Ieškau meilės

Kur ieškote Meilės? Pažinčių svetainėje? Kavinėje? Gatvėje? Kodėl artėjant Šv. Valentino dienai taip norisi turėti žmogų, kuriam gali dovanoti šilumą, meilę? Tokia jau tiesa – vienišiams Šv. Valentino diena yra pati liūdniausia, nešanti ne meilę, ar aistrą, bet liūdesį. Negana to – visur, kur pažvelgsi mirgėti mirga raudonomis širdelėmis, bei kita „meile“ dvelkiančia atributika.

Tie, kurie turi antrąsias puses gali pagalvoti „patys kalti-neieško, todėl ir vieniši“. Pasvarstykime, kur galima surasti savo antrąją pusę:

1. Mieste, parduotuvėje, troleibuse – hmmm, labai daug šansų, kad tokiose vietose galima pamatyti sau patinkantį asmenį, tačiau kiek šansų, kad pirmoji simpatija turės kažkokią ateitį? Jeigu taip išeitų, kad jūsų žvilgsniai susidurtų ir jūs pasikeistumėte šypsenomis ir akių flirtu, kokia tikimybė, kad tas ar ta neturi kitos, antrosios pusės, o toks flirtas tėra nekaltas prasiblaškymas nevedantis į niekur? ( arba vedantys ties kūniškais malonumais, bet nieko daugiau?)

2. Mokymosi įstaigoje, darbovietėje, oficialioje aplinkoje – atsipeikėkite, dauguma studijuojančių asmenų turi antrąsias puses, o tie ir tos, kas jų neturi yra ištroškę linksmybių bei šventimo maratonų. Žinoma, galima čia susirasti gyvenimo meilę, tačiau universiteto sienas daug dažniau ramsto merginos, nei vaikinai. Taip pat šioje aplinkoje sunkiau atsiskleisti ir pamatyti tikrąjį žmogaus veidą.

3. Klube, kavinėje, pasilinksminimo vietoje – kaip žinome, klubuose lankosi „mergišiai“, bei vienos naktelės nuotykių atstovai, taip pat asmenys, kurie išdūmė „pasiausti“, atsipalaiduoti. Merginos taip pat eina į klubus pasilinksminti, galbūt pasąmonėje turėdamos viltį susirasti vaikiną, bet abejoju, ar dažnas atvejis, kad klube galima susirasti SAVO GYVENIMO ŽMOGŲ.

4. Vakarėliuose, svečiuose, draugų rate – jeigu darai vakarėlį, tai dažniausiai jame renkasi savi draugai, geri pažįstami. Su tokiais žmonėmis smagu, gera pabūti, bet ar juose įsižiebs kažkas daugiau?

5. Internete – gali prisimeluoti tiek, kad pats užmirši, ką melavai. Tokia pažintis yra lydima nežinios, neaiškumo, bei rizikos. Gali susitikti su žmogumi, kuris apie save „stebuklus“prirašė, bet susitikus supranti, kad vietoj princo ant balto žirgo atjoja Jonelis su savo pilkuoju asilu.

„Greitieji pasimatymai”

Tokią vienišų žmonių problemą pastebėti nėra sunku, galbūt todėl atsirado nauja, jau užsienyje gerai žinoma alternatyva – „Speed Dating`as” , lietuviškai „greitasis pasimatymas“. Toks pasimatymas – puiki galimybė pabendrauti, susipažinti ir praplėsti jeigu ne gerbėjų, bei simpatijų sąrašą.

Šis susitikimas vyksta kavinėje, kurioje vieniši (arba nepakankamai laimingi) asmenys ieško antrosios pusės, arba tiesiog žmonių pabendravimui. Prie kiekvieno staliuko sėdi dalyvės, kurios laukia ateinančių džentelmenų. Tiek vyrai, tiek moterys renkasi partnerius ir savo anketoje žymi asmenys, su kuriais norės pasikeisti kontaktais. Bendravimas vyksta keturias minutes, per kurias, kaip teigia dalyviai gali susidaryti apie žmogų įspūdį.

Kas gali pasiryžti „greitajam pasimatymui“ ryžtis? Dažniausiai tai žmonės, ieškantys gyvenime kažko tikro, kažko, ko galbūt taip ir nerado. Regint viską iš šalies jautiesi lyg atsidūręs spektaklyje, kur kiekvieno „aktoriaus“ judesiai, bei gestai pasakoja vis kitą istoriją.

Iš tikrųjų nesvarbu, kurį variantą pasirinkite, kaip ieškoti meilės. Pasaulyje daugybė istorijų, kaip skirtingai žmonės atranda vieni kitus ir savają meilę. Svarbu, kad jos ieškote, ja tikite ir tikrai žinote, kad kažkur tą žmogų tikrai sutiksite.

O jeigu per Šv. Valentino dieną buvote be poros, nenusiminkite, juk geriau apsikabinus draugę žiūrėti muilo operą, nei keiksnoti savo netikėlį draugą, kuris ir vėl užmiršo šią jums brangią dieną.

Ilona Ginaitytė