Romanas darbe – ar verta?

Dirbate šauniame kolektyve? Su daugeliu esate ne tik kolegos, bet ir draugai? Vienam (ar vienai) iš jų jaučiate romantiškus jausmus? Jei būtumėte pažinusi jį (ar ją) ne darbovietėje, norėtumėte tapti daugiau nei draugais. Tačiau jis (ji) jūsų kolega, tad ar verta regzti romaną?

Romanas darbe turi ir pliusų, ir minusų. Tad prieš priimdami lemtingą sprendimą, turite gerai viską apgalvoti, nes po to gali būti per vėlu.

Romano darbe pliusai:

Jūs apie jį (ją) žinote kur kas daugiau, nei žinotumėte apie žmogų, su kuriuo tik neseniai susipažinote. Taigi jūs jį (ją) pažįstate kaip asmenį ir todėl greičiausiai žavitės juo kaip asmenybe (tai ne tik fizinis potraukis). Jei jūs žavitės vienas kitu kaip asmenybėmis, daugiau šansų, kad jūsų santykiai pasiseks.

Kai žmonės užmezga naujus santykius, jie mėgina sužavėti kitą, todėl atskleidžia tik gerąsias savo savybes. Tuo tarpu jūs žinote, kaip jis (ji) elgiasi įvairiose situacijose, kaip bendrauja su kitais.

Jūs žinote, ką jis (ji) mėgsta ir ko nemėgsta, o jis (ji) žino, ką mėgstate ir ko nemėgstate jūs.

Jūs praleidžiate daug laiko kartu. Jei jūs kartu būnate visą dieną ir dar norite būti kartu ir po darbo, tuomet jūsų jausmas tikriausiai tikrai stiprūs. Neblėstanti meilė vienas kitam – argi ne tai svarbiausia?

Romano darbe minusai:

Kiti kolegos neabejotinai jus apkalbinės. Galbūt atsiras tokių, kurie apkaltins jus turint tam tikrų profesinių interesų ir tik dėl to rezgant romaną. Be to, jie visada žinos, kas vyksta jūsų asmeniniame gyvenime – ar jūs pykstatės, ar ne, ar planuojate ateitį kartu.

Kadangi nuolat būsite drauge, nepasiilgsite vienas kito. Partneriams kartais reikia pabūti atskirai, tad jei darbe negalite to padaryti, teks ieškoti kitų būdų pabūti atskirai. Ar jūs pasirengusi (pasirengęs), kad jis dažniau išeis su savo draugais (draugėmis)?

Jei jūsų santykiai nutrūksta, jūs vis tiek esate priversti matytis, arba turite ieškoti kito darbo. Jei išsiskirsite gražiuoju, galbūt ir susidorosite su įtampa, kurią patirsite kasdien matydama savo buvusįjį (ar buvusiąją). Tačiau jei jis (ar ji) jus išduos – gali būti tikrai nelengva.

Žinoma, kai užvaldo jausmai, protas nieko nebegali padaryti. Tad, jei jau taip nusprendėte, sėkmės kuriant naujus santykius.