Šokiruojantys faktai apie neištikimybę

Mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, kaip vyrai ir moterys reaguoja į savo partnerių neištikimybę.

Atlikus masinę porų apklausą paaiškėjo, jog net 47 proc. žmonių yra įsitikinę, jog partneris(-ė) buvo jai/jam neištikimas, tuo tarpu, kai neištikimi bent kartą buvo 63 proc. apklaustųjų.

Pasirodo, jog 42 proc. neištikimųjų mano, jog eidami „į kairę“ jie nieko nepraranda. Jie įsitikinę, jog jų partneriai(-ės) atleistų jiems neištikimybę. 30 proc. iš jų prisipažino, kad ir patys nekeltų scenos, jei sužinotų, kad jų partneris(-ė) buvo neištikimas(-a) vieną kartą.

Žmonės visada nori išbandyti ką nors naujo. Juos traukia naujos patirtys, pojūčiai, nauji tyrinėjimai ir nauji seksualiniai partneriai, – teigia mokslininkai. – Tačiau, nuėję „į kairę“ tiek vyrai, tiek moterys nesupranta, jog rizikuoja sugriauti turimus santykius tol, kol tai iš tikrųjų neatsitinka. Būdami neištikimi jie praranda daugiau nei gauna.

Tačiau labiausiai mokslininkus sukrėtė tai, jog net 30 proc. apklaustųjų net negalvodami atleistų neištikimybę, jei jų partneris(-ė) permiegotų su kokia nors įžymybe!

Kaip patys neištikimieji teisina save? 25 proc. dėl neištikimybės kaltina alkoholį.

„Brangioji, aš buvau išgėręs…“ – taip teisinasi ketvirtadalis neištikimų vyrų. Net 20 proc. neištikimų vyrų ir moterų teigė, jog jų neištikimybė – tai kerštas, t. y. atsakomasis smūgis neištikimam partneriui.

„Visi žino, jog neištikimybė žlugdo santykius, tačiau vis tiek tai daro. Tai šiek tiek primena dietą, kurios niekaip nepavyksta laikytis. Tu supranti, jog pyrago gabalėlis po šešių valandų yra griežtai draudžiamas, tačiau leidi sau pasimėgauti“ – paaiškina mokslininkai.

Comments are closed.