Kaip susigrąžinti meilę?

Išsiskyrimas neretai būna skaudus. Kartais reikia tiesiog duoti vienas kitam laiko viską apmąstyti ir pasiilgti.

Kaip bebūtų, jei nusprendėte susigrąžinti mylimąją ir nežinote, kaip tai padaryti, duosime jums keletą bendrų patarimų.

Jeigu dar vis esate įsiaudrinę, jaučiate priešiškumą, visų pirma turite „atvėsti“, nusiraminti ir baigti tą „kaltės žaidimą“.

Nesvarbu, ar siekiate susigrąžinti savo iš tiesų mylimą moterį, ar tiesiog norite išgelbėti santuoką nuo žlugimo, turite nustoti dėl kažko kaltinti savo antrąją pusę. Tapęs ramiu, tikėtina, turėsite daugiau šansų susigrąžinti meilę, nei būnant agresyviu ar kupinu pykčio, pagiežos.

Nors žinote, jog pyktis ir kaprizingumas šiuo atveju jums tikrai nepadės, nepamiškite: perdėtas meilumas – taip pat ne išeitis. Tai gali pasirodyti beviltiška ir… pernelyg akivaizdu, jog nesate nuoširdus ir tiesiog siekiate susigrąžinti partnerę.

„Būkite savimi“ – frazė, kurią visi dažnai girdime, tačiau šiuo atveju patariame prisiminti, koks tas jūsų „aš“ buvo pirmaisiais draugystės mėnesiais. Kas nuo to laiko pasikeitė? Kokios jūsų savybės visada žavėjo mylimąją?

Būkite nuoširdus ir, svarbiausia žinokite, kodėl trokštate susigrąžinti savo EKS – tik motyvuotas ir atviras atsiprašymas gali sugrąžinti jausmus.

Comments are closed.