9 klausimai, kuriuos vyras bijo užduoti moteriai

Ne visada vyrai būna drąsuoliai net jei labai gerai pažįsta ir myli savo moterį. Kartais jie nori šį tą sužinoti, tačiau paklausti nedrįsta…

1. Kam tiek daug batų? Batai kaip saldainiai, tik be kalorijų. Gražių batų pora priverčia mus pasijausti gražiomis, seksualiomis, aukštesnėmis ir t. t.

2. Mano moteris nuolat kalba apie mūsų seksualinį gyvenimą su draugėmis. Kodėl ji taip elgiasi? Moterims kalbėtis su draugėmis apie viską yra natūralu. Taip aptardamos su draugėmis tam tikrus reikalus jos siekia tobulėti, ieško problemų sprendimo būdų ir panašiai. Tuo tarpu vyrai savo problemas sprendžia buteliu alaus ir sportinėmis varžybomis su draugais. Esame skirtingi ir turime su tuo susitaikyti.

3. Vampyrai – kas per nesąmonė? Moterys net ir XXI amžiuje nori tikėti romantiškomis pasakomis. Visas susižavėjimas filmais ar knygomis apie vampyrus tėra pasakos apie meilę, kurios moterims kartais trūksta…

4. Ar manote, jog mes nesuprantame, kad jūsų liemenėlė su storu porolonu? Moterys tiesiog nori patikti vyrams ir atrodyti dailiai. Kadangi visi vyrai atsisuka pažiūrėti į gatve einančią didžiakrūtę, dėmesio nori susilaukti ir mažesnes krūtis turinčios moterys. Triuko esmė – vyro dėmesys.

5. Kodėl moteris gali būti tokia kantri ir supratinga kitiems, tačiau tokia pikta ir paranojiška su savo vyru? Jausmai, jausmai, jausmai… Kitiems moterys kelia mažesnius reikalavimus, nejaučia jokių stiprių emocijų, todėl kitiems moka dalinti puikius patarimus, būti supratingos ir žvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Tuo tarpu su savo vyrais jos dažniausiai vadovaujasi emocijomis.

6. Kodėl moteris perka sveiką maistą, kurio nesiruošia valgyti? Daug moterų nori sulieknėti bent keletu kilogramų, todėl neretai atėjus į parduotuvę kyla noras pakeisti mitybos įpročius iš esmės ir sulieknėti. Grįžus namo norisi saldainuko, sumuštinuko ir skrudintos duonos…

7. Dydis yra svarbus, ar ne? Vyrai turėtų rūpintis tik apie savo ego dydį. Su juo kaip ir su peniu. Jei jis per didelis – blogai.

8. Kodėl taip sunku moterį prikalbinti pasimylėti? Moteris, kuri daug dirba, rūpinasi buitimi, vaikais, naminiais gyvūnais ir maisto ruošimu nieko nenori labiau nei MIEGO. Jei tenka mėnesiais vargti ir nepavyksta pailsėti, seksas nebetampa toks svarbus.

9. Kodėl moterys dėl visko taip pergyvena? Tiesiog jaučiame visuomenės spaudimą būti geromis draugėmis, mamomis, darbuotojomis ir t. t. Kadangi esame jautrios, laikui bėgant net ir menkiausios smulkmenos pradeda dirginti ir mes puolame į paniką.