Vyras ir moteris: skirtingi požiūriai

Vyras ir moteris – kaip dvi priešingos mėnulio pusės. Nebe paslaptis, kad skirtingų lyčio žmonės skirtingai mąsto apie tam tikrus dalykus, o iš to dažnai kyla įvairių nesusikalbėjimų ir nesutarimų. Pamėginkime susipažinti su skirtingais JO ir JOS požiūriais į įvairius dalykus.

.į meilę ir darbą

Jis:

daugumai jų sėkmė darbe pirmiausia, o tik paskui geras seksas. Jeigu vyrui darbai stringa, lovoje neverta tikėtis švelnumo ir atsidavimo, nes tuomet mylėdamiesi jie stengiasi atsikratyti blogų minčių, išsikrauti, bent trumpam pabėgti nuo streso.

Ji:

Gali būti įspūdinga meilužė, net ir stovėdama ant žemiausio karrjeros laiptelio. Taip yra todėl, kad moterims meilė ir darbas – du nesusiję dalykai. Dauguma tiesiog tobulai sugeba darbo rūpesčius palikti už miegamojo durų, todėl greičiau atsipalaiduoja, sugeba priimti visus intymaus gyvenimo teikiamus malonumus.

.į nenorą mylėtis

Jis:

daug rečiau nei moterys atsisako suartėjimo. Paprastai tik emociškai išsekęs vyras neigiamai gali atsakyti į moters prašymą mylėtis, juolab kad seksas jiems yra paprasčiausias būdas dovanoti save tiek fiziškai, tiek ir dvasiškai. Juk savo nuoširdžius jausmus vyrai atskleidžia būtent mylėdamiesi.

Ji:

Seksologų manymu, moterims intymumas yra daug svarbesnis nei vyrams. Joss dažniausiai atsisako mylėtis, todėl, kad kūnas tuo metu nėra tam pasirengęs. Pavyzdžiui, prieš mėnesines dažnai būna sudirgusios, maudžia krūtis, tad net švelnūs prisilietimai gali sukelti nemalonų jausmą. Moterys vengia suartėti ir tada, kai jaučiasi nesaugiai, susinervinusios, kai už sienos mie

ega vaikai ar paviešėti atvykę giminaičiai.

.į nevykusį seksą

Jis:

Kadangi varpa nuo neatmenamų laikų tapo savotišku vyrų kultu, ligi šiol kiekvienam tiesiog gyvybiškai svarbu, kad ji funkcionuotų be sutrikimų. Todėl vyrams svarbiausia meilės aktas, pasibaigiantis abiejų orgazmu. Tik tuomet jie jaučiasi puikiai. Tais atvejais, kai iš karto nepavyksta pakankamai susijaudinti, dauguma mano esą nevykėliai ir tiesiog užmiršta įžanginius meilės žaidimus, savo tikslo siekdami greitai, kryptingai, net aklai ir tuo tik dar labiau pablogindami esamą situaciją.

Ji:

Moterims glamonės, švelnumas ir paruošiamieji meilės žaidimai kur kas svarbesni nei pats lytinis aktas, o kadangi vyrai apie tai tiesiog “pamiršta”, lytiniai santykiai dažnai nesibaigia orgazmu. Tačiau net ir nepasiekus orgazmo, dažnai užtenka mylimojo artumo ir dėmesio, kad užmigtume su šypsena veide.

0 thoughts on “Vyras ir moteris: skirtingi požiūriai”

 1. Taip išeina, kad kuo aukštesnės pareigos, tuo blogesnis vyras meilužis, nes neša daugiau atsakomybės ir patiria daugiau streso…

  Reply
 2. Butent taip, Agne. Draugauju su tokiu, kuriam periodiskai uzvirsta darbu lavina, tai tom dienom tikrai ne pyragai buna. Seksas irgi nukencia :/

  Reply
 3. Na ivertinkit savo mastyma kritiskai bent kazkiek…cia duodami puikus patarimai, o jus sugebat is puikiu patarimu padaryt tokias neitiketinai kvailas isvadas…ypac agne jau tiek primasto, kad net gaila zmogaus:-)))) agne, as tau padesiu truputi pataisyt tavo mastyma.
  Ne nuo vyro pareigu priklauso jo patiriamas stresas ir gebejimas myletis, o nuo jo poziurio, jo gebejimu, kasdieniu santykiu su zmonem. Paimti viena pavyzdi kai vyras uzima aukstas pareigas ir nenori, negali, myletis ir si viena pavyzdi laikyti absoliuciu, manyti kad taip yra ir kitose situacijose labai klaidinga.

  Reply

Leave a Comment