Karjera ekonominio nuosmukio metu

Pamaniau, kad Jums įdomu iš arčiau pažinti žmones, su kuriais susitinkate DarniPora.lt renginiuose. Mane pažįstate iš tinklaraščio, Ramunę iš šokio terapijos seminarų. Žemiau galite perskaityti atviravimus jogos mokytojo, su kuriuo turėsite galimybe susitikti jau šiandien!

KRIS

“Noriu papasakoti savo asmeninę istoriją, kuri yra tikra ir kitiems kartais kelia šypsena. Esu Vyrenijus, kuris dirbo visą gyvenimą prekyboje, pradedant padavėju, baigiant įvairiausių projektų vadybininku. Pardavinėjau tai, kas žmogui, atrodo, būtina – alkoholį ir cigaretes. Alkoholio kompanijoje „Mineraliniai vandenys“ siūliau pirkti alkoholį, o tarptautinėje kompanijoje „British American Tobacco“ cigaretes.

Taip pradirbau 15 metų. Lyg ir atsirado galimybė siekti karjeros, lipti laipteliais aukštyn, žodžiu elgtis taip, kaip ir reikėtų karjeros pasaulyje. Tačiau mane atleido, nes cigarečių biznis krito žemyn. Tad visos viltys apie karjerą, geras pareigas ir t.t. išblėso, ir beliko elgtis, taip, kaip visiems: registruotis į darbo biržą, gauti pašalpą, ieškoti kito darbo ir panašiai.

Tačiau, visuos tuos metus, stebėdavau vieną dalyką. Vadovai, darbuotojai, savininkai retai kada būna laimingi, ar patenkinti. Maža apyvarta, didesni pardavimai, rinkos dalis privalo augti, konkurentai stumiami, o tai sukelia tokį stresą, kuris neišgaruoja netgi namuose, geriant alų ar kitaip bandant nustumti stresą.

Supratau, kad turi būti atsakymas. Kadangi esu praktiškas vadybininkas, ieškojau išeities. Perskaičiau kalną knygų, prisiklausiau patarimų ir po truputi pradėjau domėtis, ką apie tokią proto maišatį kalba pasaulio išmintis.

Šiandieną jau toje išmintyje gyvenu 9 metus. Tie 9 metai versle labai padėjo siekti įmonėse rezultatų, išlaikiau psichologinę pusiausvyą, klientams buvo malunu su manimi bendrauti.

Taigi, likau ant „ledo“. Be darbo, bet su įdėja, kad reikia kažkaip padėti nuraminti žmonių protą, efektyviai suteikti galimybę jam pailsėti. Ši įdėja užvaldė mane ir pradėjau kurti jogos centrą. Tai vieta, kur žmonės prieš, ar po darbo gali pailsėti, pratempti savo kūną, atsigauti psichologiškai.

Kadangi įdėja man prie širdies, o aš jau jogą praktikuoju tie patys 9 metai, ėjau į priekį, tapau jogos mokytoju, įkūriau jogos centrą ir dabar darau tai, kas man patinka, kitiems žmoniems patinka. Jaučiuosi gerai, o ypač, kuomet žmogus pasako; jaučiuosi pailsėjęs, atsigavęs ir laimingesnis.

Manau, kad tai yra tikroji karjera gyvenime.”

Vyrenijus Andrijauskas

www.srisriyoga.lt