Tik nedovanok merginai…

Merginos ir vaikinai skiriasi tiek mąstymu, tiek poreikiais, tiek lūkesčiais. Pavyzdžiui, dovanos merginoms reiškia labai daug. Jos žino kaip „perskaityti“ žinutę, kurią siunčiame, įteikdami vieną ar kitą daiktą. To paties apie vaikinus pasakyti negalime. Jie nekreipia dėmesio į tai, ką dovanotojas norėjo pasakyti savo dovana.

Taigi, išrinkti tinkamą dovaną merginai gali būti labai sunki užduotis. Gera dovana jai sako, kad esi dėmesingas, supratingas, nuovokus. Tuo tarpu bloga dovana raportuoja visiškai priešingus dalykus. Kiekviena dovana, sakanti, kad ją myli, gerbi ir supranti, yra sau ugi. Tačiau kas nutinka, jei dovana iškreipia tavo tikrąjį požiūrį į ją?

Kad nenustebintumėt jos neigiamai, pateikiame dovanų sąrašą, kurio turite vengti.

Pigūs kvepalai

Nesvarbu kaip stilingai atrodo buteliukas, tu nesugebėsi jos apkvailinti. Merginos žino labai daug dalykų apie grožio produktus, kaip ir neabejotinai žino, kurie kvepalai yra geriausi. Tad vietoj kelionės į Gariūnus geriau nupirkite jai skoningą saldainių rinkinį.

Apatinis trikotažas – rizikinga dovana

Naktiniai, pagaminti iš sintetinio pluošto, neabejotinai pasakys, kad esate neišmanėlis. Be to, privalote išrinkti tinkamą dydį ir jai patinkantį stilių. Žinokite kas patinka jai i, o ne ką patys norėtumėt, kad ji vilkėtų. Jei neišrinksite tinkamo dydžio, žinutė akivaizdi: mergina pagalvos, kad yra arba per stora, arba kad norite, kad ji pasididintų krūtinę. Tad geriausiai šią dovaną būtų pamiršti.

Kojinės

Psichologai pripažino, kad tai yra labai ind

dividualus daiktas, kurį žmonės mėgsta išsirinkti patys. Be to, net jei išrinksite brangias ir stilingas, efektas bus menkas, – mergina pagalvos, kad norėjote tiesiog sutaupyti.

Sporto klubo abonementas

Net jei ji sakė, kad norėtų pasportuoti, tai dovanoti yra bloga mintis. Ji neabejotinai pagalvos, kad jums nėra graži kol nenumes svorio.

Šios dovanos atmaina galėtų būti kvietimas pasivažinėti dviračiais, pajodinėti ar palaipioti alpinizmo salėje. Kadangi tai darysite kartu su ja, ji supras šį gestą kaip pasimatymų paįvairinimą.

Gyvūnas

Ne kiekvienas apsidžiaugia sulaukęs tokios dovanos. Kad išaugintum gyvūną privalai būti labai atsakingas, skirti tam daug laiko.

Jei ji sako, kad myli šunis, tai nebūtinai reiškia kad jį nori vieno. Jei visgi ji sako, kad nusprendė pirkti gyvūną, nusivežkite ją į gyvūnų parduotuvė ir leiskite išsirinkti pačiai.

Dovana sau

Merginos neypatingai mėgsta video žaidimus ar komandinį sportą. Jeigu jį žiūri su jumis krepšinio rungtynes, dar nereiškia kad norėtų turėti krepšinio kamuolį. Turite dovanoti jai tai, ko nori ji, o ne tai, ko norite jūs.

Jokios dovanos

Netikėkite mergina, kuri sako, kad jai nieko nereikia apart jūsų meilės. Tai yra visiškas melas. Nors ji taip ir sako, vis tiek tikisi, kad karts nuo karto ją pamaloninsite kokiu nors daiktu. Tad ypatingoms progoms nudžiuginkite ją ne tik savo šiluma, nes kitaip pamatysite, kad ji yra nusiminusi ir sudirgusi.

Linkiu jum

ms sėkmės renkantis tinkamą dovaną savo merginai. Atminkite, privalote jai dovanoti tai, kas priverstų ją jaustis ypatinga ir mylima. Tad būkite sumanūs ir išradingi.

Straipsnis parašytas remiantis užsienio šaltiniais.

0 thoughts on “Tik nedovanok merginai…”

 1. O as apsidziaugdziau sporto klubo abonentu, ypac jei butu vandens parmogos. Labai megstu basinus ir pirtis. Paprasciausiai pagalvociau,kad atidus ir zino,kas man patinka.

  Reply
 2. Labai patiko paskutinė pastraipa “Jokios dovanos” – mieli vyrai, atminkite, kad jei moteris sako NEREIKIA, tai dar tikrai nieko nereiškia… Dėl to mus, moteris, ir sutvėrė skirtingas nuo jūsų, kad turėtumėte dėl ko galvą pasukti…

  Reply
 3. O as esu gavusi gimtadienio proga abonimenta menesiui i Impuls ir buvau lb patenkinta, tikrai nepagalvojau, jog draugas nori, kad svorio numesciau. Ir del “jokios dovanos” lb gerai pasakyta 🙂 jei manes paklausia, ko noriu dovanu, visad sakau “nieko”, bet istikruju noriu dovanu :))

  Reply
 4. nieko naujo, kaip ir su seksu apsimeta, kad nenori… Nesuprantat daznai pacios ko norit, o jei ir suprantat, tai nejaugi taip sunku isreiksti tai zodziais 😀 Paklasusk vyro ko jis noretu dovanu, gausi bent 3-4 variantus. Dar kaltinat, kad mes neklausom, bet kad jus nesakot 😀 minciu gi skaityti nemokam 🙂

  Reply
 5. tikrai mums, merginoms, patinka staigmenos ir prasmingos idomios dovanos. man jei padovanoja vaikinas kupona is geradovana.lt, tai iskart zinau, kad praleisiu puikiai laika.

  Reply

Leave a Comment