Moteris – kaip narkotikas

Mokslininkai nustatė, kokią figūrą turinčios moterys priverčia į jas žiūrinčius vyrus jaustis taip, tarsi jie būtų pavartoję alkoholio arba narkotikų.

Ši žinia milijonams dėl išvaizdžių savo kūno linijų išgyvenančių moterų atneš didelį palengvėjimą, konstatuoja britų dienraštis „Daily Mail“: mokslininkai nustatė, kad vyrams labiausiai patinka apvalainos moterys. Bet ir tai dar ne viskas: paaiškėjo, jog tokių moterų kūno linijos vyrų smegenis veikia beveik taip pat, kaip alus ar brendis.

JAV mokslininkų atlikto tyrimo rezultatai liudija, kad dainininkės Beyonce Knowles ar aktorės Christinos Hendricks tipo figgūros į jas žiūrinčių vyrų smegenyse sukelia panašią reakciją, lyg jie būtų pavartoję alkoholio ar narkotikų.

Džordžijos valstijos Gwinnetto koledžo (JAV) mokslininkai, vadovaujami daktaro Steveno Plateko, skenavo 14 jaunų vyrų smegenis tuo metu, kai jie žiūrėdavo nuogų moterų, kurioms buvo atliktos šlaunų ir sėdmenų formą pabrėžiančios plastinės operacijos, nuotraukų rinkinį. Tyrimo dalyvių smegenys buvo skenuojamos ir po to, kai jie baigdavo žiūrėti nuotraukas.

Pabrėžiama, kad nuotraukose užfiksuotų moterų svoris plastinių operacijų metu nebuvo mažinamas (nebuvo nusiurbiami riebalai), o tik perskirstomas.

Paaiškėjo, kad eksperimente dalyvavusių vyrų smeegenyse esantys „atpildo centrai“ – smegenų žievės sritys, kurias paprastai aktyvuoja alkoholiniai gėrimai ir narkotinės medžiagos – įsijungdavo žiūrint į nuogų moterų po tokių plastinių operacijų nuotraukas. Labiausiai vyrus stimuliuodavo vadinamosios „smėlio laikrodžio“ tipo figūros, tai yra, didelis liemens ir klubų apimties santykis.

Pasak dak

ktaro S. Plateko, tai galima paaiškinti tuo, kad platūs klubai ilgą laiką buvo siejami su gera sveikata ir galimybe išnešioti sveikus kūdikius.

Tačiau moterų svorio didinimas tiriamųjų smegenyse aktyvuodavo tik įprastas už vizualinį formos suvokimą atsakingas smegenų sritis, teigia tyrėjai.

„Kažkokiu būdu baltaodes moteris Vakarų šalyse pavyko apkvailinti ir priversti manyti, kad vyrams patinka itin liesos, badmiriaujančios Kate Moss tipo merginos. Tačiau iš tikrųjų stipriausia korta – figūros apvalainumai. Šis tyrimas paaiškina, kodėl vyrai švilpia gatvėje pamatę išvaizdžios figūros merginas ar bando prie jų seksualiai priekabiauti“, – sakė tyrėjų grupės vadovas.

JAV mokslininkų tyrimo rezultatai paskelbti žurnale „PLOS One“.

0 thoughts on “Moteris – kaip narkotikas”

 1. Tai taip, tokiu figuru moterys svaigina vyrus, seksualiai traukia, bet veda jie, deja, kitokias…. tai kur paaiskinimas? anot psichologu, mums patinka tas, kas daugeliui patinka ir kas laikoma visuomeneje norma, jei standartas yra liekna, auksta “Keite Moss”, nuolat rodoma per TV ir zurnaluose, tai vyrams, norintiems tureti padeti visuomeneje ir bus siekiamybe tokia moteris. Del to tokias veda, o seksualines fantazijas igyvendina su juos traukianciomis 🙂

  Reply
 2. DĖMESIO: storumas ir apvalios (apvalainos) formos, tai ne tas pat. Nors daugeliui moterų tai atrodo, anoks čia skirtumas… Ir tai dažnai sutapatinama. Bėda ir ta, kad daugelis moterų, kaip antai ir vyrų, yra apsileidę ir tuo pačiu metu trokštantys seksbombos arba atitinkamai moterys princo. Aš nesidomiu vyrais, todėl ir nieko negaliu pasakyti ta tema, bet moterims reikėtų labai pasitempti. Buk maloni, jei jau svajoji apie “princa”, tai jau numesk savo 30kg pilva… Visa kita lai lieka… 🙂 🙂 🙂

  Reply
 3. Jeigu buciau princas tai vesciau tiktai putlia prisirpusia ir placiais klubais bei storomis slaunimis moteriskaite. Na tokia Wilendorfo Veneros formu. O visos kudos ir kaulines kliuskos tegu lieka treninguotiems buduliams su bmw :))))

  Reply
 4. Esu apvalaina mergaite; demesio man netruksta; bet kaip ir dazna moteris ne visada tuo patenkinta. Tokios mes moterys:)

  Reply

Leave a Comment