Koks vyras moterims patraukliausias?

771 0

Pshichologas dr. Gediminas Navaitis
2007 Birželio 07 d.
Besikreipiančios į „Darnią porą ” moterys apibūdina joms patrauklų vyrą. Esantys šioje svetanėje vyrai sulaukia pasiūlymų ir nesunku suskaičiuoti, kas, kiek bei nuo ko tuos pasiūlymus gauna.

Vyrai, kuriems daugiau nei šešiasdešimt, patinka beveik visoms panašaus amžiaus moterims. Kiekvienas iš jų sulaukia daug pasiūlymų susipažinti. Tai tikrai džiugus vyrams faktas. Tereikia išlaukti ir abejingos, išdidžios gražuolės virs rūpestingomis bei nuolaidžiomis. Deja, liūdna Lietuvos demografinė statistika liudija, kad to įstabaus laiko, kai daugybė moterų norės jį mylėti ir juo rūpintis, suulaukia gal tik pusė vyriškių.

Sąlygiškai jaunesnių, tarp keturiasdešimties penkiasdešimties, vyrų šansai patikti irgi neblogi. Tačiau to amžiaus moterys kažkodėl pageidauja, kad vyras būtų aukštas, išsilavinęs, užimantis solidžią padėtį visuomenėje. Labai retai kuri domisi bedarbiais. Kažin kodėl nenorima pamilti neturinčio buto ar bent mašinos.

Na, o trisdešimties keturiasdešimties metų vyrui keliami reikalavimai, kurių ne kiekvienas supermenas įstengtų patenkinti. Iš šių vyrų norima ir proto, ir išvaizdos, ir materialinės gerovės, ir romantiškos meilės. Jiems, be abejo, sunkiausia.

Kiek lengviau tiems, kurie dar nesulaukė trisdešimties. Meerginos ir moterys iš jų pageidauja ne tiek jau daug – ryžtingo sprendi mo vesti ir gražių perspektyvų. Pastarąsias pažadėti geba neretas vyriškis, todėl bent jau ši moteriška užgaida dažniausiai patenkinama. Nedera manyti, jog vyro patrauklumą lemia vien jo finansinės galios. Dv

vasinės turi ne mažesnę reikšmę. Visgi vertindamos jas daugelis moterų vadovaujasi tokiomis nuostatomis, kad joks vyras jų perprasti neįstengia.

Moterims patrauklesnis atrodo energingas, veiklus, sugebantis siekti tikslo, nelinkęs nusileisti kitiems v

. . .

Join the Conversation

×
×