Anekdotų tandemas – moteris ir automobilis

Psichologo požiūris

Prieš šimtmetį vairuojanti automobilį moteris buvo šalies įžymybė, prieš penkiasdešimt metų — anekdotų tema, šiandieną ji jau nieko nenustebins ir nelabai ką sudomins, nes jei patikėtume nebenaujų automobilių prekeiviais, tai visi jie savo prekę įsigijo iš užsienietės, kuri tik sekmadieniais važinėjo į bažnyčią, o likusį laiką kruopščiai blizgino garaže saugotą automobilį.

Ta užsienietė vairuotoja yra ir įvairiausių tyrimų, skirtų išaiškinti intymiausius jos jausmus automobiliui bei vairuojančios moters asmenybę, tema. Kažin ar šie tyrinėjimai be išlygų tiktų laikančiai automobilio vairą lietuvei, bet bent jauu sukeltų minčių norintiesiems apsvarstyti jos charakterį.

Nepatrauklią prekę sunku parduoti. Automobilį — irgi. Todėl didžiosios automobilių gamybos kompanijos negaili lėšų pirkėjų skoniui tirti. Kadangi vyrų ir moterų požiūriai į tai, kas gražu, o kas mažiau patrauklu, neretai skiriasi, svarbu įtikti ir jam, ir jai. Laikai, kai galima buvo pasikliauti tik vyrų skoniu bei pinigine, jau praėjo.

„Turtingas vyras, — tvirtina automobilių prekybos ekspertas Jonathanas Gelbraitas, — perka didelį ir galingą automobilį, kuo turtingesnis – tuo didesnį ir galingesnį. Moteris vadovaujasi kitokiais principais. Jos finansinė padėtis nelemia passirinkimo. Ji ieško mielo, jaukaus, elegantiško ir dar nežinia kokiomis, tik jai vienai suprantamomis, savybėmis pasižyminčio automobilio. Vyras žino, kad geriausią automobilį turi jo bosas, ir stengiasi įsigyti panašų. Moteris žavisi ir giria draugės automobilį, bet ieško kitokio.”

Atrodytų, jog pasirenkančios aut

tomobilį, apie kurį galima kalbėti mažybiniais žodelyčiais, moterys turėtų jį visaip puošti ir dabinti. Bet užrašai, talismanai ir kitokios, kartais net kliudančios vairuoti, dekoratyvinės puošmenos labiau pamėgtos vyrų. 87 proc. ispanų padabino savuosius automobilius lipduku ar pakabučiu ir tik 36 proc. ispanių pasekė jų pavyzdžiu. Kas galėtų slypėti už šio elgesio? Kodėl vyrai dailina automobilį, o moterys džiaugiasi juo tokiu, koks jis yra? Tyrinėtojų, skaičiavusių pakabučius ispanų ir ispanių automobiliuose, nuomone, vyrai linkę tobulinti savąją transporto priemonę ir dažnai vertina tarsi ne ją, o tai, ką sugebės iš jos padaryti, vertina ateities viziją. Moterys tokių planų paprastai nekuria ir iš karto nori įsigyti daiktą, kuriam tobulinti ir gražinti nereikės gaišti laiko.

Prajodinėti žirgą reikėjo jėgos ir ryžto, drauge — ir vyriškumo. Automobilio vairuotojas tarsi „paaveldėjo” šias savybes. Kita technika – šaldytuvas, mėsmalė ar dulkių siurblys — tik labai lakios fantazijos asmenų susiejama su vyriškumu ar moteriškumu. O automobilis, ypač sportinis ar galingo motoro, ne taip jau retai tampa ženklu, pranešančiu aplinkiniams, kad ir intymiuose santykiuose jo savininkas pretenduoja į šaunuolio vaidmenį.

Vyrams patinka ilgi automobiliai, moterims — mažesni. Bet svarbiausias skirtumas tarp lyčių, vertinant automobilio formą, pastarojo „nosis”. Moterims dažniau nei vyrams gražesni automobiliai, turintys buką, suapvalintą priekį. Psichologas Normanas Wilsonas sąmojingai pastebi, kad pailga automobilio priekinė dalis gali mūs

sų pasąmonei priminti plėšrūnus, o bukesnė ir apvalesnė yra tarsi „žmogiškesnė”, primenanti žmogaus veidą. Sunku būtų patvirtinti ar paneigti tokią prielaidą. Todėl belieka ja pasikliauti.

Kaip tvirtina jau minėtas automobilių prekybos specialistas J. Gelbraitas, visos moterys žavisi sportiniais automobiliais ar automobiliais su pakeliamu stogu, visos mielai šalia jo fotografuojasi ir šneka, kad smagu būtų juo pavažinėti, bet tokius automobilius perkasi tik reta kuri moteris. O visos jų pirkėjos – jaunos, energingos, mėgstančios vadovauti ir pasitikinčios savimi.

Įdomus klausimas: „Kokią draugę pasirinks dauguma vyrų — švelnią, nuolaidžią, paklūstančią ar veiklią, iniciatyvią, valdingą?” Gal atsakyme į šį klausimą ir slypi užuomina, kodėl moterys ne visada ryžtasi įsigyti tą automobilį, kuriuo žavėjosi, kuris galbūt atskleistų slepiamas nuo kitų, o kartais ir nuo savęs pačios, savybes ir potraukius.

Nėra sunku pastebėti, ar žmogus, su kuriuos bendraujame, — žvalus, energingas, ar priešingai — liūdnas, apatiškas. Veikiausiai nesuklysime manydami, kad pirmasis bus geresnis seksualinis partneris nei antrasis. Vairavimas — tai reagavimas į greitai besikeičiančias aplinkybes. Kaip į jas reaguoti bei į kokias iš jų patekti, priklauso ir nuo to, kurio rankose vairas. Todėl yra kai kurių pastebėjimų apie vairuojančios moters seksualumą. Antai seksologė Susan Voigt rašo, jog kartais turinčiai intymių problemų moteriai patartina sėsti prie automobilio vairo. Patikėjusi, jog gali nebeprašyti vyro pagalbos, prireikus kur nors nuvykti, patyrusi, jog sug

geba valdyti techniką, ji turėtų labiau pasikliauti savimi ir drąsiau siekti to, ko nori, ne tik prie vairo, bet ir santykiuose su artimu žmogumi. Ar šis patarimas tiks visoms ieškančioms seksualinės darnos poroms, galėtume ir suabejoti, tačiau nekyla jokių abejonių, kad toks kelias į erotinių išgyvenimų aukštumas — vienas iš naudingesnių ir įdomesnių.

38 thoughts on “Anekdotų tandemas – moteris ir automobilis”

 1. Mindaugai,
  visiškai sutinku, kad vyrai geresni vairuotojai. Aišku būna išimčių 😉 Tiesiog atrodo, kad vyrams tai įgimta, o moteris turi baisiai ilgai mokytis, kol įvaldo šį meną 😉

  Reply
 2. Labai geras pastebėjimas apie tai, kad moterims patinka automobiliai apvalesniu, bukesniu priekiu 🙂 Tai tikrai tiesa.

  Reply
 3. Na, as tai vairuoju, esu moteris, ir tikrai manau, kad mes galime lygiai taip pat sauniai elgtis su automobiliais, kaip ir vyrai. Neturiu brolio ar draugo, kuris man sutaisytu masina, tad visada pati turiu to imtis. Kai viena karta permokejau uz remonta, nusprendziau labai gerai issinagrineti kur, kas, kaip, kad nagli meistreliai negaletu man sukti smegenu savo neteisinga info..

  Reply
 4. O taip, drasesni!!!kurgi ne… deja, kaip rodo patirtis, vyru drasa – tai tik skambus sukis. O kai tos drasos realiai prireikia, nieko gero nesitikek. Gal JUS ir mokate geriau patikrinti tepalus automobilyje, gal tiksliau nustatote, kur gedimas, bet… kas gi jums is to?masina – ne moteris. O moteris galite labai greit prarasti, jei ir toliau busite tokie susivarze ir, nuosirdziai sakau, nei kiek nedrasus….

  Reply
 5. Nelabai sutikčiau su Vairuojančios nuomone, kad moterys vairuoja taip pat kaip. Manau, joms neįmanoma pasiekti to, ką gali vyrai, tiek gatvėse, tiek profesionaliam sporte vyrai gali ir važiuoja drąsiau, agresyviau ir greičiau ;))

  Reply
 6. …is tiesu idomu,labai idomu,kad net seksualumas tapatinamas su automobiliu.Kad vairuoti smagu,kad gera muzika pakelia nuotaika,kad tamsiu paros metu smagu sedeti prie vairo,tai jau taip…
  Asmeniskai man vairavimas-viena is atsipalaidavimo formu…

  Reply
 7. Matai Giedre, esu pats turejes keleta avariniu situaciju ir vairo is ranku nepaleidziu, kaip kad kita moteris padarytu. Labai idomu is kur gavai informacijos apie tai, jog vyru drasa tik skambus sukis…nesutiksiu su tuo, nes zinau, kaip pats vairuoju ir kaip vairuoja mano pazistamos merginos ir moterys 🙂

  Reply
 8. Man toks draugas visai neseniai pasake:"Visa moteru beda, kad jos NEMYYYYLI masinu. Jus ju nemylit, todel ir nejauciat!". Manau, tame yra tiesos. Mes didziuojames tuo, kad masina (atsiprasau – automobilis) netampta seimos nariu, taciau kartais, galbut, tai ir ne i nauda. Gal ir reiketu labiau jas pamilti….

  Reply
 9. Man mašina tik susisiekimo priemonė. Ir norėčiau ne greitos ar gražios, o max saugios mašinos. Imponuoja vyras ramiai valdantis mašiną ir nesidrąskantis. Gal klystu, bet susidaro įspūdis, kad ir jo galvoje harmonija. Ne koks žąsinas, kuris pirmai problemai atsiradus leisis į kojas ir paliks ją spręsti moteriai.

  Reply
 10. Agne, tada reikėtų apsilankyti Santariškių ir Greitosios pagalbos ligoninės reabilitacijos skyriuose. Ten jų sankaupa. Gražių, jaunų, cholerikų vėžimėliuose.

  Reply
 11. Neteisinga sakyti , jog moterys vairuoja prasciau uz vyrus .Kai kurios ..taip, kitos dar geriau uz kai kuriuos vyrus. Pati vairuoju sportini automob.Megstu greiti , adrenalina , isvairuoju po kelis tukst. kilu , kai reikia i kita sali ..,nestoviu prie sankryzos kaip kurie vyriskiai po pusvalandi besidairydami kur kas kada is kur islys. , vairavimas mane atpalaiduoja , avarinese situacijose pati nesuvokiu kaip islieku tokia saltakraujiska.Mano pazistami vyrai , sako , jog neatrodo , kad su moterim vaziuoji .ir laikosi isikirte i rankena.Pati keiciuos tepalus , antifrizus ir t.t . Savo vyrui niekad neduodu vairuot savo automobilio.Be jo zingsnio zengt negaleciau ,ir tiek ji isimyliu , kad vyras tampa antru po jo:)

  Reply
 12. Ir man automobilis tikrai kaip seimos narys.Kai pardaviau savo senesne masina , net isverkiau valanda ziuredama kaip su ja isvaziuoja . Neimanoma nepriprasti prie automobilio.
  Nesuprantu moteru , kurios vairuoja , jog atrodo ne jos valdytu automob. , o jis jas .Reikia jausti masina ja pasitiketi ir Myleti.

  Reply
 13. moretys, kurios pacios keicia tepalus ir pila antifriza visiskai nedomina ir matyt vaikystej daugiau su berniukais zaide ir draugavo. moteris turi but moteriska, o ne po automobilius kapstytis.

  Reply
 14. to bezdziones bizniui :Siuolaikiska moteris turi ir apie masina nusimanyti ir pinigus uzsidirbti , ir pati save issilaikyti, o ne buti kazkokio ,,bezdzioniu biznieriaus" islaikytine.Pagirtinas pavyzdys Ania saunuole!As ir langu plovikli i masina isipilu i r megstu ja pati plauti , poliruoti.Man gaila vyru , kurie mano ,kad moters vieta prie puodu .O tik vyrams masinas vairuoti:(((((

  Reply
 15. Kas daro moteris moteriškomis — vyrai. Kartą užvažiavau į degalinę su pažįstamų vyriškiu, norėjau spaudimą padangose išmatuoti. Išlipau iš mašinos, pradėjau tvarkytis, o jis sako: Lipk atgal į mašiną, netepk rankų, aš viską sutvarkysiu. Atrodytų menkniekis, bet pasijutau tikra moterimi. Net susigraudinau. Neatsimenu, kada kas būtų panašaus pasakęs. Žinau tik vieną žodį – reikia. Reikia tinkuoti – tinkuosim, reikia vinis sukalti – sukalsim, reikia betonuoti – betonuosim, reikia pampersus pakeisti – pakeisim, reikia žolę pjautį, malkas sukapoti – sukaposim….. Taip ir patampi šiuolaikine moterimi….

  Reply
 16. Va butent Laura, kad neturi salia tikro vyro, kuris uz tave pasirupintu vyriskais dalykais, jei esi jau tokia moteriska ir uzsidirbi, bent i autoservisa nuvaziuok ir patikek auto meistrams. be to, prastos anglu k. zinios, nes tik pazodziui isejo isverst nika 😀

  Reply
 17. bezdzioniu bizniui : matai , as tik 7-erius metus pragyvenau tarp angliskai kalbanciu , todel ir verciu taip kaip parasyta :)O parasyta klaidingai , jei ne bezdz. biznis , truksta priesdelio arba kito zodzio salia:(F .Kas del serviso , tai masinai vis ne taip kazka padaro , pvz , ratus priesingai protektoriu kryptimis sukeicia .Kitam – virina ismetimo vamzdi , bet suvirina kita vieta…
  So…Monkeybusiness ..Perhaps, someone will see you standing here and finally recognize..and if you see a black cat or Orthodox priest, touch your balls…

  Reply
 18. To LAURA: kuriam fabrike dirbai, turbut daugiau su lietuviais bendravai nei su vietiniais anglais 😀 o tu dar ir pedante (cia del priesdeliu), jei ilgi plaukai, turbut surista grazi stora kasa kaip 20 amziaus pirmoj pusej 😀
  vis ne taip kazka padaro, nes pas Petriuka i autoservisa varai arba del to, kad is anksto esi negatyviai nusiteikus autoservisu meistru darbu 😉
  pasikauscius mergina tik vienoj vietoj, susijusioj su antru galu :D:D

  Reply
 19. Man labai patinka isesti i tvarkinga masina ir vairuoti. Vyras visada ja tvarko ,plauna blizgina, as tam noro neturiu, nors masina tikrai myliu. Be jos zingsnio zengti negaliu. O vairuojam atskiras masinas, vyrui nei uz ka neduociau savo , ji kaip mano antra dalis:)

  Reply
 20. o man isvys masina ne moteriskas dalykas.vyrai geriau apie jas supranta , geriau vairuoja.moteris turi dometis moteryskais dalykais a ne masina vairoti.

  Reply
 21. aš moteris, bet man nepatinka maži automobiliai. man patinka kaip tik dideli, įspūdį sudarantys auto. Ir moteriškų automobiliukų niekada nepirkčiau. nebent būčiau labai turtinga ir turėčiau dvi mašinas: tada vieną būtų didelė, o kitą mažesnė – po miestą važintėti.

  Reply
 22. na matyt yra labai tokių tipiškų moterų, kurios pamato auto ir viskas, nieko nemoku. Joms per daug įkalta, kad [prie auto gerai tik vyras. Nes aš tarkime vairuoju dar tik 1 metus, ir pradžioj tikrai galvojau bus sunku aikštelėse ir kitur (nes kai laikiau teises, niekas ten nemokė tarp stulpelių įvažiuoti ir pan. Buvo dar sena tvarka). . Bet dabar nematau jokio vargo. O mano draugė, kuri vairuoja tikrai ilgiau ir net sudėtingesnėmis sąlygomis nei aš, bet važiuoja tikrai prasčiau ir atbuliniu jai problema važiuoti ir aikštelėj jau sunkiau. O aš su mažesne patirtim tiesiog negaliu be juoko į tai žiūrėti, nes turėtų būti atv. O ir mašina mano žymiai didesnė nei jos. Taigi 🙂

  Reply
 23. Merginos,ginčytis dėl to kas,vyrai ar moterys,geriau vairuoja manau kad net neverta…..gal vyrai ir vairuoja geriau,bet moterys tikrai vairuoja saugiau.Visiškai pritariu poniai Ninai,jog šiuolaikinė moteris privalo mokėti vairuoti….kad išlikti graži,nepersitempusi nuo pirkinių tempimo į namus,kad suspėti po darbo į kirpyklą,ir dar vaikus iš darželio pasiimti,paruošti vakarienę…..nu kur suspėsi be automobilio….prižiūrėti irgi reikia pačioms,o jau servise turėti pažystamą meistrą būtų privalumas.

  Reply
 24. Taip išeina, kad kuo aukštesnės pareigos, tuo blogesnis vyras meilužis, nes neša daugiau atsakomybės ir patiria daugiau streso…

  Reply
 25. Jei jau prakalbome apie automobilio vairavima moters tai jau juokaspradeda imt…nesu nusistates pries visas moteris bet dauguma ju rytais issiblaskiusios vairuoja BETKAIP, o ir atsargumo atzvilgiu kaikurios susimasto dar pries darba pasidazys bevaziuojant tai jau virsune…o tom FEMINISTEM tai isvis atimciau visas teises tiek i transporto priemones vairavima tiek i zodzio laisve…

  Reply
 26. Teko vairuoti ir Lietuvoje, ir užsienyje, ir kalnuose. Skandinavijoje kai pasakiau, kad Lietuvoje vyrai ne tik galvoja, bet ir viešai pasako, kad moterys blogiau vairuoja už vyrus, jie (vyrai) labai nustebo – nejaugi? Juokėmės iki ašarų. Sako, net musulmonų kraštuose ne visur tokių pažiūrų laikosi. Švedės ne tik puikiai vairuoja, bet ir lenktynėse dalyvauja. Tiesa, apie sportinį vairavimą būtu jau kita kalba, čia tikrai reikia fizinių jėgų ir nėra ko lygintis, bet apie mėgėjišką… Atleiskit, kuo pagrįsta tokia nuomonė? Statistika? Kokia? Paskaičiuokit avarijas ir viskas bus aišku – vyrai čia gerokai pralenkia moteris vairuodami girti, įžūliai pažeidinėdami taisykles, tokio chamiško vairavimo kaip pas mus retai kur pamatysi. Kas pas mus laikoma geru vairavimu? Jei dar dalis moterų nesijaučia tvirtai prie vairo, tai tik todėl, kad jų patirtis mažesnė. Pažiūrėkit, kiek vyrai duoda joms vairuoti ir kur? Iki parduotuvės, darželio ir mokyklos? O pabandykit sulyginti vienodos patirties, vairavusius sunkiomis oro sąlygomis, slidžiame kelyje vyrą ir moterį – pamatysit,jokio skirtumo nebus. Tai tas pats, kas lyginti – kas protingesnis. nejaugi Lietuvos vyrai galvoja, kad jie už moteris protingesni, jei taip – tai tikrai verta juos pačius patikrinti, kažkuri smegenų sritis neišvystyta. Ak Lietuvėlė, toli tau iki Europos, nebesinori ir grįžti, pabūnu savaitę ir lauk…

  Reply
 27. ats. i MINDAUGO “vyrai gali ir važiuoja drąsiau, agresyviau ir greičiau ;))” replika…
  nera ko stebetis, kad vyrai – vykdo genocida savo rankomis… chamai uz vairo…zudosi patys ir zudi kitus vairuodami.
  nera ko ardytis lygioj vietoj…

  vertas demesio vyras gali vairuoti ir greitai, ir drasiai, bet atsakingai…

  Apie avaringuma pagal lytis:

  taip, gal moterys padaro daugiau eismo ivykiu (bumptelejo i bamperi, nubreze dazus… etc… tebunie priezastis – issiblaskymas [kodel moteris issiblaskiusi? namuose vaikas, vyras, buitis ir visa kita ant jos vienos peciu, tuo tarpu vyras tik i darba eina ir prie tv prilipes sedi… brangioji,ka valgysim vakarienes? kada isskalbsi mano marskinius? pamaitinai vaika? kodel indai nesuplauti? nupirkai alaus? atnesk slepetes!, kodel nepaskambinai mano tevams ir nepasakei, kad neatvaziuosim per sventes, nes as turiu dau darbo? o tai mes sianakt mylesimes?]

  Kai vairuoja vyrai, daznai apsvaige nuo alkoholio, susipyksta su zmona, jad viena karta ji jam pasake, ne, nenesiu as tau slepeciu!…seda uz vairo ir issitasko taip isliedami inirsi…pasekmes: automobilis apsikabines medi del greicio visijimo; zuve draugai po “pjankes”…agresija kitu vairuotoju atzvilgiu (uzkisimas is priekio net posukio neparodzius)-> suo atveju, isivaizduokime-> herojus, uzlenda palei nosi dideliu greiciu ir staigiai stabdo, nes matote laikosi saugaus atstumo:/ (del ko drisciau abejoti…) vargse moteryte sedinti automobilije taip pat stabdo…stabdymo keliui neuztenka vietos (juk daznai uzkisa masina, sukeldami avaringas situacijas butent vyrai, del savo agresyvaus, drasaus vairavimo)BUMT…is paskos vaziuoja kelios masinos, kurios irgi neapskaiciavusios, kad bus taip staigiai stabdoma bumtelna i tos moterytytes masinos gala…o ju vairuotojai vyrai..

  kad kaltas del autoivykio? Moteris, nes ji juk: – vista, nesilaike saugaus atstumo, vozesi man i subine!!!- varna tu, kas tau teises pardave? kas tave moke vairuot, kad stabdyt nemoki?

  Vyrai, kaip JUMS negeda???m?

  Reply
 28. Nijole, o ka darytumete, jei bedai istikus salia nebutu vairuojanciu zmoniu? Man taip buvo. Vyras pateko i avarija kitame mieste, o as kaip kokia tundra negalejau skubiai pas ji atvaziuoti ir organizuoti pagalba. Gerai, kad jo kolegos paveze ir pakeliui greitaja pagalba pavyko perimti. Mokantis vairuoti grupeje buvo moteris, kuri alpo is baimes, kai reikejo i gatve isvaziuoti. Is vis nesamones dare, vaira paleisdavo, akis uzsidengdavo. Ir ne vienas turbut paklaustu, ka gatveje veikti tokiai jautruolei. Ji neturejo pasirinkimo – vyrui del ilgalaikio rukymo amputavo kojas…

  Reply
 29. Pritariu nuomonei, kad mašiną mylėt reikia. Ir su ja susiliet, kai vairuoji. Pajust, kad ji – tavęs pačios tęsinys. Žinot visus jos “fintus” , trūkumus, privalumus ir galimybes.
  Vienoms moterims tinka vienokios, kitoms – kitokios. Negaliu vairuot BMW, vis atrodo, kad ta chuliganavota mašinikė taikosi “iš po balno” pasprukti. 😀
  Tik va, kas nutiko. Kai atsisėdau į vairuotojo kėdę, nebegaliu savoj mašinoj sėdėt keleivio vietoj – NES MAN BAISU. Svetimoj mašinoj – sėdžiu ir nėgaujuos vaizdais pro langus, o va savoj gerai jaučiuos tik už vairo….

  Reply
 30. (Na pavare moteriske vardu Gabrielė) cia jos citata: kodel moteris issiblaskiusi? namuose vaikas, vyras, buitis ir visa kita ant jos vienos peciu, tuo tarpu vyras tik i darba eina ir prie tv prilipes sedi… brangioji,ka valgysim vakarienes? kada isskalbsi mano marskinius? pamaitinai vaika? kodel indai nesuplauti? nupirkai alaus? atnesk slepetes!, kodel nepaskambinai mano tevams ir nepasakei, kad neatvaziuosim per sventes, nes as turiu dau darbo? o tai mes sianakt mylesimes? NA PAVARE o ypac patiko ta fraze: namuose vaikas, vyras, buitis ir visa kita ant jos vienos peciu… VAJE VAJE kokia tu nuskriausta.Tu tik kaltinti visus vyrus ir temoki ar cia kartais neperlenkiai lazdos.Nesuprantu tokios gyvena su tokiu vyru ir jai gerai tai matai kad toks tavo vyras tai pasikalbek su juo o jai tas nepades tai skyrkis bet ne vat gyveni su juo ir jauciu kad tau taip patinka toks gyvenimas tiesiog megaujies.o kaltinti vyrus visus tikrai ir tesugebi jai toks vyras tavo tai nereiskia kad visi tokie vyrai yra. Nepamirsk daugumas vyru dyrba fiziskai sunkesni darba nei moterys pvz.as pats dyrbu statybuose su sunum ir dyrbam tikrai fiziskai sunku darba ant saules 38C.grystu namo net valgyti nebenoriu dziaugiuos kad saule nebekepina ir lova pasiekiau Tai sakau gal tu noretum pabandyti padirbeti toki darba nors kelias valandas tada tikrai pakeistum poziuri i vyrus. aisku tokia moteris kaip tu sakytum lodaris,tinginys,girtuoklis…O apie save sakytum:namuose vaikas, vyras, buitis ir visa kita ant jos vienos peciu.

  Reply

Leave a Comment