ĮMONĖS X CHARAKTERISTIKA

TURINYS

1. TRUMPA ĮMONĖS CHARAKTERISTIKA 22. ĮMONĖS VALDYMO STRUKTŪRA 33. PAGRINDINĖ VEIKLA 54. ĮVAIZDŽIO KŪRIMAS 6IŠVADOS IR PASIŪLYMAI 7PRIEDAI 8

1. TRUMPA ĮMONĖS CHARAKTERISTIKA

UAB ,,X” įkurta ir sėkmingai dirba nuo 1993 metų. Prekyba atsarginėmis dalimis automobiliams, dalių pristatymas pagal užsakymus, automobilių remontas yra pagrindinės įmonės veiklos kryptys. Mūsų specializacija yra Vokietijoje gaminami automobiliai. Jus nustebins labai didelis automobilių detalių pasirinkimas anksčiau minėtiems modeliams. Sandėlio asortimentas pastoviai atnaujinamas. Nuolat ieškome naujų partnerių, galinčių tiekti mums produkciją. Dirbame ne tik su didelėmis, žinomomis firmomis, bet ir smulkiomis, kurios siūlo nebrangias, tačiau kokybiškas detales. Čia klientai visada gali rasti gerą kokybę prieinama kaina. Jei nutiktų taip, kad reikiamos detalės nerasite – Jūs visada galite ją užsisakyti atvykę ir netrukus mes ją pristatysime. Didmeninė ir mažmeninė prekyba, automobilių remontas ir priežiūra, atsarginių dalių pagal užsakymą pristatymas tiesiai iš gamintojo, visa kas reikalinga eksploatuojant transporto priemonę galite rasti čia. Mūsų parduotuvėse Jus aptarnaus išmanantys ir mėgstantys savo darbą specialistai, kurie visada pasiruošę suteikti išsamią informaciją Jums rūpimu klausimu. Pastoviems klientams taikoma lanksti nuolaidų sistema, dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai.

UAB ,,X” yra juridinis asmuo, turintis ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą, savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais, kitais norminiais aktais ir savo įstatais. Akcinė bendrovė yra juridinių ir fizinių asmenų sąjunga, kuri, siekdama konkrečių ūkinių prekybinių tikslų, jungia savo kapitalą. Pagrindiniai akcinės bendrovės pranašumai prieš kitas ūkinių organizacijų formas yra šie:1. galimybė koncentruoti didelį kapitalą; 2. ribota akcininkų turtinė atsakomybė;3. galimybė perduoti teises;4. neribotas egzistavimo laikas.

2. ĮMONĖS VALDYMO STRUKTŪRA

Nemaža dalis įmonės sėkmės priklauso nuo įmonės valdymo. Taigi didžiausia atsakomybė šiuo atveju tenka vadovui. Vadovui būtina susidaryti aiškų vaizdą, kaip atrodys įmonės valdymas, ir pagal tai parinkti jai tinkamą valdymo struktūrą.

Kad įmonės veikla būtų pelninga, būtina jai gerai vadovauti. Kiekviena įmonė turi savo vadovą, tai gali būti – direktorius, generalinis direktorius ar prezidentas, taip pat žemesnio rango asmenys- vadybininkai , administratoriai, pavaduotojai ir patys žemiausi – darbuotojai . Geras įmonės vadovas privalo:• gerai išmanyti savo darbą;• sugebėti kontroliuoti savo ir jam pavaldžių asmenų darbą;vadovauti įmonei taip, kad ši neštų pelną.Šiuo metu įmonėje dirba 9 darbuotojai.

1 pav. Įmonės valdymo schema

Bendrovės administraciją, kaip matome iš 1 pav. sudaro 3 darbuotojai. Be jų dirba 6 darbininkai.Įmonės vadovas yra generalinis direktorius. Jis yra skiriamas savininkų – akcininkų. Tad jis yra prieš juos atsakingas. Jam tiesiogiai pavaldūs yra vadybininkas, buhalteris, ir darbininkai. Vadybininkas turi pastoviai kelti savo kvalifikaciją, plėsti profesines žinias, neužsiimti kita, su jo darbinėmis funkcijomis nesusijusia veikla, panaudojant darbdavio komercinius ryšius bei informaciją, neatskleisti jokių komercinių paslapčių ar kitos konfidencialaus pobūdžio informacijos susijusios su darbdaviu arba su įmone, laiku ir tvarkingai užsakyti žaliavas, kai dėl žaliavų trūkumo ar nepakankamo laiko, užsakymų neįmanoma įvykdyti nustatytu laiku, privalo laiku įspėti užsakovą dėl užsakymo įvykdymo terminų pasikeitimo, privalo užtikrinti ritmingą produkcijos atkrovimą užsakovams pagal užsakymų terminus, laikantis pakavimo bei markiravimo reikalavimų, tiria, kur, kokia prekė yra paklausi, ieško naujų klientų taip pat prižiūri kiek reikia produkcijos ir kokių rūšių. Finansininkui yra būtina turėti aukštąjį išsilavinimą, būtina turėti buhalterinio darbo patirtį. Finansininkas pavaldus įmonės vadovui. Jis privalo pastoviai kelti savo kvalifikaciją, plėsti profesines žinias, yra atsakingas už darbdavio jam patikėtą finansinį turtą, neužsiimti kita, su jo darbinėmis funkcijomis nesusijusia veikla, panaudojant darbdavio komercinius ryšius bei informaciją, neatskleisti juokių komercinių paslapčių ar kitos konfidencialaus pobūdžio informacijos, susijusios su darbdaviu.

Darbininkai privalo dirbant laikytis technologinės drausmės, laikyti tvarkingą ir švarią darbo vietą, įrengimus ir prietaisus, įrengimus naudoti tik pagal paskirtį, neleisti jais naudotis tretiesiems asmenims, laikytis materialinių dokumentų ir vertybių nustatytos tvarkos, laikytis darbo saugos, priešgaisrinių reikalavimų, vykdyti administracijos ir jai pavaldžių darbuotojų reikalavimus.

3. PAGRINDINĖ VEIKLA

Prekyba atsarginėmis dalimis automobiliams, dalių pristatymas pagal užsakymus, automobilių remontas yra pagrindinės įmonės veiklos kryptys.

NAUDOTOS AUTOMOBILIŲ DALYSNaudotos detalės vis dar turi paklausą tarp autotransporto priemonių savininkų, ypač tada, kai parduotuvėje parduodamos naujos ir naudotos detalės kainos ženkliai skiriasi. “X” gali pagelbėti ir tada, kai reikiamos atsarginės dalies klientas neranda parduotuvėje, o užsisakyti ir laukti tiesiog nepageidauja.

PASLAUGOS Šiuo metu kompanija palaiko glaudžius ryšius su daugeliu atsarginių dalių automobiliams gamintojais. Tačiau išskirtinę vietą mūsų veikloje užima atsarginių dalių importas ir pardavimas tokių pramonės gigantų kaip AUDI, OPEL, VOLKSWAGEN gaminamiems automobilių modeliams.

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 792 žodžiai iš 1559 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?