Mieli vaikinai finišuoja paskutiniai

Esate girdėję tai daugybę kartų – mieli vaikinai finišuoja paskutiniai. Moterims tiesiog nepatinka mieli vaikinai. Joms patinka blogiukai, arba „vyrai su ragatkėmis”.

Taigi, neišvengiamai po kurio laiko imate galvoti: „Privalau tapti žaidėju. Privalau išmokti pažeminti moteris. Privalau žaisti žaidimus. Tik taip patrauksiu jos dėmesį”.

Spėkite, kas nutinka, kai mielas vaikinas ima taip elgtis? Atrodo dar prasčiau. Nes tai nėra autentiška. Tai ne jo žodynas, ne jo tipas. Moterys tą “perskaito” akimirksniu ir žino, kad jis tik žaidžia žaidimą.

Tad, kaip elgtis? Taip, kaip ir privalote. Su moterimis elkitės pagarbiai. Atrodo, jog jos jam visada atsakys “likime draugais”? Tik iš dalies. Merginos sako, jog joms patinka mieli vaikinai, tačiau iš tiesų joms patinka stiprūs vaikinai. Vaikinai su principais. Vaikinai, kurie pažįsta ir gerbia save.

Mieli vaikinai taip pat tam tikra prasme save gerbia, tačiau visuomet su kitais sutinka. Tarkim, susitikime su mergina, jie sutinka su viskuo, ką sako ir nori mergina. Mergina pasiūlo iškylos metu valgyti kiaušinius – vaikinas sutinka, nors labai nekenčia kiaušinių.

Mielo vaikino paveikslas

Jei vaikinas su viskuo sutinka, jis nekontroliuoja savo gyvenimo. Jis įsileidžia kitas moteris į savąjį gyvenimą ir leidžia joms daryti ką tik nori. Tikisi, jog moterys pamėgs jį – juk jis toks geras! Šiam vaikinui labai svarbu įtikti moterims (kaip ir visiems kitiems žmonėms), tad jis tampa “ponas Sutinku”.

Tokie ponai niekuomet neturi santykių su merginomis. Po pirmojo susitikimo paprastai antrojo nebūna, kadangi pirmasis merginai buvo nuobodus. Jei su viskuo sutinkate, mergina mano, kad savęs negerbiate, neturite vertybių, asmenybės.

Kai susižavite kokia mergina, stengiatės pamaloninti ją visais įmanomais būdais. Jai šalta? Pasirūpinate, kad butas būtų šiltas. Jai šiandien skauda galvą? Parvežate ją namo. Ji sako, kad šį savaitgalį negalės susitikti, o jūs: “Nieko baisaus, suprantu. Susitiksim, kai būsi pasiruošusi”.

Jūs neturite plano, tad esate priklausomas nuo kitų. Tai merginoms nepatinka. Mielas vaikinas atiduoda savo gyvenimo kontrolę kitiems. Jam per daug baisu gyventi savarankišką gyvenimą, daryti tai, ką nori. Moterys nori vyro, kuris tvirtai atsakytų už savo gyvenimą. Vyro, kuris nurodytų jai kryptį, turėtų savo tvirtą nuomonę (nors ji priešinga jos nuomonei).

Būk stiprus vaikinas, o ne mielas

Jei tu mielas, tai gerai, tačiau merginoms labiau patinka stiprūs vaikinai. Tokie, kurie gintų savo principus. Tokie, kurie nebijotų išsiskirti su mergina vien dėlto, kad ji jam patinka. Tokie, kurie tvirtai nuspręstų – nori tęsti santykius su mergina ar ne, o ne aklai stengtųsi pamaloninti merginą kiekvienoje situacijoje.

Turite pasitikėti savimi. Gyventi tokį gyvenimą, kokio norite. Turite žinoti, kad esate stiprus ir įdomus žmogus, su kuriuo verta susitikinėti daugumai moterų. Žinokite, kad galite turėti moterį, kurios norite, o taip pat ir išsiskirti su ja, kada norite. Merginai patinka žinoti, kad jos vaikinas gali turėti daug merginų, bet pasirinko būtent ją. Jai nepatinka mintis, kad ji yra vienintelis “pasirinkimas”.

Jei jūs geras širdyje, tai puiku. Su kitais jūs elgiatės labai gražiai. Taip darykite visuomet – tai puiki savybė. Nežaiskite žaidimų, kurie jums netinka. Nesistenkite būti blogieties, jei esate gerietis. Tačiau būkite stiprus! Gerumas, kaip strategija norint patraukti moters dėmesį – neveikia.