Šokiruojantys faktai apie neištikimybę

Mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, kaip vyrai ir moterys reaguoja į savo partnerių neištikimybę.

Atlikus masinę porų apklausą paaiškėjo, jog net 47 proc. žmonių yra įsitikinę, jog partneris(-ė) buvo jai/jam neištikimas, tuo tarpu, kai neištikimi bent kartą buvo 63 proc. apklaustųjų.

Pasirodo, jog 42 proc. neištikimųjų mano, jog eidami „į kairę“ jie nieko nepraranda. Jie įsitikinę, jog jų partneriai(-ės) atleistų jiems neištikimybę. 30 proc. iš jų prisipažino, kad ir patys nekeltų scenos, jei sužinotų, kad jų partneris(-ė) buvo neištikimas(-a) vieną kartą.

Žmonės visada nori išbandyti ką nors naujo. Juos traukia naujos pat tirtys, pojūčiai, nauji tyrinėjimai ir nauji seksualiniai partneriai, – teigia mokslininkai. – Tačiau, nuėję „į kairę“ tiek vyrai, tiek moterys nesupranta, jog rizikuoja sugriauti turimus santykius tol, kol tai iš tikrųjų neatsitinka. Būdami neištikimi jie praranda daugiau nei gauna.

Tačiau labiausiai mokslininkus sukrėtė tai, jog net 30 proc. apklaustųjų net negalvodami atleistų neištikimybę, jei jų partneris(-ė) permiegotų su kokia nors įžymybe!

Kaip patys neištikimieji teisina save? 25 proc. dėl neištikimybės kaltina alkoholį.

„Brangioji, aš buvau išgėręs.“ – taip teisinasi ketvirtadalis neištikimų vyrų. Net 20 proc. neištikimų vyrų ir moterų teigė, jog g jų neištikimybė – tai kerštas, t. y. atsakomasis smūgis neištikimam partneriui.

„Visi žino, jog neištikimybė žlugdo santykius, tačiau vis tiek tai daro. Tai šiek tiek primena dietą, kurios niekaip nepavyksta laikytis. Tu supranti, jog pyrago gabalėlis po šešių valandų yra griežtai dra

audžiamas, tačiau leidi sau pasimėgauti“ – paaiškina mokslininkai.

6 thoughts on “Šokiruojantys faktai apie neištikimybę”

 1. mano vyras man buvo man neistikimas todel as naudopju jo pasta ir rasau visiem is jo pasto i kitu pastus, man patinka pastas, nes ten yra laisku, isigijau naujus baldus, geltobna sofa ir stala, istiesu puiku ir nuostabu ir nepakartojama, ai ai ai kaip grazu,tai va jis buvo vienu zodziu man neistikimas, ir as labai supykau apvemiau ji ir sugrudau i spinta tuo ir baigesi musu draugyste ;ppp

  Reply
 2. Irinute nuo stogo nusokusi. Nemoka nei munciu reiksti, nei normaliai elgtis. Aisku kodel jis tau buvo neistikimas, O dinges is tavo gyvenimo vyras manau tapo laimingesnis. Nes tavo veiksmai kaip ligonio.

  Reply
 3. Niekada neatleisčiau.Jei ”nuėjo į kairę ”.reiškia ,nenusipelno tvirtos draugystės.Be to ,nuėjo vieną kartą ,nueis ir kitą .Net ir jei su Pamela Anderson ar Kim Kardashian išduotų ,neatleisčiau.

  Reply
 4. Neatleisčiau tik neištikimybės ir savižudybės… Eini ieškot kitų skylių – susieškok ir kitą draugą, žmoną, meilužę.

  Reply
 5. Niekada neatleiščiau neištikimybės. Esu tai patyrus, žinau ką tai reiškia. Kaip S.S rašė jei vieną kartą nuėjo tai nueis ir antrą, trečią..

  Reply

Leave a Comment