Tikra moteris… kokia ji?

Dažnai galima išgirsti priekaištų vyrų atžvilgiu – tikrų vyrų nebėra, jie visi verksniai, “mamyčiukai”, sėdi po padu, neryžtingi, mergišiai, apsileidėliai, nedėmesingi… O kai žodžių pritrūksta, dažnai vadinami įvairių gyvūnų vardais. Kaip sakoma, be debesų lietaus nebūna, tačiau tiesa ir tai, kad sunku būti tikru vyru, kai aplink vis mažiau tikrų moterų. Juk jeigu norime šalia savęs matyti princą, turime tapti princesėmis. Taigi kokia ji – ta tikra moteris.

Problemos darbe, buities rūpesčiai, vaikai, sugedęs automobilis… Moterys dažnai pačios stengiasi spręsti iškilusius sunkumus ir laikyti tris namų kampus. Tačiau kaip vyras gali jaustis vyru, jei negalite jam patikėti nei pašto patikrinti. Leiskite savo partneriui prisiimti daugiau atsakomybės šeimoje, leiskite jam jausti, kad be jo – nė iš vietos. Tokiu būdu ne tik atsilaisvins keletas papildomų valandų, kurias galėsite skirti savo mėgstamai veiklai, bet ir leisite savo vyrui suprasti, kad juo pasitikite ir eisite paskui net ir į pasaulio kraštą.

Taip, tikri vyrai žino, kad visos moterys gražios, tik ne visos moka tai parodyti. Tačiau ar pačios nesijaučiame moteriškesnės bent blizgiu pasitepusios lūpas? Na ir kas, kad einate tik į parduotuvę pirkti duonos. Būkite moterimi visada, ne tik išskirtinėmis progomis.

Žinoma, dar svarbesnis aspektas – higiena. Tikra moteris nevaikšto riebaluotais plaukais net jei niekur neina iš namų, niekada nepamiršta nusiskusti kojų laiku, net jei už lango žiema ir į darbą vaikšto su kelnėmis. Šalia žmonos su mišku ant kojų ir nuvarvėjusiu tušu po akimis ir vyras nejaučia poreikio pasitempti ir dažniau apsilankyti vonioje.

Agresiją palikite vyrams, nepamirškite šypsotis. Juk šypsena ir gėris išgelbės pasaulį! Tegul aršiai kovoja jie, jūsų didžiausias ginklas – švelnumas ir plati šypsena. Ar ne tuo savo mylimąjį patraukėte pirmosios pažinties metu?

Visuomet išlikite šiek tiek paslaptinga. Net ir po daugelio gyvenimo metų kartu nebūtina atskleisti visų savo paslapčių. Juk perskaityta knyga niekam nebeįdomi, o nenuspėjama ir truputėlį paslaptinga moteris traukia.  Žinoma, nereikia persistengti, svarbiausiais gyvenimo klausimais turite atvirai pasikalbėti su savo partneriu.

Šiais laikais moterys visaip stengiasi būti panašios į vyrus, tarsi norėdamos įrodyti, kad nėra blogesnės. Tačiau moteriai, kuri žino, kad yra lygiavertė vyrui, nereikia nieko įrodinėti. Juk ji tai ir taip žino! Ji žino, kad yra vyrai ir moterys, kaip pliusas ir minusas – labai skirtingi, tačiau vienodai svarbūs ir reikalingi, būtent dėl savo skitingumo ir traukiantys vienas kitą. Taigi, nebijokite būti moterimis ir nė nepastebėsime, kai šalia atsiras vyras, kuris norės jus saugoti ir rūpintis.