Skirtingos dovanos: asmenybės tipai

Ši Isabel Briggs Myers ir Peter B. Myers parašyta knyga skirta šeimai. Nesvarbu, ar jūsų šeima – kraujo giminės, artimi draugai ar bendradarbiai, knygoje pateikiamos idėjos bei sąvokos gali padėti tiek suprasti save ir savo reakciją į kasdienius reiškinius, tiek suvokti skirtingomis dovanomis apdovanotų aplinkinių žmonių veiksmus, net jei šie žmonės žygiuoja pagal kitokį būgno taktą.

Jeigu kada nors domėjotės įvairiais, nepaprastai skirtingais būdais, kaip artimieji arba aplinkiniai žmonės reaguoja į pasaulį, ši knyga jus sudomins. Jeigu bendraudami su tėvais, vaikais, kolegomis ar gyvenimo parrtneriu patiriate sunkumų, šio leidinio idėjos gali būti kaip tik tai, ko ieškote.

Knygoje keliama prielaida, jog kiekvienas iš mūsų turime dovanų – tam tikrų psichinių įrankių – rinkinį, kuriuo naudodamiesi jaučiamės patogiai, ir todėl jų siekiame kasdieniame gyvenime. Nepaisant, kad visi galime naudotis „psichologiniais dėželės įrankiais“, jaučiamės smagiau naudodamiesi skirtingais įrankiais (arba jų rinkiniu) ir todėl jam (jiems) konkrečiu atveju teikiame pirmenybę. Šis pasirinkimas suteikia asmenybei išskirtinumo, leidžia žmonėms jaustis panašiais arba skirtingais.

„Skirtingos dovanos: asmenybės tipai“ suprantama kalba perteikia įžymaus šveicarų psichologo Carrlo Gustavo Jungo mintis apie asmenybės tipus bei jų apraiškas paprastų žmonių, susiduriančių su kasdienėmis problemomis, gyvenime. Knyga padėjo tūkstančiams žmonių pažinti skirtingus būdus, kuriais kiekvienas veikia ar reaguoja, kuriais supranta pasaulį santykių su aplinkiniais kontekste. Ji padėjo išsižadėti vyravusios nuo

omonės, kad vienaip ar kitaip esame nuokrypis nuo „normalaus asmens“ idealo.

Peter Briggs Myers

0 thoughts on “Skirtingos dovanos: asmenybės tipai”

  1. Manyčiau, greta knygos anotacijos galima būtų pridėti bent trumpą jos ištraukėlę ar kelias ištraukėles. Anotacija per mažai informatyvi, o kokios kosminės dabar yra knygų kainos, visi žinome iš anksto…

    Reply

Leave a Comment