Kelionė į Estiją

Kartais geriau mažiau kalbėti, ir daugiau rodyti. Todėl ir apie mūsų praėjusio savaitgalio kelionę į Estiją aš kalbėsiu ne žodžiais, o nuotraukomis.

Damba, skirianti Muhu bei Saremo salas: važiuoji keliu, o abipus jo ramiai sau banguoja jūra.

Estijoje gausu vėjo malūnų. Prisipažinsiu, man tai vienas dailiausių žmogaus sukurtų statinių: paprastas, o kartu toks galingas.

Koguva – senas etnografinis Estijos žvejų kaimelis. Kaip mūsų Rumšiškės. Skirtumas tik tas, kad čia žmonės vis dar gyvena, o net tik atvyksta pasižvalgyti.

Meteorito išmuštoje duobėje atsiradęs ežeras.

Talino senamiestis. Kiek daugg istorijų, legendų ir viduramžių mistikos čia slypi!

Keilos krioklys: hipnotizuojanti vandens galia.

Jei dar nebuvote, būtinai nukeliaukite į Estiją!

p.s. O už nuotraukas dėkoju nepailstančiai kelionės fotografei Miglei! 🙂

0 thoughts on “Kelionė į Estiją”

 1. Isties zavus malunai! Taip svajingai nuteikia… O as girdejau, kad Taline galima pamatyti tikru kaminkreciu ir netgi tuos stereotipinius “katiliukus” ant galvu jie muvi. Nepasiseke pamatyti?

  Reply
 2. Ne, deja nemateme… Gide pasakojo, kad kaminkrecius galima pamatyti tik anksti rudeni, kai reikia ruostis ziemai, ir velai pavasari, kai norisi susitvarkyti po ziemos. Tad mes i si laikotarpi ne visai pataikeme 🙂

  Reply
 3. Nuotraukos gražios, bet taip pat būtų įdomu, kas vyko tarp žmonių, kaip sekėsi bendrauti. Kokia buvo kelionės atmosfera jūsų autobuse?

  Reply
 4. Sikart vel turejome itin moteriska keliauninkiu kompanija, tad visos greit susipazino, susibendravo ir atmosfera bent jau zvelgiant is salies atrode tikrai linksma. Nemazai moteru jau buvo keliavusios kartu su mumis i Ventes raga, tad jau zinojo, ko is musu tiketis 🙂 kelioneje ir dainavome, ir viktorinas organizavomes ir filmus ziurejome. Tik kad vyruku vel pritruko.. Niekaip negalim ju ikalbinti keliauti. Vurai, a-uuuu 🙂 Kur jus?

  Reply
 5. 😀 kurkite klubą – tada bus linksmiau ir kitiems 🙂 visada smagu kam nors priklausyti..ir turėti klube draugų :}

  Reply
 6. Remigijau, sauni mintis! 🙂 na, kol tik dvi keliones tebuvo, klubas gal gautusi ne per didziausias, bet po truputi pradedame surinkti bendramincius ir jei tik bus noras ir poreikis – kursim kluba ;)sek naujienas! Jei tik noresi, tikrai galesi jam priklausyti 😉

  Reply
 7. Buvau Estijoje, labai patiko, netgi nustebino, nes nesitikejau, kad paliks toki ispudi.O ispudziai patys geriausi.Tikrai verta aplankyti Estija, jos salyna.

  Reply

Leave a Comment