Atostogų romanas

Sėdėdama tvankiame kambaryje ir klausydamasi vasariškos liūties, svajojau apie braškinius ledus ir artėjančias atostogas. Tradiciškai suplanavau kelionę į lietuvišką pajūrį. Užsimerkiu ir jaučiu saulę, smėlį, pro kompiuterio ūžimą prasimušantį jūros ošimą ir. naują atostogų romaną. Kokia vasara be trumpos, bet įsimintinos ir aistringos pažinties.

Kaip gimsta tie atostogų romanai? Pirmosios asociacijos: nebejauno amžiaus sanatorijos pacientų šokiai, blizgančios suknelės, aukšti kulniukai ir džentelmeniški vyrai. Šis įvaizdis turbūt atkeliavo iš anekdotų. Bet jis šiek tiek pasenęs ir dvelkia naftalinu. O kaip yra šiandien? Kas vyk ksta jaunų žmonių, susitinkančių Basanavičiaus gatvės kavinėse, širdyse? Man visada atrodė, kad pagrindinis vaikščiojimų po kurortą tikslas ir yra noras kažkam patikti, kažkam mirktelėti, kažką užkalbinti. Visuotinės šventės ir atsipalaidavimo sūkuryje bendravimas įgauna lengvo flirto dvelksmą, pamiršus viską, kas palikta kažkur, – kasdienius rūpesčius ir net kasdienius santykius. Garsi muzika ir lengvas apsvaigimas nuo alkoholio mintis apie mieste likusias antras puses nuveja kažkur už sąmonės ribų. Nuotykiai prasideda.

Ar galima pateisinti atostogų nuotykius? Pripažinkite, kad tikrai sunku toje seksualumo pritvinkusioje atmosferoje išlikti šal ltiems ir atsisakyti simpatiško nepažįstamojo siūlomų gėrimų. Po to šokiai, kūnai įkaista iki maksimumo. O čia jau klausimas, ką daryti toliau, pasirodo visu savo gražumu. Manau, kad svarbu čia ir sustoti. Pažaidėm, bet tik iki tam tikrų ribų. Gerai praleidom lai

iką, pasivaikščiojom pajūriu ir. atsisveikinom.

Ar aš supykčiau, jei mano vaikinas, išlėkęs su draugų kompanija atostogų, šokdintų kitas paneles? Man tai tikrai nepatiktų. Bet laisvę iki tam tikros ribos aš jam galiu duoti, jei žinau, kad nepasielgs taip, kad būtų iš tiesų skaudu mums abiem. Ir apskritai, tegu pasilinksmina, bet man geriau to nežinoti – ramiau miegosiu.

Taigi kai kalbame apie atostogų romaną, palikime jį tokį senamadiškai romantišką. Pasisėdėjimas prie kopų gal pasilaikant už rankų, gal ne. Nuoširdžiai atviras bendravimas. Tačiau viskas tik iki tokios ribos, kad nevirstų orgija, kurios ryte nebesinori prisiminti. Ir atsisveikinimas su naujais pažįstamais visam laikui išvykstant namo. Nereikia keistis telefonų numeriais – kai baigiasi atostogos, baigiasi ir jų romanai.

9 thoughts on “Atostogų romanas”

 1. Vyrams turėti atostogų romanus paprasta – jiems negresia dėl neaogalvotos aistros pastoti. O stai mums viskas sudetingiau. Net aistros siautulyje turim galvoti, galvoti, galvoti – AR VISKAS BUS GERAI? Todel turbut pritarsiu Agnei – tuge geriau viskas ir baigiasi sokiais. Na – gal dar buciniu. Bet patirtis sako, kad kartais negautas bucinys daaaaug saldesnis, negu ispildytas.

  Reply
 2. Negautas bučinys saldesnis… Labai graži mintis 🙂 Jei pasiduodam aistrai už ją sumokam didelę kainą, ypač jei kažkur mūsų laukia mylintis žmogus…

  Reply
 3. Kad jus bet kokiu atveju per daug galvojat. Net jei geriat tabletytes “nuo vaiku”, jums atrodo, kad VISKO GALI BUTI.O jei ir nebijot del vaiku, tai galvojat “ar gerai, kad tai darau su juo?”, “o kas jis dabar apie mane galvoja?”, “ar man tikrai to reikia?”… nu ir kitos ikyrios mintys, kurios nei jus atpalaiduoja, nei mus. O erzinti vyruka vien seksualiu raitymusi sokiu aiksteleje, kuri Agne pavadina TIK SOKIU, manau nesazininga – gi mes iskart uzsimanom tai pratesti kitaip!

  Reply
 4. Artūrai, tokių klausimų nelabai bekyla, kai atsiduodi atostogų šėlsmui 😉 Pasitikėjimo savim atsiranda labai daug, o valia susitraukia iki tokio mažumo, kad labai sunkiai sekasi save stabdyti…
  Šokis dar nėra joks pažadas. O šokti neseksualiai turbūt neįmanoma, nes pati šokio prigimtis yra aistringa. Galite daug ko užsimanyti, bet mes neprivalom tenkinti visų jūsų norų 😉

  Reply
 5. Atostogų romanas gali būti įdomi patirtis, bet tik tuo atveju, jei abu neturi antrų pusių. Kitaip kažkas vis tiek lieka įskaudintas.

  Reply
 6. uch… kas čia kam duoda? kas čia ką gauna? Neduok dieve duodančią moterį… po to ji kaip taisyklė pradeda reikalauti….:) Neduok dieve prašantį vyrą, po to jis visom išgalėm stengsis atsisakyti..:) Atostogos. kai buvau 25 neturėjau laiko apie tai galvoti. Iš ištekėjusių moterų lovų lipdavau pas vedusias… pastarosios buvo žymiai įdomesnės..:))Dabar jau kitaip. kai žinai atsakymus į neužduotus klausimus kažkur pradingsta noras. Poryt varau į azijos glūdumas. Galvoju gal sugundysiu kokią mešką. ir jei ji ATSILIEPS. Ir jei labai dviprasmiškai PAKVIES..:)) Turėsiu atostogų romaną…:))

  Reply

Leave a Comment