Laisvas? Nelaisvas?

Šiais laikais vestuvinio žiedo nebuvimas ant piršto reiškia tik vestuvinio žiedo nebuvimą. Nustatyti, ar vyras turi pastovią gyvenimo pakeleivę, teks pagal kitus, antrinius, požymius.

Daugelis vyrų linkę nemūvėti vestuvinių žiedų ne tik karštu metu laiku. Kartais įsimylėjeliai nepastebi ne tik laiko, bet ir kitų akivaizdžių dalykų. Kol mumyse kalba jausmai, mes esame pasiryžę įvairiais būdais pateisinti „keistenybes“ vyro elgesyje.

Ypatingų požymių pas „vedusius“ vyrus, praktiškai, neliko – išorinis švelnumas, be kita ko, kaip ir piniginės storis ar antspaudo pase nebuvimas – ne rodiklis. Atidžiai išanalizuokite čia pateiktus punktus.

Kartais jie gali pasirodyti ne banaliu sutapimu, bet tendencija. Netgi jei jūsų išrinkatsis teiks kažkokius „pagrįstus“ pasiaiškinimus, jus vistiek turite būti budri ir pamąstyti – ką nuo jūsų slepia vyras. Žmoną? Šeimą? O gal net teistumą?

  1. Nepaisant to, jog yra gausybė pramogų, keistai nutinka, jog jus susitinkate tik jūsų namuose ir niekur kitur. Jūsų bendravimas tuoj pavirs tiesąija, išvesta tarp dviejų taškų, kur vienastaškas – tai jus, o antras – tai jūsų vyriškis. Jis kategoriškai atsisako jus supažindinti su savo draugais ir giminėmis. Kaip elgtis? „Netikėtai“ pasiūlykite vyriškiui „nuvykti į jo namus“ ir stebėkite jo reakciją.
  2. „Telefonas yra išjungtas arba už ryšio zonos ribų“ – jus šitą frazę girdite kasdien, kai tik bandote paskambinti mylimajam vakarais. Jis visada skambina pirmas, o jei jus pati bandote tai padaryti, susidaro įspūdis, kad jis negali su jumis kalbėti. Kaip elgtis tokiu atveju? – raskite momentą, kai jis be priežiūros paliks mobilųjį telefoną ir paskambinkite, kad pamatytumėte kas atsiras ekrane. Taip galima sužinoti daug įdomaus apie save: a) Jus nematomas žmogus ir jūsų numerio išvis nėra adresų knygelėje b) jus iš viso ne žmogus, o plovykla, parduotuvė, servizas c) jūsų vardas Antanas arba Vaidotas. Laikas daryti išvadas!
  3. Jis niekada nepasilieka nakčiai „kad nesugadintų romantikos“, „bijo atsibosti“ arba privalo išvesti šunį į lauką, pašerti žuvytes, jūrų kiaulytę ir pan. Šiokiadieniais, jis kaip pionierius visada pasiryžęs pasimatymui. Išeiginėmis dienomis ar šventadieniais, atvirkščiai, amžinai užsiėmęs.Pirmumą teikia trumpalaikiams planams (maksimalus laikas su jumis – kelios dienos). Arba, atvirkščiai, iš pradžių žada aukso kalnus, o po to „staiga“ keičia planus dėl netikėtai susiklosčiusių aplinkybių. Pavyzdžiui, siūlo susitikti, pažada prieš pasimatymą paskambinti, bet…nepaskambina. Kaip elgtis? Padovanokite jam ką nors romantiško – raktų pakabuką – širdelę, šaliką, megztinį ar pan. Svarbiausia – tas daiktas ne tik privalo priminti jus, bet ir turi turėti ryškų „meilės atspalvį“ 0 kiekvienas žmogus, kuris jį pamatys, tuoj pat turi suprasti, jis šis vyriškis „užimtas“. Jokiu būdu nesutikite su jo įtikinėjimais palikti dovanėlę jūsų namuose. Toks įtikinėjimas visiškai neliudija apie norą „pradėti sukti lizdelį“. Atvirkščiai, parodo, kad jam yra nuo ko slėpti šią dovanėlę. Po kelių dienų patikrinkite, kas nutiko su jūsų dovana. Jei viskas tvarkoje, daiktas nešiojamas, dėvimas ar pan. – galite būti rami.
  4. Vyro elgesys kažkuo primena Štirlico elgesį – daugiau klauso, negu pats kalba, niekada nesileidžia į savo gyvenimo smulkiąsias detales, mieliau klausosi jūsų čiauškėjimo. Kaip elgtis? Yra du variantai: arba bandyti “sučiupti” jį meluojant, metodiškai fiksuojant duomenis, gautus skirtingu laiku arba paieškoti informacijos socialiniuose tinkluose. Dažniausiai tiesa kalba ne kūdikių lūpomis, o bendrų pažįstamų. Pabendraukite su jo draugais ir galite sužinoti lobynus naujos informacijos apie savo išrinktąjį.

Ar teko jums, mielosios skaitytojos, ar jūsų draugėms, atskleisti vyrų paslaptis mūsų neaprašytais būdais? Jei taip, pasidalinkite jais.

Yra daug būdų, kuriais galima „patikrinti“ vyro ištikimybę bei suprasti jo tikslus bei siekius, tačiau niekada negalima pamiršti, jog tikros draugystės bei tikros meilės pamatas yra ne kas kita, kaip pasitikėjimas žmogumi, esančiu šalia.

Straipsnis parašytas remiantis užsienio spauda.

Gerda Zemenskaitė