Protingos moters viliojimo ypatumai

Protingos moterys – tikras iššūkis. Jos velniškai seksualios. Jos yra šmaikščios, turi puikią iškalbą, dar kai užsideda tuos akinukus su tamsiais rėmeliais…

Gerai, gal aš kiek apibendrinu ir lenkiu į moksliukių pusę, tačiau aš kalbu apie tikrai protingas moteris, o ne tas, kurios mano, kad yra labai protingos. O kaip suvilioti protingą moterį?

Mes kalbame apie merginą, kuri moka pasakoti geras istorijas ir moterį, kuri supranta visus tavo juokelius.

Ji – puikus pašnekovas ir ji nuoširdžiai domisi pasauliu ir viskuo, kas ją supa. Jeigu tau kilo minčių kabinti protingą moterį, turbūt tu jau turėjau panašios patirties ir žinai, ką reiškia jausmas, kuomet moteris tave traukia intelektualiai. Kai tau įdomu ne tik žiūrėti jai į … akis ir … jos nuostabią šypseną, o kai tu gali praleisti su ja kelias valandas ir tiesiog šnekėtis apie bet ką.

Su tokiom moterimis seksas ateina savaime, nes vien pokalbio metu Jūs abu taip galit sujaudinti vienas kitą, kad užteks akimirkos ir jūs būsit lovoj bei plėšysit vienas nuo kito drabužius. Taigi, vėl kyla klausimas: kaip sudominti intelektualią moterį?

Protingų moterų prioritetai nebūtinai skiriasi nuo visų likusių moterų, tačiau inteligentiška moteris pažinties metu (kabinimo) sukelia tam tikrų iššūkių. Pradžioje gali pasirodyti, kad tarp Jūsų nėra labai daug bendro. Tavo interesai bei hobiai gali visiškai skirtis nuo jos. Tačiau minėtos kliūtys gali būti lengvai įveiktos.

Protinga moteris turi suprasti, kad tu jai esi įdomus intelektualiame lygyje. Kaip čia paprasčiau paaiškinti?… Viskas priklauso nuo tavo gebėjimų bendrauti, iškalbos. Jeigu nori sužinoti, kaip suvilioti protingą moterį, gali pasinaudoti mano patarimais. Pasistenk įsiminti bent keletą:

1. Tik nevaidink ir neapsimetinėk

Kai bandai suvilioti protingą moterį, atmink: JOKIU BŪDŲ, kas be nutiktų, neapsimetinėk ir nevaidink, kad žinai kažką, ko išties nežinai. Pirma: protinga moteris tavo apgailėtinos vaidybos metu viską supras. Antra: bandymas įrodyti, kad tu atitinki jos intelekto lygį, tik privers tave jaustis nesaugiai. Atmink: tu neprivalai niekam nieko įrodinėti!

Jeigu tu išties nori sužinoti, kaip suvilioti protingą merginą, atmink, kad visada geriau atrodyti smalsiu nei autoritetingu. Bandydamas kalbėti protingai gali pasirodyti liurbiu arba dar baisiau: moteris supras, kad tu apsimetinėji.

Jeigu moteris protinga, tai dar nereiškia, kad jai reikia ypatingai protingo astrofizikos mokslų daktaro. Visų pirma, ji – moteris. Antra – jai reikia vyro. Nors…. Esu kartą susidūręs su protinga moterimi, kuri buvo tokia protinga, kad ją domino kitos moterys… Atrodo protinga, turi du aukštuosius, dirba banke, o domisi kitomis moterimis. Tačiau ji ne feministė. Iki šiol bendraujam – linksma mergaitė. Gerai, nenukrypstam…

2. Nepabrėžinėk jos intelektualumo

Gerai, tu nenori elgtis kaip visažinis, tačiau nebūk sučiuptas vaidindamas kvailį. Akivaizdu – jei moteris turi proto, intelektualumas ir puikūs komunikavimo gebėjimai patrauks tavo dėmesį.

Savaime suprantama, kad tu būsi sužavėtas. Tik nepradėk aplink ją „trintis“. Net jei jos intelektas tave beprotiškai traukia, nepasiduok ir nekalbėk vien apie jos protą, išsilavinimą ir bla bla bla. Tokie komplimentai, kaip: „Nieko sau, tu tokia protinga“ arba „Niekada gyvenime šito nepagalvočiau“ iš pirmo žvilgsnio atrodo nekenksmingi, tačiau jie nebūtinai sudaro teigiamą įspūdį apie tave.

Pagalvok: jeigu tu nuolat kartosi moteriai, kad ji labai protinga, ji gali įtarti, kad tu faktiškai neleidi savo laiko inteligentiškų žmonių tarpe. Tai tikrai neužveda protingos moters. Minėta dalyką būtinai įsidėmėk, nes be jo protingos moters tu nesuviliosi. Gali nutikti ir taip, kad lemtingą akimirką liksi stovėti vienas, be kelnių ir be protingos moters.

3. Būk smalsus

Protingos moterys gerbia intelektualų smalsumą. Parodyk jai, kaip tave domina nauji dalykai. Papasakok jai apie praturtinančius dalykus, kuriuos trokšti patirti/patyrei. Jeigu neturi ką pasakoti, pakalbėk su ja apie tai, kaip tu visada norėjai nuvykti į Indiją arba išbandyti vandenlenčių sportą. Kai tu kalbi su protinga mergina (tiesą sakant, su bet kuria moterimi), tavo pokalbis turi peržengti „Kaip sekasi“, „Ką veiki gyvenime“ ribą… Tu privalai pakilti į kitą lygį.

Paklausk jos, kas ją paskatino tapti teisininke, mokytoja, bibliotekos darbuotoja. Kai ji papasakos, iš kur ji kilo, paklausk, kaip jau sekėsi augti. Kaip praėjo vaikystė?… Vyre, klausk protingai ir tu tikrai išsiskirsi iš minios. Ji tikrai bus sužavėta tavo atidumo ir originalumo.

Kai suprasi, kaip suvilioti protingą moterį, išmok palaikyti jos susidomėjimo tavimi lygį planuodamas pasimatymus, kurie ją stebins.

Be abejo tu gali ją nuvesti į meno parodą – akivaizdus pasirinkimas, tačiau yra krūva alternatyvų. Intelektualūs ir smalsūs žmonės trokšta naujos patirties. Nusuk nuo išmindžioto takelio ir nusivesk ją į ūkininkų turgelį arba paragauti kokio nors egzotiško patiekalo (tik būk pats prieš tai jo ragavęs, nes tai gali būti „EPIC FAIL“).

4. Būk sąžiningas, kai kalbėsi apie tai, ką žinai

Kai susidursi su protinga moterimi, pastebėsi, kad kyla sunkumų dėl to, kad Jums sunku rasti bendra temą pokalbiui – interesai skiriasi.

Galbūt jūs neskaitėt tos pačios knygos arba nežiūrėjot to paties filmo. Minėti dalykai – pagrindiniai iššūkiai bandant suvilioti protingą merginą. Tačiau tai, kad jūs neturėjot panašios patirties, nereiškia, kad ji iškrenta iš tavo lygos. Kiekvienas žmogus – kurios nors srities ekspertas.

Koks skirtumas, kad ji tobulai žino šešias kalbas? Gal tu – puikus dailidė arba tavo sausainiams nesugeba atsispirti net didžiausi gurmanai(-ės)! O gal tu – kovų menų instruktorius. Gal tu negalėsi susieti savęs su jos aistra kažkuriam dalykui, tačiau tu puikiai žinai, ką reiškia aistringai atsiduoti kuriais nors veiklai. Opa – kažkas bendro! Taip?

Ar esi apie tai pagalvojęs? Emocijos, aistra – štai kas vienija žmones stipriau, nei bendra veikla. Bandyk susijungti su ja būtent emocijų pagalba. Parodyk jai, ką moki ir pasidalink su ja savo aistra. Štai taip galima sudominti ir suvilioti protingą moterį!

Protingos moterys

Jei tu nesi “sociopatas” arba socialiai atsiskyręs žmogus ir moki galvoti kritiškai, viskas tau seksis kuo puikiausiai. Protingos merginos, kaip ir bet kas – tiesiog žmonės, ieškantys stimulo. Tau reikia suprasti, kokio stimulo jos dairosi: fizinio, socialaus ar intelektualaus. Pagrindinis dalykas – nebijok, pasitikėk savimi, turėk orumą ir tiesiog bandyk suvilioti protingą moterį bendraudamas ir šnekėdamas su ja… Gal ji netaps tavo partnere, tačiau tu tikrai pasimėgausi protingos pašnekovės kompanija!

Comments are closed.