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?