Savaitgalio monai||Kelionė į Ventės ragą

Šį savaitgalį praleidau puikiai! Nė kiek nesidrovėdama, niekeno neverčiama ir laisva valia atsakingai pareiškiu, kad darnipora.lt komandos ir narių bendra kelionė į Ventės ragą paliko man krūvą smagių prisiminimų.

Dar dabar ausyse skamba keliautojų skardus ir skambus juokas, melodingos dainos… Tikėjau, kad kelionė bus įdomi, bet kad grįžusi namo šypsosiuosi iki kitos dienos ryto, tikrai nemaniau. Gera leisti laiką su įdomiais ir nuoširdžiais žmonėmis. Todėl šis įrašas skirtas visiems bendrakeleiviams. Ačiū, kad keliavot!

O visiems kitiems noriu pasakyti – žmonės, būtinai nukeliaukit į Ventės rago paukščių žiedavimo stotį. Ten Jus sutiks pats direktorius, o jis – žmogus, kurį tiesiog reikia pažinti! Kokių 70 metų vyrukas bent man tapo pavyzdžiu, kaip svarbu žmogui dirbti mėgstamą darbą. Apie paukščius jis pasakojo taip, kad rodės tai įdomiausia tema pasaulyje. Klausyti nepabodo, o pasibaigus pasakojimui norėjosi dar. Mačiau, kad keli žygeiviai neatsispyrė pagundai ir nuslinkę į direktoriaus kabinetą dar kurį laiką klausinėjo įvairių juos sudominusių dalykų.

Apibendrindama galiu pasakyti – ši kelionė man tapo proga pažinti daugybę įdomių žmonių. Veliuonos bažnyčios prižiūrėtojas, kuris apie praplaukiantį garlaivį pasakoja su tokiu užsidegimu, kad rodos nei Adamkaus atsistatydinimas to nenustelbtų, laivelio Neptūnas-1 antrasis kapitonas, sužavėjęs mus iškalba ir žavesiu.. 🙂 Na ir žinoma kartu keliavę darnipora.lt nariai. Kartu šokome, dainavome, o kai pritrūko jėgų, tiesiog sėdėjome ir jaukiai kalbėjomės nakčiai tyliai nusileidžiant ant laukų.

Taip, keliauti yra tiesiog nuostabu!

O štai ir nuotraukos:

Comments are closed.