Savaitgalio linksmybės

Vakar buvo sekmadienis

Praėjo savaitgalis… Renginių susidėjo į krūvą daug. Kartais net gaila, kai per vieną savaitgalį išpuola ir mamos diena, ir muzikos naktis, ir darbo diena. O dar tokie renginiai kaip Pure Future ir panašūs. Visur suspėti neįmanoma. Nors kai kurie, net ir tokiai gausiai pasiūlai esant, lieka savaitgalį namuose ir “vienišauja”. O veltui. Renginiai ir visokie žmonių susibūrimai labai gera vieta susipažinimui. Nereikia nieko dirbtinai ieškoti ar lūkuriuoti. Gyveni, žmonėsi, domiesi, o užmatęs žvilgsnį patrauklų gali parodyti kokį nors dėmesio ženklą. Jei simpatija abipusė – valio, jei ne – nieko neprarasi.

Ką nuveikėte Jūs? Kaip praleidote šį savaitgalį? Gal matėte kažką, kuo norite pasidalinti su kitais, ką tikrai verta pagarsinti?

Aš lankiausi tulpių karalystėje – Burbiškių dvare, kur kitą savaitgalį vyks tulpių žydėjimo šventė. Bet jau ir dabar gražių žiedų ir nuotraukų netrūko. Dar pabūvojau Šiaulių apylinkėse, pasisekė pabėgti nuo lietaus, kuris kai kam temdė savaitgalio nuotaikas.

Išlėki į gamtą, žmogau, ir širdis dainuoja. Šiandien rytą ir varnėnus kieme mačiau, jau parskrido, įsibėgėjo pavasaris. Geriu jį akimis, kai važiuoju per žaliuojantį Vilnių. Pastebėkite mažytį grožį ir stenkitės atrasti daugiau progų šypsotis, nes niekas kitas jums jų nepadovanos, jei važiuosit surūgę troleibuse ar sėdėsite patempę lūpas namuose.

Muzikos diena

Praėjusiais metais atsimenu šėlau A. Mamontovo organizuotoje gatvės muzikos šventėje ir net šypseną išspaudė, kiek daug žmonių buvo išėję į gatves ir vaikščiojo palinguodami į taktą. Tokie renginiai suartina, suteikia galimybe išgirsti gyvą muziką tiems, kas negali sau leisti, nueiti į koncertą. Kiti gauna dar vieną progą išgirsti mylimą atlikėją, treti susipažinti su skirtingais muzikos stiliais. Bet kokiu atveju, džiaugiuosi, kad mūsų tauta nemerdėja tyloje tamsoje, o kuria ir dalinasi savo kūriniais.

Mamos diena

Kaip pasveikinote mamas? Pati gražiausia ir tyriausia šventė. Gėlių parduotuvėse ir turgeliuose spūstys, o moterų veiduose šypsenos. Mama būti yra ne menkas darbas. Daug sveikatos, kantrybės, nervų kainuoja. Aš jau nekalbu apie vaisiaus išnešiojimą ir gimdymo linksmybes. Čia atsakomybė, kuri eina su tavimi visą gyvenimą.

Gražu, kai žmonės subręsta šiam žingsniui ir jaučiasi palaimingi augindami savo vaikus. Šiais laikais, kai tokia ekonominė situacija, džiūgauti, kad turi kelis vaikus jau darosi nebemadinga, bet yra daugiavaikių šeimų, kurie vis dar akcentuoja ne pinigus, o santarvę, meilę, draugiškumą. Kiek vaikų turėti – kiekvieno valioje nuspręsti. Ir vargas tiems, kas tokios laimės neturi galimybės pasirinkti.

Sveikinu visas mamas, linkiu pražysti visomis pavasario spalvomis ir apdovanoti save viena kita laisva minute, kurią skirsite tik sau. Kartais mes užmirštame, kad šventės yra skirtos mums ir dėl mūsų ir “nusiplūkstame” prie puodų užuot padovanojame šypsenas tiems, kurie mus sveikina.

Reziumė

Į šį savaitgalį pažiūrėjau labai moteriškai – gamta, pasivaikščiojimai, gėlės, muzika, mamos diena… Kartais tikrai, gyveni savo moters kūne ir nežinai, kas džiugina vyrus ir kur juos galima netyčia (arba tyčia) susitikti… Be jūsų pagalbos, vyrukai, man gali ir nepavykti to sužinoti.

O aš visiems linkiu darbingos savaitės, kad ir kaip kartais tas pirmadienis yra nelaukiamas ir keikiamas, kartais tiesiog norisi įgauti pagreitį ir atostogauti, ilsėtis, užsiimti sau malonia veikla ir neiti į darbą, kur neišvengiamai teks susidurti su įvairiais probleminiais klausimais, gal net nemaloniais dalykais ir įsprausti save į darbo valandas ir darbo rėmus, kuriuos reikia atlikti. Žiūrėkit, jis jau eina į pabaigą, kol visi mieguisti ir užsisvajoję įsitraukiame į darbus. Kažkaip vis pagaunu save begalvojant, kad laikas lekia nenumaldomu greičiu. Gal todėl, kad nerandu vietos nuobodžiavimui.

Neužmirškite, kad penktadienis jau ne už kalnų, kada galėsite ateiti paragauti vyno su DarniPora.lt nariais ir pradėti dar vieną savaitgalį.

Savaitgalis po savaitgalio… KRIS