Džiaukitės spalvotu rudeniu!

Sako, kad ruduo – depresijos metas, kai ilgėja vakarai, darosi vis šalčiau ir šalčiau. O jei esi vienišas, nors šuns balsu stauk – taip liūdna ir graudu kartais būna, kai neturi su kuo pasidalinti puodeliu šiltos arbatos ir pledu.

O man ruduo – pats gražiausias metų laikas. Ar žinot, kodėl? Todėl, kad būtent rudenį gamta sužėri visomis gražiausiomis spalvomis tarsi sakydama „Aš gyva! Aš ne tik jauna ir graži, bet ir išmintinga! Aš žinau, kad gražiausi dalykai pasaulyje turi ne tik pradžią, bet ir pab baigą, kitaip jie nebūtų tokie gražūs.”

Taip, brandus ruduo visada asocijuojasi su išmintimi. Jaunystė yra labai graži, džiaugsminga , nerūpestinga ir, nepabijokime pripažinti, kvailoka. O branda – tai jaunystės entuziazmas ir optimizmas kartu su išmintimi. Argi ne tokia turėtų būti tikroji meilė.

Linkiu Jums brandžios meilės! Džiaukitės spalvotu rudeniu!

5 thoughts on “Džiaukitės spalvotu rudeniu!”

 1. Dekui, Darni pora.lt; jusu deka atradau savo zmoguti.
  Bandysime, megzti pazinti, o viskas priklauso tik nuo musu paciu. Tikimes, jog,nesutryukdys, nei atstumas, nei kitos priezastys.
  Na, o visiems, ieskanties sekmes:)

  Reply
 2. LED LEMPOS
  LED lemputės gali tarnauti labai ilgai (nuo 50 tūkst. iki 100 tūkst. valandų arba 11 metų nenutrūkstamo veikimo arba 22 metai 50% veikimo), kai įprastos lemputės tarnauja tik 5 tūkst. valandų. Jos atsparios dažnam junginėjimui, jas galima naudoti ne tik tam, kad reikėtų rečiau pirkti įprastas lemputes, bet ir tose vietose, kur įsukti lemputę sudėtinga, sunku pasiekti, o vieną kartą įsukus LED lemputę, problema išsisprendžia ilgam.
  NUOLAIDU KUPONAS:
  perkupigiau05
  Su šiuo nuolaidu kuponu gausite 5%nuolaida visoms LED lempoms
  http://www.paygo.lt/viskas_apie_LED_lempas_LED_lemputes

  Reply

Leave a Comment