Ką rengtis?

Apšerkšniję mūsų žiemos, balta balta kur dairais… Kur pažvelgsi – didžiulės pusnys, snaigės purios, varveklių daug… Taip norėtųsi būti kuo ryškesne ir kuo labiau pastebima šią šaltą žiemą!

Ne bėda, šią žiemą atrodysite puikiai, jei rinksitės kuo ryškesnes spalvas, pastebimus aksesuarus, kailines kepures ar spalvotas pirštines! Tad kokios gi tos spalvos, kurioms negalite likti abejinga paskutiniuosius du žiemos mėnesius?

Sidabrinė. Ši spalva vadinama visaip: metalo, metalic ar šerkšno, tačiau aišku viena – kai už lango balta, sužibėk pasirinkusi spindinčius sidabro atspalvius. Juolab, kad ši spalva šią žiemą neš Jums ir sėkmę, juk prasidėjo metalinio zuikio metai!

Mėlyna. Vadinama klasikine, ją mėgsta daugelis žmonių ir psichologų pastebėta, jog žmonės, apsirengę mėlynos spalvos drabužiais, aplinkiniams sukelia teigiamas emocijas. Puikiai tiks mėlyni atspalviai tada, kai eisite į susirinkimą ar pokalbį dėl darbo. Nebijokite rinktis ir žydrų ar jūros bangos atspalvių.

Raudona. Ką turi daryti kiekviena moteris? „Mylėti, gerbti ir dėvėti raudonos spalvos drabužius“. Žinote kas taip pasakė? O gi daugelio mylimi ir garbinami Dolce&Gabanna. Tad gal reikėtų jų paklausyti ir bent vieną savaitės dieną pasipuošti raudona palaidinuke, liemene ar bent jau sodriai raudonu sijonėliu? Vyrai praras amą, moterys ims pavydėti. Valio! Žalia. Jaunystės, vilties ir džiaugsmo spalva. Daugelis baiminasi šią spalvą rinktis žiemos metu, mano, jog geriausiai žalia tinka karštą vasaros dieną, kai gamta žaliuoja, tačiau toks nusistatymas yra klaidingas. Žalia – prabudimo spalva, kuri puikiai tiks, kai už lango spaus šaltukas. Tik pagalvokite kaip jauku ir gera apsivilkti šiltut šiltutėlį pušies spalvos megztuką, užsisegti madingą diržą ir eiti į darbą ar pasimatymą…

Balta. Daugelis kritikuoja baltą spalvą, esą ji nepraktiška, neverta dėvėti baltų drabužių, nes reikia dažnai skalbti, o kiti aiškina, jog balta – banalu ir pabodę. Meskite iššūkį visiems skeptikams, pasirinkite baltus drabužius, priderinkite stilingus aksesuarus, šaliką ar blauzdines ir pirmyn! Tegu visi supranta, kad kiekviena spalva atrodo idealiai, kai yra priderinta!

Gerda Zemenskaitė

Comments are closed.