7 harmoningų santykių požymiai

Į klausimą, kas yra geri santykiai, kiekvienas atsakytų skirtingai. Juk kiekvienas ieškome skirtingų dalykų. Tačiau jei jus domina tik rimti santykiai, turėtumėte žinoti, kokie yra darnių santykių požymiai.

Kai užmezgame naujus santykius, tikimės, kad jie tęsis ilgai ir bus sėkmingi. Tačiau santykiai geri netampa per vieną dieną. Jei jūsų santykiai nėra harmoningi ir darnūs nuo pat pradžių, kažin, ar ateityje kas nors pasikeis.

Harmoningų santykių požymiai:

1. Jūs vienas kitą gerbiate. Pagarba yra vienas svarbiausių darnių santykių komponentų. Jei partneriai gerbia vienas kitą, didelė tikimybė, kad santykiai bus sėkmingi. Tačiau jei pagarbos jūsų santykiuose nėra, anksčiau ar vėliau susidursite su problemomis.

2. Jums malonu matyti vienas kitą. Jei jūsų santykiai darnūs, turėtumėte nuolat laukti, kol pamatysite vienas kitą. Net jei kartu pramogaujate, jūs negalite sulaukti, kol kartu leisite kiekvieną savo gyvenimo dieną.

3. Jūs padedate atsiskleisti vienas kitam. Būdamas su jumis, jūsų partneris turi atsiskleisti visomis geriausiomis savo savybėmis ir atsikratyti blogųjų. Taip pat ir jis turi atskleisti gerąsias jūsų savybes. Kurkite vienas kitą, o ne smukdykite žemyn.

4. Jūs traukite vienas kitą. Tarp dviejų žmonių turi būti kibirkštis ir aistra. Jei tarp jūsų nėra aistros, geriausiu atveju galite būti gerais draugais.

5. Jūs nemeluojate vienas kitam. Darnūs ir harmoningi santykiai niekada nepradedami nuo melo, todėl turite būti sąžiningas su savo partneriu ir pasakyti atvirai, ko iš jo ir jūsų santykių tikitės.

6. Abu esate laimingi. Jei esate laimingi, savo laime galite pasidalinti su savo partneriu. Tačiau jei jūs nelaimingi, kad ir kaip stengtumėtės, harmoningus ir darnius santykius sukurti bus sunku. Tad pirmiausia pasirūpinkite savo laime, kad turėtumėte kuo pasidalinti su kitu žmogumi.

7. Jūs galvojate apie bendrą ateitį. Puiku, jei jūs įsivaizduojate bendrą ateitį. Jei aiškiai suprantate, kad jūsų bendra ateitis – misija neįmanoma, negaiškite laiko.

Šie harmoningų santykių požymiai yra tik bendro pobūdžio. Žinoma, jus turi sieti bendri pomėgiai, vienodas požiūris į gyvenimą.